باید اقلام اولیه مورد نیاز طبقات پائین جامعه را مانند زمان جنگ توزیع کنیم/ دولت با درک درد مردم، به ارائه کالابرگ اعتقاد پیدا می‌کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

رضوانی در گفت‌وگو با ایلنا: باید اقلام اولیه مورد نیاز طبقات پائین جامعه را مانند زمان جنگ توزیع کنیم/ دولت با درک درد مردم، به ارائه کالابرگ اعتقاد پیدا می‌کند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

غلامحسین رضوانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره مسئله گشایش اقتصادی که این روزها هم در دولت مطرح است و هم رئیس مجلس شورای اسلامی درخصوص آن بارها صحبت کرده، گفت: معتقدم با توجه به شرایطی که وجود دارد و مشاهده می‌کنیم روز به روز مشکلات معیشتی مردم بیشتر می‌شود و از سوی دیگر حتی حداقل توجه به این موضوع نمی‌شود، بهترین و عاقلانه‌ترین راه این است که برای تأمین نیازهای اساسی مردم تمهیداتی اندیشیده شود.

وی تاکید کرد: سیستم کشور این روزها به خوبی پاسخگوی نیازهای مردم نیست و باید برای معیشت مردم چاره‌جویی شود و امروز با صراحت تمام می‌گویم بیایم مانند زمان جنگ حداقل مواد اولیه لازم را مانند قند و شکر، گوشت، روغن، برنج و غیره را برای طبقات متوسط و پائین جامعه تأمین کنیم و با قیمت مناسب در اختیارشان قرار دهیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'شوهرم با چاقو بینی‌ام را برید' - BBC News فارسیخشونت خانگی نسبت به زنان در افغانستان بسیار رایج است. صندوق جمعیت سازمان ملل متحد با استناد به یک نظرسنجی ملی می‌گوید ۸۷ درصد از زنان افغانستان در طول زندگی خود دست کم یک بار خشونت فیزیکی، جنسی یا روانی را تجربه می‌کنند. در بدترین نمونه‌ها، با اسید یا چاقو به زنان حمله می‌شود و عاملین این جنایت اغلب همسر یا یکی دیگر از بستگان آن‌ها هستند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سبدمان را در صف خرید واکسن کرونا گذاشته‌ایم / پروتکل‌ها را رعایت کنیدوزیر بهداشت ضمن تاکید بر لزوم رعایت اصول و شیوه‌ نامه‌های بهداشتی جهت جلوگیری از ابتلا به کرونا، درباره واکسن این بیماری نیز گفت: همپای حرکت داخلی و ملی، برای خرید واکسن در مجمعی که در سازمان جهانی بهداشت تشکیل شده، شرکت می‌کنیم و سبد خودمان را در صف خرید هم گذاشتیم تا اگر جایی در دنیا زودتر توانست واکسن را عرضه کند، آن را برای شهروندان‌مان خریداری کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر آموزش ترکیه: سال تحصیلی جدید را 31 اوت با آموزش از راه دور آغاز می‌کنیموزیر آموزش ترکیه: سال تحصیلی جدید را 31 اوت با آموزش از راه دور آغاز می‌کنیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هنگ کنگ قرارداد استرداد شهروندان با فرانسه و آلمان را تعلیق کردپیش از این دو کشور اروپایی فرانسه و آلمان در اعتراض به آنچه که «پسرفت آزادی‌ها در هنگ کنگ» می‌نامیدند، قرارداد استردادشان با هنگ کنگ را لغو کرده بودند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی از شیوع ویروس کرونا؛ اردن مرزهای زمینی‌ با سوریه را می‌بندداین تصمیم پس از آن گرفته شد که ۱۲ فرد مبتلا به کووید۱۹ در روز چهارشنبه و ۱۳ مورد دیگر روز سه‌شنبه شناسایی شدند که از سوریه وارد اردن می‌شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: برای مردم بلاروس هم مانند مردم ایران، چین و روسیه خواهان آزادی هستیمصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »