بخشی از اختیارات امیر کویت موقتا به ولیعهد انتقال یافت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به دنبال بستری شدن امیر کویت در بیمارستان، بخشی از اختیارات وی به طور موقت به ولیعهد این کشور واگذار شد. - خبرگزاری آناتولی

به دنبال بستری شدن امیر کویت در بیمارستان، بخشی از اختیارات وی به طور موقت به ولیعهد این کشور واگذار شد.علی جراح الصباح، وزیر دیوان امیری کویت روز شنبه در حساب توئیتر خود اعلام کرد: صباح الاحمد الجابر الصباح، ظهر امروز برای انجام معاینات پزشکی در بیمارستان بستری شده و بخشی از اختیارات وی به نواف الاحمد الجابر الصباح ولیعهد این کشور منتقل شده است.

در این بیانیه همچنین آمده است که سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان سعودی و شیخ تمیم بن حامد آل ثانی، امیر قطر در تماس با امیر کویت جویای وضعیت سلامتی وی شده‌اند. گفتنی است امیر 91 ساله کویت در ماه سپتامبر گذشته نیز به منظور معاینات پزشکی در یکی از بیمارستان‌های آمریکا بستری شده و زمان دیدار وی با دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور به خاطر وضعیت جسمانی به تاخیر افتاده بود.

همچنین در همان ماه گزارش‌های ضد و نقیض در باره اوضاع سلامتی امیر کویت در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ماهواره «امید» امارات پس از دو بار تاخیر از ژاپن به فضا پرتاب می‌شودامارات پس از دو بار تاخیر ، روز دوشنبه، ۲۰ ژوئيه، با همکاری ژاپن ماهواره «امید» خود را به فضا ارسال می‌کند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از سرگیری پروازهای امارات به تهران پس از ۶ ماهپس از شش ماه توقف، پروازهای خطوط هوایی امارات به تهران مجددا از سر گرفته شد و صبح امروز اولین پرواز در فرودگاه امام خمینی تهران به زمین نشست.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

از سرگیری پروازهای قطر و ترکیه به ایران بعد از اماراتاز سرگیری پروازهای قطر و ترکیه به ایران بعد از امارات دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از راه‌اندازی پروازهای قطر ایرویز و ترکیش ایرلاین به مقاصد مختلف کشور بعد از هواپیمایی امارات خبر داد و گفت: به زودی پروازهای ایرلاین‌های داخلی نیز از سرگرفته خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا چطور اقلیم کردستان را از آغوش آمریکا به سمت چین می‌کشاند؟الجزیره در گزارشی استدلال می‌کند کمک‌های چین به دولت اقلیم کردستان در جریان شیوع ویروس کرونا، جایگاه این کشور را در میان کردهای عراق بهبود بخشیده و ممکن است پکن به زودی جای آمریکا را در این منطقه خودمختار بگیرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روایت شهروندان بهبهانی از اعتراض به اعدام و گرانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 199 هزار و 834 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 199 هزار و 834 نفر رسید وزیر بهداشت ترکیه: تعداد بیماران اینتوبه و بستری در بخش مراقبت‌های ویژه در حال افزایش است. شمار مبتلایان به کرونا در ترکیه با شناسایی 926 مورد جدید به 217 هزار و 799 و جان‌باختگان با مرگ 18 مبتلا طی شبانه‌روز گذشته به 5458 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »