بانک ذخیره بذر؛ ابتکار هندی‌ها برای نجات گونه‌های برنج - BBC News فارسی

05/05/1399 07:20 ب.ظ

بانک ذخیره بذر؛ ابتکار هندی‌ها برای نجات گونه‌های برنج

بذرهای پیوندی برای تأمین امنیت غذایی طراحی شدند اما کشاورزان در صورتی می توانند آنها را بکارند که هر سال بذر تازه بخرند. بی‌بی‌سی با دکتر دبال دب گفتگو کرده که تلاش می‌کند به کشاورزان هندی برای خودکفا شدن کمک کند.

بذرهای پیوندی برای تأمین امنیت غذایی طراحی شدند اما کشاورزان در صورتی می توانند آنها را بکارند که هر سال بذر تازه بخرند. بی‌بی‌سی با دکتر دبال دب گفتگو کرده که تلاش می‌کند به کشاورزان هندی برای خودکفا شدن کمک کند.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

حذف کارگران از گفتگو درباره جهش تولید / چرا 'اجماع' آخرین راه‌حل خروج از بحران است؟گفتگوی اجتماعی نباید از متن سیاست‌هایی که محقق‌کننده جهش تولید یا همان رشد سطح تولید هستند، حذف شود. تنها با برخورداری از یک اجماع ملی می‌توان راه گریزی برای رهایی از خمودگی و تکرار پرهزینه پیدا کرد.

قاضی صلواتی در مقابل طرح اعتراف اجباری از سوی موکلم از من شکایت کرد!

نظرسنجی فاکس نیوز: جو بایدن در پنسیلوانیا، مینه‌سوتا، و میشیگان از دونالد ترامپ پیش استنظرسنجی فاکس نیوز: جو بایدن در پنسیلوانیا، مینه‌سوتا، و میشیگان از دونالد ترامپ پیش است به گزارش نشریه هیل، نتایج این نظرسنجی که روز پنجشنبه منتشر شد نشان می‌دهد در پنسیلوانیا جو بایدن ۵۰ درصد و پرزیدنت ترامپ ۳۹ درصد آرای پرسش‌شوندگان را به دست آورده‌اند.

تازه عروس دامادها دراولویت دریافت وام ودیعه مسکن/سیاست دولت برای کاهش سوءاستفاده از وام ازدواجمعاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن تشریح اقدامات این معاونت در راستای حمایت از ازدواج جوانان گفت: اگر خانواده‌ها در ازدواج سختگیرانه عمل کنند و بر روی شرایط خاص مادی تاکید داشته باشند ممکن است جوانان در شرایط دشواری قرار گیرند؛ در حال حاضر که برگزاری مراسم‌های عروسی منتفی است، خانواده‌ها باید از این فرصت استفاده کنند.

تبدیل ایاصوفیه به مسجد از نگاه سفیر اسبق ایران در واتیکان و مراکشسفیر اسبق ایران در واتیکان و مراکش تاکید کرد تصمیم اردوغان برای تبدیل ایاصوفیه به مسجد در شرایطی اجرا شده ترکیه در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی در زمینه اقتصادی و مقابله با بحران کرونا یکی از موفق‌ترین‌‌ها بوده است. - خبرگزاری آناتولی

نقش محوری زنان در تشویق خانواده به استفاده از ماسک🎥نقش محوری زنان در تشویق خانواده به استفاده از ماسک | سخنگوی وزارت بهداشت در گفت‌وگوی تصویری با ایرنا:استفاده از ماسک، به تدریج به یک فرهنگ تبدیل شده است