بایدن سه ایالت فلوریدا، ایلینوی و آریزونا را درو کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

در تازه ترین دور رقابت های مقدماتی حزب دمکرات آمریکا برای تعیین نامزد این حزب در انتخابات ماه نوامبر، جو بایدن در هر سه ایالت فلوریدا، ایلینوی و آریزونا با اختلاف زیاد برابر سناتور برنی سندرز پیروز شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در ایلینوی که بیشتر حوزه ها نتایج را گزارش کرده اند او با اختلاف ۵۹ درصد در مقابل ۳۶ درصد برنده شده.آقای بایدن تاکنون در ۱۶ ایالت از ۲۱ ایالتی که انتخابات برگزار کرده اند پیروز شده و امشب گام بلند دیگری در جهت کسب نامزدی حزب دمکرات برداشت.

نظرسنجی ها نشان می دهد بیشتر رای دهندگان در فلوریدا گفته اند که معیار اصلی آنها در انتخاب یک نامزد توانایی او برای شکست دادن دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در انتخابات سراسری بوده. سه چهارم آنها گفتند فکر می کنند جو بایدن شانس بیشتری برای این کار دارد.تقریبا نیمی از رای دهندگان در فلوریدا گفتند که مواضع آقای سندرز بیش از حد لیبرال است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پس میگفتن تنها کسی که میتونه ترامپ را شکست بده برنی سندرز هستش اینکه حتی موقعیتش در حزب دموکرات هم متزلزل است

پایان چپها و تفکرات فسیلیشان!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جو بایدن در ایالت واشنگتن پیروز انتخابات مقدماتی دموکرات‌ها شدرسانه‌های آمریکا شامگاه دوشنبه اعلام کردند که بایدن توانسته با اختلاف کمی در این ایالت بر سندرز پیروز شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چهار ایالت در آمریکا با وجود شرایط اضطراری ناشی از کرونا، ۱۷ مارس انتخابات برگزار می‌کنند🔺چهار ایالت در آمریکا با وجود شرایط اضطراری ناشی از کرونا، ۱۷ مارس انتخابات برگزار می‌کنند ⚡️با وجود این که بیشتر رخدادهای سیاسی به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است، چهار ایالت روز سه شنبه صحنه برگزاری انتخابات درون حزبی دموکرات ها خواهد بود. دموکرات های احمق اگر مثل انتخابات یران فاصله ها را رعایت کنند و لوازم مشترک نداشته باشند و مواد ضدعفونی کننده دراختیار شرکت کنندگان بگذارند،چه ایرادی داره؟ 🔻'شانس آوردیم که در شرایط کرونایی در ایران ماندگار شدیم؛ خوب که بازنگشتیم آمریکا'! | جینفر گرین، نویسنده آمریکایی 🔹 ۲۲ اسفند ۹۸ | جینفر گرین، نویسنده آمریکایی که به علت شغل همسرش مجبور شده در ایران ساکن شود، قرار بود آخر سال ۲۰۱۹ به همراه همسرش به آمریکا بازگردند، اما.....
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

به دلیل شیوع کرونا؛ انتخابات درون حزبی دموکرات ها در ایالت اوهایو لغو شد🔺به دلیل شیوع کرونا؛ انتخابات درون حزبی دموکرات ها در ایالت اوهایو لغو شد ⚡️انتخابات درون حزبی دموکرات ها برای ریاست جمهوری آمریکا در اوهایو که قرار بود روز سه‌شنبه ۲۷ اسفندماه برگزار شود، به دلیل مقابله با شیوع کرونا، لغو و به زمان دیگری موکول شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سانفرانسیسکو و پنج شهر دیگر در ایالت کالیفرنیا قرنطینه شد🔺سانفرانسیسکو و پنج شهر دیگر در ایالت کالیفرنیا قرنطینه شد ⚡️در ادامه تمهیدات برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در آمریکا، مقام‌های سانفرانسیسکو و شهرهای حومه دستور دادند که مردم در خانه‌های خود بمانند. .... دوران پس از آغاز شده است عجب احمق های قرون وسطایی . از ایران یاد بگیرید که متد های روز جهان رو اختراع میکنه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ ۱۰۰ هزار پلیس در خیابان‌های فرانسه برای کنترل رفت و آمدکشورهای مختلف در سراسر جهان به به اجرا گذاشتن تدابیری بی سابقه تلاش می کنند مانع شیوع بیشتر ویروس کرونا شوند، تعطیلی مدارس، مراکز تجاری و تفریحی و ممنوعیت اجتماعات از جمله این تدابیر است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دختربچه پناهجو در آتش‌سوزی کمپ موریا در لسبوس یونان جان باختدر پی آتش سوزی که در موریا، اردوگاه پناهجویان در جزیره لسبوس یونان رخ داد، دختربچه پناهجو زنده در آتش سوخت و جان باخت. همیشه مردم عادی قربان سیاست و سیاستمداران میشن خدا نجات بده همه ما رو از دست حاکمان بی لیاقت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »