اردوغان: سازمان اطلاعات ترکیه قواعد بازی را در لیبی تغییر داد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهوری ترکیه امروز (یکشنبه) اعلام کرد، سازمان اطلاعات ترکیه قواعد بازی را در لیبی تغییر داد و در توقف پیشروی ارتش شرق لیبی به ریاست خلیفه حفتر نقش داشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه طی سخنرانی در افتتاحیه ساختمان سازمان اطلاعات این کشور در شهر استانبول گفت، ترکیه به لطف افزایش تاثیر سازمان اطلاعات خارجی در حال اتخاذ جایگاه خود در تمام محافل به عنوان قدرت منطقه‌ای و جهانی است.

وی افزود: دستاوردهایی که در مناطق درگیری به دست آوردیم قدرت ما را در میز مذاکرات تقویت بخشیدند و قدرت دفاعی ما را در حمایت از منافع ملی‌مان ارتقا دادند. سازمان اطلاعات سلاح محوری در مبارزه تاریخی ما برای ترکیه قوی و بزرگ است. ما این چنین باقی می‌مانیم. اردوغان اضافه کرد: سازمان اطلاعات ترکیه فعالیت‌هایی در سطح جهانی در زمینه کدگذاری، امنیت سایبری و ماهواره‌ها انجام می‌دهد.

رئیس‌جمهوری ترکیه به اهمیت سازمان اطلاعات اشاره کرد و گفت: تصادفی نیست که سازمان اطلاعات ترکیه در جریان مبارزه تاریخی کشور ما در راس هدف‌گیری‌هاست. اردوغان بر حمایت اطلاعاتی و عملیاتی که سازمان اطلاعات این کشور در لیبی داشت، تاکید کرد؛ نقشی که منجر به توقف ارتش خلیفه حفتر در لیبی شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: سازمان اطلاعات و امنیت ترکیه نقش مهمی در ممانعت از پیشروی حفتر در لیبی دارداردوغان: سازمان اطلاعات و امنیت ملی ترکیه نقش مهمی در جلوگیری از پیشروی حفتر در لیبی دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت دفاع ترکیه: آتش زدن پرچم ترکیه در یونان را به شدت محکوم می‌کنیموزارت دفاع ترکیه: آتش زدن پرچم ترکیه در یونان را به شدت محکوم می‌کنیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئيس‌جهور ترکیه و نخست‌وزیر لیبی دراستانبول دیدار کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل: سرکرده القاعده در افغانستان است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسازمان ملل گزارش داد که سرکرده القاعده در افغانستان حضور دارد و جنگجویان این گروه تروریستی نیز بطور مخفیانه در 12 ولایت افغانستان فعالیت دارند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دو تروریست پ.ک.ک در استان حکاری ترکیه از پای درآمد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه اظهارات مقامات یونان در خصوص تغییر کاربری ایاصوفیه را محکوم کردترکیه اظهارات مقامات یونان در خصوص تغییر کاربری ایاصوفیه را محکوم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »