باغچه‌لی: حزب حرکت ملی ترکیه جو بایدن را به شدت محکوم می‌کند

26/05/1399 04:19 ب.ظ

باغچه‌لی: حزب حرکت ملی ترکیه جو بایدن را به شدت محکوم می‌کند، حزب دموکرات آمریکا نیز باید همین نگرش را اتخاذ کند

دولت باغچه‌لی، رهبر حزب حرکت ملی ترکیه: مشخص شده که تاکنون چه گروه‌هایی پشت کودتاها، بحران‌ها و اقدامات تروریستی و برخلاف دموکراسی بوده اند.، حزب دموکرات آمریکا نیز باید همین نگرش را اتخاذ کند.- اینکه (جو بایدن) نه با کودتا بلکه با حمایت از مخالفان به دنبال ساقط کردن رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور کشورمان بوده، یک نقشه مضبوحانه است.

، حزب دموکرات آمریکا نیز باید همین نگرش را اتخاذ کند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اسلحه، افتخار و انکار: روسیه چگونه حزب الله را در سوریه مسلح می‌کند

غنی حمله به فوزیه کوفی را محکوم کردرئیس جمهور افغانستان حمله مسلحانه به فوزیه کوفی، رئیس حزب موج تحول را به شدت محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

کالین: تحلیل بایدن از ترکیه مبتنی بر جهل، تکبر و ریاکاری استسخنگوی ریاست جمهوری ترکیه ضمن واکنش به اظهارات جو بایدن٬ تحلیل وی از ترکیه را مبتنی بر جهل، تکبر و ریاکاری دانست. - خبرگزاری آناتولی

اردوغان: ترکیه احتمالا روابط خود را با امارات تعلیق می‌کنداردوغان در جمع خبرنگاران گفت: «تاریخ هرگز رفتار ریاکارانه امارات را در چنین توافقی نخواهد بخشید.»

دکترین وطن آبی؛ ترکیه در مدیترانه به دنبال چیست؟تلاش‌ها ترکیه برای اکتشاف ذخایر انرژی در عمق دریای مدیترانه با وکنش‌ها و مخالفت‌های تنش آلود برخی کشورها همچون یونان، قبرس، مصر و فرانسه مواجه شده است. ترکیه اما برای دریای مدیترانه دکترین وطن آبی را در دست دارد.

ظریف توافق امارات و رژیم صهیونیستی را محکوم کردوزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگوی تلفنی با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی، ضمن ابراز تأسف نسبت به توافق ابوظبی و رژیم صهیونیستی، این اقدام را محکوم کرد.

دولت باغچه‌لی، رهبر حزب حرکت ملی ترکیه: مشخص شده که تاکنون چه گروه‌هایی پشت کودتاها، بحران‌ها و اقدامات تروریستی و برخلاف دموکراسی بوده اند.

، حزب دموکرات آمریکا نیز باید همین نگرش را اتخاذ کند.

- اینکه (جو بایدن) نه با کودتا بلکه با حمایت از مخالفان به دنبال ساقط کردن رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور کشورمان بوده، یک نقشه مضبوحانه است.