سازمان جهانی بهداشت: واکسن کرونا ممکن است تا پایان سال میلادی آماده باشد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان‌جهانی‌بداشت: واکسن کرونا ممکن است تا پایان سال میلادی آماده باشد

دبیرکل سازمان جهانی بهداشت نسبت به تولید واکسن ویروس کرونا تا پایان سال جاری میلادی ابراز امیدواری کرد.تدروس آدهانوم گبریسوس، دبیرکل سازمان جهانی بهداشت طی سخنانی در نشست ویژه هیئت مدیره این سازمان در شهر ژنو سوئيس که با محور مبارزه با کووید-19 برگزار شده‌است، اعلام کرد که ممکن است واکسن ویروس کرونا تا پایان سال جاری میلادی تهیه شود.

گبریسوس در ادامه افزود:"به واکسن‌های کرونا نیاز داریم و امیدوارم که تا پایان سال جاری میلادی واکسن بیماری کووید-19 تولید خواهد شد." دبیرکل سازمان جهانی بهداشت در مورد آغاز تاریخ کامپین واکسیناسیون گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان جزئیاتی ارائه نکرد.گفتنی است که سازمان جهانی بهداشت با پروژه موسوم به «کوواکس» در هدف دارد تا پایان سال 2021 میلادی دو میلیارد دُز واکسن کرونا توزیع کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان جهانی بهداشت: تا کنون حدود ۱۰ درصد از جمعیت جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اندمایکل رایان، رئیس بخش اورژانس سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که «بهترین برآوردها» حاکی از آن است که تقریبا ۱۰ درصد از جمعیت جهان (بیش از ۷۶۰ میلیون نفر) تا کنون به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند؛ این رقم بیش از ۲۰ برابر موارد تایید شدۀ ابتلا به این بیماری از سوی کشورهاست. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روسیه: عواقب قطع حمایت آمریکا از سازمان جهانی بهداشت باید بررسی شودایالات متحده روز دوم سپتامبر اعلام کرد که بدهی ۸۰ میلیون دلاری‌اش را به سازمان جهانی بهداشت نخواهد پرداخت. روسيه ناراحته خيلي خودش بياد پول بذاره Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

احتمال استفاده اضطراری واکسن کووید-۱۹ چین در مقیاس جهانیاحتمال استفاده اضطراری واکسن کووید-۱۹ چین در مقیاس جهانی یکی از مقامات سازمان بهداشت جهانی: چین در حال مذاکره برای ارزیابی واکسن‌های کووید-۱۹ تولید محلی خود توسط سازمان بهداشت جهانی است تا گامی برای در دسترس قرار دادن آن‌ها برای استفاده بین‌المللی باشد. کرونا بگیریم شرف داره به این واکسن احتمالی شما بزنین با اعوان و انصارتون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طنین موسیقی هنرمند ایرانی در افتتاحیهٔ دومین مجمع جهانی اقتصاد شهری«فرهنگ و هنر و خصوصا موسیقی، یکی از اساسی‌ترین روش‌ها برای افزایش توان پذیرش دیگران است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نقش قدرت‌های جهانی در حمله عراق به ایران چه بود؟محمد درودیان گفت: آنهایی که این تحلیل را داشتند صدام آمریکایی بود، حتی حمله به کویت را هم می‌گویند با چراغ سبز آمریکا بود، من این تحلیل را قبول ندارم. با بعضی از دوستان هم 2 سه ساعت بحث کردیم. صدام یک شخصت خاص بود و در این نامه‌نگاری‌هایی هم که با امام کرده بود یک بار به امام گفته بود ما مثل خود شما هستیم، ما هم در آن کوچه‌ها بودیم و حکومت را این‌طوری به دست گرفتیم. یعنی می‌خواست بگوید ما را کسی دیگر نیاورده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

تجمع معلمان و بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی به مناسبت روز جهانی معلم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »