گفتگوی مرکل با روحانی؛ برلین از عدم پایبندی ایران به تعهدات برجامی «نگران» است

29/11/1399 10:36 ب.ظ

گفتگوی مرکل با روحانی؛ برلین از عدم پایبندی ایران به تعهدات برجامی «نگران» است جزئیات بیشتر🔽

خبرگزاری های ایران گزارش داده اند که حسن روحانی در جریان گفتگو با صدراعظم آلمان «ورود موضوعات دیگر» به برجام را «غیرممکن» خوانده است. رئیس جمهوری ایران همچنین تنها راه حفظ توافق هسته ای کشورش با قدرت های جهانی را لغو تحریم های واشنگتن و بازگشت آمریکا به برجام توصیف کرد.این در حالی است که جو بایدن، رئیس جمهوری جدید ایالات متحده گفته است که کشورش تحریم های وضع شده علیه ایران را در صورت پایبندی تهران به برجام لغو خواهد کرد.

سعید خطیب زاده:‌ اروپایی‌ها تعهدات برجامی را اجرا نکنند از پروتکل الحاقی خارج می‌شویمگفتگوی حسن روحانی با آنگلا مرکل در حالی صورت گرفت که سه کشور اروپایی امضاءکننده برجام قرار است روز پنجشنبه درباره پرونده هسته ای ایران با واشنگتن رایزنی کنند. وزرای خارجه فرانسه، بریتانیا و آلمان در همین راستا با آنتونی بلینکن درباره نحوه مواجهه با ایران مذاکره خواهند کرد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

این دفعه فقط باید اروپا وآمریکا به تعهدشون در برجام عمل کنن تا ایران اقدام متقابل انجام بده خخخخخخخخههههه نگران نشید برا قلبتون خوب نیست ای جووووووون شما اروپاییها فقط بلدید نگران باشید یا تاسف بخورید اگه قصدتون خیره عمل کنید نوکر و غلام حلقه بگوش خامنه‌ای از اربابش ناراضی هست؟ مکه میشه؟ ایران که پایبند بود شما تحریم کردین! 🧐

توی این چند سال اگر کسی به برجام متعهد بوده ایرانه نه کسی دیگه آلمان بهتر است راه ترامپ خائن را نرود گر چه ترامپ یک آلمانی اصیل است نه یک امریکائی . برجام و هر نوع توافق با ملایان 12 امامی بی فایده و وقت تلف کردن است چرا که ملایان 12 امامی بر اساس تعلیمات امام علی (امام اول) با زور و قلدری میخواهند با جهانیان رفتار کنند نه قوانین بین الملل.

They destroyed the world, only you are worried? جالبه که این حرف زده میشه اروپای همیشه بیخاصیت نه مخالفتی که خروج امریکا کرد و نه به تعهداتش عمل کرد و با اینکه میدونه وضع موجود نتیجه خروج امریکا ازبرجامه ولی بازهم میگن ایران باید به تعهداتش عمل کنه؟؟!!!! تمام سلاح های کشتار جمعی باید صلح آمیز از بین بروند افات و خشکسالیرا زیاد میسازد.

سریع ترین و کوتاه ترین راه رفع نگرانی، اقدام عملی به تعهدات توسط غربی هاست ، اگر صهیونیستها به آنها اجازه دهند

بنی صدر: توافق 25 ساله ایران و چین خیانت بزرگ به مردم ایران است

برلین گوه زیادی خورد، اگه راس میگن خودشون ب تعهداشون عمل کنن اهان پس بگو چرا انقدر میلرزیده!! نگرانه ایران نیز از عدم عمل اروپا و امریکا به تعهدات خود ناراضی است کون لق برلین..جز نگران شدن هنری نداره مرکل جان نگران نباش با این سن وقتی نگران میشی، من نگرانت میشم دوباره لرزه بگیری حرف خدا یکی است..! سوره بقره آیه ۱۲۰ : هرگز یهودونصاری از تو راضی نخواهند شد تا اینکه به طور کامل از خواسته آن ها پیروی کنی...

كلا مومنين، پايبندى نميشناسن. وقتي حتى از شريك زندگى خود ،حق انتخاب و طلاق رو ميگيرن و براى خودشون تعدد زوجات رو قانونى ميكنن، وقتي حق تحريك پذيرى رو قانونى ميكنن ،وقتى به ملت خود خيانت ميكنن ،ازشون براى غريبه توقع پايبندى نداشته باشيد . كسى كه به خود زنا كند،به ديگري چه ها كنند؟

عضو کمیته ملی سدهای بزرگ ایران: ایران به ورشکستگی آبی رسیده است

دراویش زندانی در ایران: بهنام محجوبی به قتل رسیده است و این جنایتی بزرگ استدراویش زندانی در ایران: بهنام_محجوبی به قتل رسیده است و این جنایتی بزرگ است علیرضا روشن، فعال حقوق دراویش گنابادی نیز به صدای آمریکا گفت، برخورد جمهوری اسلامی با زندانیان سیاسی غیرانسانی است وقتی حکومت جاهلیت تحمیلی شئونیزم فارسی مشترک انگلستان با ایرانشهریهای نژادپرست ارمنی مسلک به ظاهرمسلمان شرکای اشرار جنایتکارفرقه فارسیسم اشغالگر ایران را ملتهای ایرانیان و کشورهای همسایه و جهان نمیخواهند چرا آمریکا با فرقه فارسیسم زدبند میکند برای چه فرقه استمرار دارد؟!!!... هر ناقص العقلی می داند که برای هرجرمی وقتی حکم دادند ، یعنی پرونده بسته شده و دیگر کاری به کار زندانی ندارند . البته چند سالیه که مامورین حتی یک سیلی هم به متهم نمی توانند بزنند و کلیه اعمالشان با دوربین ضبط می شود . حال این که زندانی سیاسی باشد و حساسیت نگهداری هم بالا. شکنجه!!؟ به شما هیچ ربطی نداره ، حق دخالت در امور داخلی ایران رو ندارید بر فرض محال که اینطوری هم باشه ، هر روز در ایالت های امریکا پلیس آمریکا، دادگاههای امریکا، ارتش امریکا،کلی آدم بیگنا رو میکشن اونهم بدون هیچ جرمی اونوقت شما شدی مدعی العموم ما ؟؟؟ ببند دهانت را تا بسته ی الهی نشده

رژه تیربار به دستان در بغداد؛ عراق و معضلی به نام شبه‌نظامیان وابسته به ایرانهمشونم ي پسوند الله دارن!گوه تو اين الله ربع خدا، دقیقا تا کجای خدا میشه کاشکی برای تنوع هم که شده یه بار از الله بکشن بیرون یه اسم دیگه بذارند رو خودشون.

یمن: واکنش حوثی‌ها به ابتکار صلح نشان‌دهنده سرسپردگی آنها به ایران است

خبرگزاری های ایران گزارش داده اند که حسن روحانی در جریان گفتگو با صدراعظم آلمان «ورود موضوعات دیگر» به برجام را «غیرممکن» خوانده است. رئیس جمهوری ایران همچنین تنها راه حفظ توافق هسته ای کشورش با قدرت های جهانی را لغو تحریم های واشنگتن و بازگشت آمریکا به برجام توصیف کرد.این در حالی است که جو بایدن، رئیس جمهوری جدید ایالات متحده گفته است که کشورش تحریم های وضع شده علیه ایران را در صورت پایبندی تهران به برجام لغو خواهد کرد. در مقابل علی خامنه ای، رهبر ایران تاکید کرده است که ایران بدون لغو تحریم های آمریکا حاضر به اجرای کامل تعهدات برجامی نیست.

سعید خطیب زاده:‌ اروپایی‌ها تعهدات برجامی را اجرا نکنند از پروتکل الحاقی خارج می‌شویمگفتگوی حسن روحانی با آنگلا مرکل در حالی صورت گرفت که سه کشور اروپایی امضاءکننده برجام قرار است روز پنجشنبه درباره پرونده هسته ای ایران با واشنگتن رایزنی کنند. وزرای خارجه فرانسه، بریتانیا و آلمان در همین راستا با آنتونی بلینکن درباره نحوه مواجهه با ایران مذاکره خواهند کرد.

از سوی دیگر رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز شنبه برای گفتگو با مقام های ایران به تهران خواهد رفت. این سفر در آستانه ضرب الاجل تعیین شده در طرح مصوب مجلس ایران درباره فعالیت های هسته ای انجام می شود. تهران در راستای اجرای این طرح به آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرده است که از روز پنج اسفند (۲۳ فوریه) اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف خواهد کرد.