برای اکتشاف میادین نفت و گاز نباید محتاج کشورهایی باشیم که یک بشکه نفت هم ندارند/ آغاز ساخت دکل حفاری تعمیراتی در ایران

09/07/1398 04:33:00 ب.ظ

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام: برای اکتشاف میادین نفت و گاز نباید محتاج کشورهایی باشیم که یک بشکه نفت هم ندارند/ آغاز ساخت دکل حفاری تعمیراتی در ایران

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: در حال حاضر برای اکتشاف میدان‌ها و استخراج نفت محتاج کشورهایی هستیم که حتی یک بشکه نفت هم ندارند و این شرایط در شأن ایران نیست. وی با اشاره به نقش ستاد در اشتغال‌زایی در کشور گفت: روزانه حداقل برای 300 نفر اشتغال‌زایی به صورت مستقیم انجام می‌دهیم و این اقدامات به ایجاد فرصت شغلی منجر نمی‌شود بلکه ما به دنبال ایجاد شغل مستقیم هستیم و برای مردم به طور مستقیم اشتغال ایجاد...

وی با اشاره به نقش ستاد در اشتغال‌زایی در کشور گفت: روزانه حداقل برای 300 نفر اشتغال‌زایی به صورت مستقیم انجام می‌دهیم و این اقدامات به ایجاد فرصت شغلی منجر نمی‌شود بلکه ما به دنبال ایجاد شغل مستقیم هستیم و برای مردم به طور مستقیم اشتغال ایجاد می‌کنیم. بازرسان ستاد به تمام مناطق تحت پوشش این طرح اعزام می‌شوند تا راستی‌آزمایی‌های واقعی از میزان اشتغال‌زایی انجام شود.

رئیس ستاد اجرای فرمان حضرت امام با بیان اینکه در حال حاضر شبکه تسهیل‌گری ایجاد شغل توسط ستاد متشکل از 400 نفر است، اظهار داشت: تا پایان سال 2000 نفر بدون آنکه هیچ رابطه استخدامی با ستاد اجرای فرمان حضرت امام داشته باشند به این شبکه ملحق می‌شوند تا استعدادهای مردمی در دورافتاده‌ترین نقاط را شناسایی کنند.

مخبر ادامه داد: ستاد در شش رشته فعالیت دارد که برای توسعه و ارتقای فعالیت‌های این شش رشته در کشور برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داده‌ایم که مهمترین آنها بحث امنیت دارویی و غذایی است. وی با اشاره به تفاهم‌نامه‌ای که امروز با جهاد دانشگاهی منعقد شد، گفت: یکی از بحث‌های این تفاهم‌نامه ایجاد امنیت دارویی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

شرط‌گذاری برای شرکت در انتخابات درست نیست/ در شهرهای کوچک کار اصلاح‌طلبان برای انتخابات سخت استیک عضو حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه شرط گذاری در انتخابات درست نیست، گفت: حزب کارگزاران از ابتدا گفته که انتخابات مشروط را نمی‌پذیریم، از طرفی در شورای عالی اصلاح‌طلبان پذیرفته شده است که شرکت در انتخابات مستلزم شرط گذاری و پیش شرط نیست.

واکنش معترض آبادانی به فساد در وزارت نفت: به فریاد آبادان در حصر برسید

آغاز ساخت خط لوله نفتی ایران در جاسک برای حفظ صادرات در شرایط تحریم

نشت نفت از تأسیسات خارک، آلودگی در خلیج فارسدر ایران، شرکت نفت فلات قاره می‌گوید یک خط لوله بستر خلیج فارس که نشت می‌کرد تعمیر شده و آلودگی نفتی ناشی از آن در مناطق ساحلی را پاکسازی کرده‌اند.

روسیه؛ کارناوال «روز ببر» در شهر ولادی‌وستوک برای حفاظت از«ببر سیبری»روسیه؛ کارناوال «روز ببر» در شهر ولادی‌وستوک برای حفاظت از«ببر سیبری» روسیه؛ کارناوال «روز

تاکید جانسون بر عدم استعفاء: برای اجرای برکسیت در موعد مقرر می‌مانمنخست‌وزیر بریتانیا که ممکن است طی روزهای آینده با رای عدم اعتماد نمایندگان مجلس عوام روبرو شود تاکید کرد که تنها دولت محافظه‌کار او می‌تواند در موعد مقرر برکسیت را اجرا کند.