باید معلوم شود که آل سعود چگونه تروریست‌ها را حمایت می‌کند

09/06/1398 04:21:00 ب.ظ

رئیس قوه قضاییه: چهره حامیان ترور باید برای دنیا برملا شود و معلوم شود که این‌ها در حمایت از حقوق انسان و بشر و ضدیت با ترور دروغ می‌گویند

رئیس قوه قضاییه گفت: باید معلوم شود که آل سعود با پول‌های خود چگونه تروریست‌ها را حمایت می‌کند. رئیسی ادامه داد: هر کجا وابستگان شهدا در هر کوی و برزنی از این کشور و منطقه و جهان هستند، پرچم...

رئیسی ادامه داد: هر کجا وابستگان شهدا در هر کوی و برزنی از این کشور و منطقه و جهان هستند، پرچم برافراشته‌ای برای معرفی یک مکتب است که آن مکتب فرهنگ ایستادگی، مقاومت و اقتدار را به بشریت می‌آموزد. رئیس قوه قضاییه گفت: از فرزند شهید بزرگوار آیت الله سید عبدالکریم هاشمی نژاد که امروز به عنوان تجلیل از مقام شهدا و پیگیری موضوع خانواده معظم شهدا و ترور، این مسئله را در دستور کار خود و دیگر خانواده‌های شهدا قرار داده، تشکر می‌کنم. خانواده شهدا نشانه‌هایی از اقتدار و مظلومیت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و همواره باید یاد و خاطره آن‌ها را گرامی بداریم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

فن‌دایک؛ کودکی که باید می‌مرد، مدافعی که بهترین مرد اروپا شد

عکس‌‌هایی که این روزها باید می‌دیدید | DW | 30.08.2019عکس‌‌هایی که این روزها باید می‌دیدید 'میثاق با ولایت' از زاویه‌ کمتر دیده شده، خوش و بش شیخین، سامانه 'باور ۳۷۳' یا قطب گردشگری، سعید جلیلی؛ گهی زین به پشت و تصاویر دست​چین دیگری از رویدادهای این روزهای ایران که باید می‌دیدید.

آمریکا: فشار چین بر اویغورها باید متوقف شودوزیر امور خارجه آمریکا از مقامات چین خواست به سیاست فشار بر مسلمانان اویغور پایان دهد. - خبرگزاری آناتولی

مردم باید باور کنند که با این ارتش مملکت هیچ وقت مورد هجوم قرار نمی‌گیردآیت الله صدیقی با بیان اینکه سپاهیان اسلام باید تامین کننده امنیت باشند، گفت: مردم باید باور کنند که با این ارتش مملکت هیچ وقت مورد هجوم قرار نخواهند گرفت.

واگذاری‌ها باید از سوی اهلش انجام شودمعاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه باید واگذاری ها انجام شود تا بهره‌برداری ها و بهره وری ها بیشتر شودتصریح کرد: این اقدام هم باید از سوی اهلش انجام شود .

موگرینی می‌گوید برجام باید توام با توافق جدید امنیتی احتمالی آمریکا و ایران حفظ شودموگرینی می‌گوید برجام باید توام با توافق جدید امنیتی احتمالی آمریکا و ایران حفظ شود دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا می گوید توافق فعلی برجام که میان ایران و قدرت های جهانی است، نباید فدای هرگونه تلاش آمریکا برای رسیدن به یک توافق جدید امنیتی با تهران شود.