برخورد خودرو با جمعیتی از مردم در برلین ۳۰ مصدوم بر جای گذاشت

18/03/1401 01:20 ب.ظ

برخورد یک خودرو با گروهی از مردم در برلین در روز چهارشنبه، ۱۸ خرداد، دست‌کم ۳۰ زخمی و مصدوم بر جا گذاشت.

برخورد یک خودرو با گروهی از مردم در برلین در روز چهارشنبه، ۱۸ خرداد، دست‌کم ۳۰ زخمی و مصدوم بر جا گذاشت. جواد اوجی روز اول خرداد در سفر به عمان ادعا کرد که تهران و مسقط بر سر توسعه این میداناین در حالی است که عمان از حدود چهار دهه پیش تولید گاز از این میدان مشترک با ایران را آغاز کرده ولی ایران هنوز هیچ اقدامی برای توسعه این میدان انجام نداده است.

وزارت انرژی و معادن عمان روز سه‌شنبه ۱۷ خرداد با تاکید بر این‌که این کشور تولید از این میدان را از سال ۱۹۸۵ آغاز کرده است، اعلام کرد بخشی از این میدان با نام «بوخای غربی» در آب‌های عمان و بخش دیگر با نام «هنگام» در آب‌های ایران است و هیچ مذاکره‌ای برای توسعه مشترک این میدان و تعیین سهم کشورها انجام نشده است.

این گزارش می‌افزاید توسعه مشترک میدان می‌تواند سود تولید را بهینه کند اما تاکنون هیچ مذاکره فنی و مالی با ایران صورت نگرفته است.در جریان سفر آقای اوجی همچنین توافقنامه احداث خط لوله گازی دریایی از ایران به عمان امضا شد که وزارت انرژی عمان نیز آن را تایید کرد. توافقنامه مانند قرارداد الزام‌آور نیست، اما زمینه‌ای برای نهایی کردن قرارداد است. headtopics.com

حتما راننده اش مسلمان و تروریست بوده

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

جنگ در اروپا؛ درگیری‌های شدید خیابانی نیروهای اوکراین با روس‌ها در شهر سیورودونتسک در دونباسجنگ اوکراین؛ درگیری‌های شدید خیابانی در شهر سیورودونتسک در دونباس آخرین تحولات، خبرها و رویدادهای مرتبط با تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در روز سه‌شنبه هفتم ژوئن ۲۰۲۲ را در این گزارش دنبال کنید🔽 مسکو: مناطق مسکونی سیورودونتسک را «به طور کامل» آزاد کردیم جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

لبنان خواستار میانجیگری آمریکا در اختلاف مرزی با اسرائیل در مدیترانه شدیک روز پس از ورود یک کشتی اسرائیلی برای آغاز عملیات استحصال گاز به آب‌های مورد مناقشه این کشور با لبنان، بیروت از ایالات متحده آمریکا درخواست میانجیگری کرد.

جزئیات سانحه ریلی امروز مشهد - یزد /برخورد قطار با بیل مکانیکیجزئیات سانحه ریلی امروز مشهد - یزد معاون مسافری شرکت راه‌آهن: *برخورد قطار با بیل مکانیکی در مسیر باعث بروز این سانحه شده است *۵ واگن از ریل خارج شدند *قطار ۳۴۸ مسافر داشت *مسافران با قطار فوق‌العاده به طبس و از آنجا با اتوبوس به یزد منتقل می‌شوند

به دستور وزارت صمت عرضه خودرو در بورس کالا تعلیق شدعرضه خودرو در بورس کالا تعلیق شد در حالی که قرار بود ۴۳۰ دستگاه فیدلیتی و دیگنیتی از امروز در بورس کالا معامله شود، وزارت صنعت، معدن و تجارت طی دو نامه این عرضه را ملغی کرد.

موافقت فدراسیون جهانی بدنسازی با پوشش بانوان در پاورلیفتینگ و فیتنسرییس فدراسیون بدنسازی از موافقت فدراسیون جهانی با پوشش بانوان ایران در ۲ رشته فیتنس چلنج و پاورلیفتینگ خبر داد و گفت: تایید نهایی این موضوع با وزارت ورزش و جوانان است.

مکزیک در همبستگی با ونزوئلا و کوبا «نشست سران قاره آمریکا» را بایکوت کردتصمیم به عدم دعوت از کوبا، ونزوئلا و نیکاراگوئه بدلایل نگرانی از وضعیت حقوق بشری در این کشورها، رئیس جمهور مکزیک را نیز به صرفنظر کردن از شرکت در این نشست مهم سوق داد. این درحالیست که آندرس مانوئل لوپز اوبرادور ماه آینده میلادی در واشنگتن با جوبایدن، همتای آمریکای‌اش دیدار خواهد کرد. استقلال کشورهای مستقل دربرابر 'امپریالیسم' استکباری آمریکا وغرب !مایه غرور است.... 😃😀

عمان ادعای وزیر نفت ایران در مورد توافق بر سر توسعه میدان گازی مشترک «هنگام» را رد کردعمان ادعای وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران در مورد توافق دو کشور بر سر توسعه میدان گازی مشترک «هنگام» را تکذیب کرد.

جواد اوجی روز اول خرداد در سفر به عمان ادعا کرد که تهران و مسقط بر سر توسعه این میداناین در حالی است که عمان از حدود چهار دهه پیش تولید گاز از این میدان مشترک با ایران را آغاز کرده ولی ایران هنوز هیچ اقدامی برای توسعه این میدان انجام نداده است.

وزارت انرژی و معادن عمان روز سه‌شنبه ۱۷ خرداد با تاکید بر این‌که این کشور تولید از این میدان را از سال ۱۹۸۵ آغاز کرده است، اعلام کرد بخشی از این میدان با نام «بوخای غربی» در آب‌های عمان و بخش دیگر با نام «هنگام» در آب‌های ایران است و هیچ مذاکره‌ای برای توسعه مشترک این میدان و تعیین سهم کشورها انجام نشده است.

این گزارش می‌افزاید توسعه مشترک میدان می‌تواند سود تولید را بهینه کند اما تاکنون هیچ مذاکره فنی و مالی با ایران صورت نگرفته است.در جریان سفر آقای اوجی همچنین توافقنامه احداث خط لوله گازی دریایی از ایران به عمان امضا شد که وزارت انرژی عمان نیز آن را تایید کرد. توافقنامه مانند قرارداد الزام‌آور نیست، اما زمینه‌ای برای نهایی کردن قرارداد است.

مذاکرات برای احداث این خط لوله برای صادرات سالانه ۱۰ میلیارد متر مکعب گاز ایران به عمان بیش از دو دهه است که ادامه دارد، اما هنوز به مرحله تکمیل مطالعه نیز نرسیده است.

با استفاده از گزارش‌های تایمز عمان و سایت رادیو فردا/د.خ/ک.ر