اردوغان: ترکیه احتمالا روابط خود را با امارات تعلیق می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

اردوغان: ترکیه احتمالا روابط خود را با امارات تعلیق می‌کند بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وی تاکید کرد: «به وزیر خارجه دستوری در این زمینه داده‌ام. گفتم که می‌توانیم روابط دیپلماتیک خود را با ابوظبی تعلیق کنیم یا سفیر خود را فرا بخوانیم. زیرا ما در کنار مردم فلسطین ایستاده‌ایم. ما اجازه نمی‌دهیم که فلسطین شکست بخورد.»

به وزیر خارجه دستوری در این زمینه داده‌ام. گفتم که می‌توانیم روابط دیپلماتیک خود را با ابوظبی تعلیق کنیم یا سفیر خود را فرا بخوانیم. زیرا ما در کنار مردم فلسطین ایستاده‌ایم. ما اجازه نمی‌دهیم که فلسطین شکست بخورددر همین حال مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه، دولت امارات را متهم کرد که سال‌ها برای تضعیف فلسطینی‌ها اقدام کرده است.

وی افزود: «این کشوری است که درباره فلسطین به برخی از کشورهای عربی فشار می‌آورد. ما به وضوح می‌گوییم که امارات به‌خاطر منافع خودش به فلسطین خیانت کرده است.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: حتی کوچک‌ترین حمله به کشتی‌های غیرنظامی‌مان در مدیترانه شرقی را بدون پاسخ نخواهیم گذاشتاردوغان: حتی کوچک‌ترین حمله به کشتی‌های غیرنظامی‌مان در مدیترانه شرقی را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت اردوغان: تقریبا هیچ یکی از شرکت کنندگان کنفرانس برلین به شروط و الزامات این کنفرانس رعایت نکرده‌اند و نمی‌کنند اردوغان: به مزار هم‌ نژادهایمان در تراکیای غربی حمله کرده و آتش گشودند. اینها سینگال‌های مثبت نیست اردوغان: در کنار مردم فلسطین هستیم. فلسطین را هیچگاه تسلیم نکرده‌ایم و نخواهیم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

امارات روابطش را با اسرائیل علنی کردامارات روابطش را با اسرائیل علنی کرد امارات با اعلام آغاز روابط رسمی با رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ولیعهد این کشور با ترامپ و نتانیاهو درباره توقف اجرای طرح الحاق کرانه باختری به توافق رسیدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران به سبک مخصوص خامنه‌ای رابطه امارات و اسرائیل را محکوم می‌کند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایران به سبک مخصوص خامنه‌ای رابطه امارات و اسرائیل را محکوم کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

لیگ قهرمانان اروپا: بازیکنان حاضر در لیسبون باید چه مقرراتی را رعایت کنند؟ - BBC News فارسیاتحادیه فوتبال اروپا تصمیم گرفته برای کاهش آثار همه‌گیری جهانی ویروس کرونا، ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان فوتبال اروپا را به صورت متمرکز در لیسبون و طی ۱۲ روز انجام دهد. اما در حالی که رقابت‌های مرحله‌یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان از امشب (چهارشنبه ۱۲ اوت) با مسابقه آتالانتا و پاری‌سن‌ژرمن آغاز می‌شود، تیم‌ها در لیسبون ملزم به اجرای چه قوانینی هستند؟
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

روحانی و مکرون در یک گفت‌وگوی تلفنی تحولات لبنان را بررسی کردندانفجار_لبنان | معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری از گفت‌وگوی تلفنی رییس‌جمهوری اسلامی ایران با همتای فرانسوی خود درباره تحولات لبنان بعد از واقعه انفجار در بندر بیروت خبر داد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »