فن‌دایک؛ کودکی که باید می‌مرد، مدافعی که بهترین مرد اروپا شد

08/06/1398 03:52:00 ب.ظ

سال ۲۰۱۸ وقتی «ویرژیل فن‌دایک» به لیورپول آمد عادل فردوسی‌پور در مورد او گفت: «فن‌دایک قشنگ قابلیت اینکه تبدیل به بهترین بازیکن سال اروپا وبعدها یک مربی درجه اول شود را دارد.»این پیش‌بینی‌ یک سال بعد محقق شد. گزارش پیام یونسی‌پور younesipour را بخوانید👇

اما لالوی همین غرق شدن در تعصباتش به لیورپول، گاهی جملات فوق‌العاده‌ای هم به زبان می‌آورد.

سال ۲۰۱۸ وقتی «ویرژیل فن‌دایک» به لیورپول آمد و البته عادل هنوز آزادانه در صداوسیما گزارش می‌کرد در مورد او گفت: «فن‌دایک قشنگ قابلیت این‌که تبدیل به بهترین بازیکن سال اروپا و بعدها یک مربی درجه اول شود را دارد.»

نخستین پیش‌بینی‌اش یک سال بعد محقق شد. در عصری که تماشاگران فوتبال برای خرید بلیت‌های مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا باید هزینه‌‌هایی بین ۵۰۰ تا ۱۱۰۰ یورو پرداخت کنند که از هنر و تکنیک ستاره‌های هجومی مانند رونالدو، مسی، محمد صلاح، امباپه یا نیمار لذت ببرند، یک مدافع بهترین بازیکن سال اروپا می‌شود.

شاهکار ویرژیل فن‌دایک مدافع تیم فوتبال لیورپول، فقط قهرمانی با این باشگاه در لیگ قهرمانان اروپا و بالا بردن جام بهترین بازیکن سال اروپا نبود. او ۵۳۹ روز و در جریان ۵۰ بازی پیاپی، حتی یک بار هم دریبل نخورد. آماری که روزی ممکن نبود حتی در مغز بگنجد. روبرویش هم بهترین‌‌های جهان ایستاده بودند. از مسی و سوارز تا آگويرو، اوبامیانگ، اولیه ژیرو، راشفورد و لوکاکو. headtopics.com

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

لیگ ملت‌های والیبال| برتری ایران مقابل چین در روزی که کار سختی نداشتیم- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

اگر مردم و دولت یکی باشند، می‌توانیم مذاکره کنیم/ تا زمانی که اختیارات دولت بالا نباشد، مردم زندگی خوشی نخواهند داشت/ دخالت باید تعطیل شودروحانی در جشنواره شهید رجایی: اگر مردم و دولت یکی باشند، می‌توانیم مذاکره کنیم/ تا زمانی که اختیارات دولت بالا نباشد، مردم زندگی خوشی نخواهند داشت/ دخالت باید تعطیل شود

شاغلانی که باید ۲۴ ساعته در دسترس باشند چه شرایطی دارند؟/ درگیری با کار در ساعت‌های غیرکاریدرگیری با کار در ساعت‌های غیرکاری یکی از مشکلاتی است که نیروی کار با آن مواجه است. در دسترس و آماده به کار بودن کیفیت ساعت‌های تعطیل شاغلان را پایین می‌آورد. این در حالی است که ضوابط مشخصی برای جبران انرژی و وقت صرف شده وجود ندارد.

روحانی: دولتی که اختیارات ندارد چه مسئولیتی می‌توان از آن انتظار داشتحسن_روحانی با بیان اینکه «دولت اگر قدرتمند نباشد،مردم زندگی خوشی را تجربه نخواهند کرد»، تاکید کرد:«قدرت دولت به معنای آن است که بتواند در صحنه سخت مدیریت،اختیارات لازم را داشته باشد وگرنه دولتی که اختیارات ندارد چه مسئولتی را می‌توان از آن انتظار داشت.»

شکایت زنی که به تنهایی در زندان دنور آمریکا مجبور به زایمان شدطبق ویدئوی دوربین‌های نظارتی زندان دنور که توسط وکیل این زندانی منتشر شده است، خانم سانچز روی تخت زندان دراز کشیده و قبل از اینکه خود اقدام به زایمان کند در حال جیغ کشیدن است.

جوهر نامرئی که دست آزاردهندگان جنسی را رو می‌کند نیم ساعته به فروش رفتپلیس و مقام‌های رسمی ژاپن هنوز در مورد این وسیله اظهارنظری نکرده‌اند، اما شرکت سازنده امیدوار است که بتواند کار پلیس را در این زمینه آسان‌تر کند.

سه عاملی که ترمز سوداگری در بازار ارز را کشیداستاد دانشگاه خوارزمی اظهار داشت: آنچه موجب پایداری ثبات در بازار ارز می‌شود، بهبود تراز ارزی کشور است وگرنه تاثیر برخی عوامل موقت و گذرا است.