بحران کرونا به تحول دیجیتالی جهان شتاب بخشیده است | DW | 07.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کار از منزل، آموزش‌آنلاین و شبکه ارتباطات شرکت‌ها این روزها در اثر بحران برخاسته از شیوع ویروس کرونا دگرگون شده است. دیجیتالی شدن کار و زندگی، واکنش جهان در برابر محدودیت‌هایی است که بحران کرونا ایجاد کرده است.

با گسترش شبکه جهانی اینترنت، روند دیجیتالی شدن کار و زندگی در گوشه‌و کنار جهان در حال گسترش بود. اکنون، شرکت کنندگان در همایش جهانی رسانه‌‌ها که از سوی دویچه وله همه ساله برگزار می‌شود، به تاثیر بحران کرونا در شتاب بخشیدن به این تحول پرداخته‌اند.

خطراتی که استفاده از اینترنت و رسانه‌های دیجیتال کاربران را تهدید می‌کند، تنها به حملات سایبری و فعالیت‌های هکری محدود نمی‌شود. هر سه شرکت کننده در این کنفرانس در این نکته اتفاق نظر داشتند که استفاده از رسانه‌های دیجیتال به دانش و اطلاعات کافی در این باره نیاز دارد. کاربران باید در سایه این آموزش توانایی تشخیص اطلاعات و مضامین ناصحیح را بیابند و بتوانند درباره منبع آن اطلاعات راست‌آزمایی کنند.اوساما منظر به انتخابات پیش‌روی آمریکا اشاره می‌کند. او از"بهمن اطلاعاتی" سخن می‌گوید که بر سر کاربران آوار شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان جهانی بهداشت: واکسن کرونا ممکن است تا پایان سال میلادی آماده باشددبیرکل سازمان جهانی بهداشت نسبت به تولید واکسن ویروس کرونا تا پایان سال جاری میلادی ابراز امیدواری کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'ماسک' در تهران از شنبه اجباری است/جریمه‌ها در حال کارشناسی استمعاون کل وزارت بهداشت: *ماسک' در تهران از شنبه اجباری است *جریمه‌ها در حال کارشناسی است *نگران رفتار متناقض مردم هستیم *دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی دچار فرسودگی شده‌اند *مجبور هستیم در بعضی از مراکز حتی از کپسول اکسیژن استفاده کنیم اینا هم از ثمرات اربعین با شکوه هستش که فرمودید الگوی کشور های دیگه قراره بشه!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دکتر زالی: وضعیت کرونا در تهران فراتر از بحرانی و قرمز است/ نظارت‌ها با جدیت دنبال می‌شودفرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران از اعمال جرایم سختگیرانه برای متخلفانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، خبر داد و از مردم خواست تا موارد تخلف را به معاونت بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی استان تهران گزارش دهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وضعیت کرونا در تهران فراتر از بحرانی و قرمز است/ بستری نزدیک به هزار بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بیانیه ایران، روسیه، چین و ۲۳ کشور دیگر: تحریم‌های آمریکا مبارزه با کرونا را سخت کرده است - BBC News فارسی۲۶ کشور از جمله ایران، روسیه، چین در بیانیه‌ای مشترک از ایالات متحده و کشورهای غربی خواستند تا به اعمال تحریم‌های یک جانبه پایان دهند. کشورهای امضاکننده این بیانیه‌ می‌گویند این دست تحریم‌ها مبارزه با شیوع ویروس کرونا را دشوار کرده است. ماایرانیان بدون کروناهم بوسیله جمهوری اسلامی کشته وکشانده میشویم. هدف وخواسته بیشترمردم ایران نابودی حکومت اسلامی است. والبته مانابودی اسلام راهم میخایم همکی کشورهای دمکراتیک و ازادیخواە با بلندگوی ایت اللە بی بی سی چین عمدا دنیارو الوده کرد وباید دنیا دربرابر چین وروسیه متحد بشن والا دنیایی تاریک درانتظارمونه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رعایت پروتکل‌ها در تهران به ۴۵ درصد رسیده است/ جلسه سران قوا به توصیه ستادملی کرونا لغو شد/ عده‌ای با حمله به دولت تخلیه می‌شوندربیعی در نشست خبری: رعایت پروتکل‌ها در تهران به ۴۵ درصد رسیده است/ جلسه سران قوا به توصیه ستادملی کرونا لغو شد/ عده‌ای با حمله به دولت تخلیه می‌شوند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »