بازپرسان قضایی بلغارستان از کشف یک محموله بزرگ هروئین که در ایران بارگیری‌شده، خبر دادند

29/11/1399 10:18 ب.ظ

بازپرسان قضایی بلغارستان از کشف یک محموله بزرگ هروئین که در ایران بارگیری‌شده، خبر دادند خبرگزاری آسوشیتدپرس روز سه‌شنبه ۲۸ بهمن در گزارشی اعلام کرد این مواد مخدر در ۴۸۷ بسته، درون لوله‌های آسفالت جاسازی شده بود

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بازپرسان قضایی بلغارستان اعلام کردند ماموران گمرک آن کشور یک محموله‌ حاوی بیش از ۴۰۰ کیلوگرم هروئین را در یک کشتی حامل کالاهایی که در ایران بارگیری شده بود، کشف کردند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز سه‌شنبه ۲۸ بهمن در گزارشی اعلام کرد این مواد مخدر در ۴۸۷ بسته، درون لوله‌های آسفالت جاسازی شده بود. مقامات گمرک بلغارستان ارزش این محموله را بالغ بر ۲۲ میلیون دلار گزارش کرده‌اند.

پلیس بلغارستان می‌گوید این محموله برای توزيع در داخل بلغارستان نبوده و قرار بوده به اروپای غربی منتقل شود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

به هرحال خامنه‌ای_جنایتکار باید از یک راهی هزینه صدور و ساپورت تروریست رو تامین کنه یا نه؟ چه راهی بهتر از قاچاق هروئین و امفتامین به اروپا برادران قاچاقچیان سپاه قرار نبود تجارت سپاه ماسداران لو بره که رفت. رفقای بایدن مثل خود بایدن کودنند.

حساب‌های کاربری با بیش از ۵هزار مخاطب با نظارت قضایی مواجه می‌شوند

افزایش پیگرد قضایی و فشار امنیتی بر روزنامه‌نگاران از زمان شیوع ویروس کرونا در ایرانصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

جزئیاتی از رسیدگی به شکایت برادران افکاری؛ کارشکنی مقامات قضایی و عدم دسترسی به وکیلصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

تشکیل پرونده‌ قضایی در فرانسه علیه بشار اسد به اتهام جنایت علیه بشریتمازن درویش وکیل حقوقی و مدیر مرکز رسانه‌ای سوریه، روز یکشنبه 7 مارس گفت، دادخواست 3 سازمان فرانسوی و پس جنایات آل سقوط در یمن چی

رویا برومند: مسئول جان زندانیان سیاسی و عقیدتی مقامات قضایی و امنیتی ایران هستندرویا برومند: مسئول جان زندانیان سیاسی و عقیدتی مقامات قضایی و امنیتی ایران هستند ابتلای زندانیان سیاسی و عقیدتی به بیماری‌های حاد و مرگ برخی از آنها در زندان‌های ایران در سال‌های گذشته بارها تکرار شده است باشه.