بازداشت ۴۰ روزنامه‌نگار در بلاروس طی یک روز

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دست کم ۴۰ روزنامه‌نگار در اعتراضات روز ۲۰ مهر۱۳۹۹ علیه انتخاب «الکساندر لوکاشنکو» به عنوان رییس‌جمهوری بلاروس دستگیر شدند. بازداشت این تعداد روزنامه‌نگار در شش شهر بلاروس رخ داده است. خبرنگاری_جرم_نیست اطلاع_رسانی

در اعتراضات روز ۲۰ مهر۱۳۹۹ علیه انتخاب «الکساندر لوکاشنکو» به عنوان رییس‌جمهوری بلاروس دستگیر شدند.

طبق گزارش «انجمن روزنامه‌نگاران بلاروس» ، نیروهای امنیتی و پلیس این کشور پیش از شروع اعتراضات خیابانی مردم، ۴۰ روزنامه‌نگار را بازداشت کرده‌اند. بازداشت این تعداد روزنامه‌نگار در شش شهر بلاروس رخ داده است. از اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری بلاروس در تاریخ ۱۹ مرداد امسال تاکنون ۲۷۷ روزنامه‌نگار در این کشور بازداشت شده‌اند.

اعتراضات روز ۲۰ مهر، نهمین اعتراض خیابانی از مرداد ماه تاکنون نسبت به انتخاب الکساندر لوکاشنکو به عنوان رییس جمهوری است. فدراسیون‌های بین‌المللی و اروپایی روزنامه‌نگاران و خواستار مجازات کسانی شده‌اند که با دستگیری روزنامه‌نگاران، فضای سانسور، ترس و وحشت را در اعتراضات مردمی ایجاد می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرگ 706 تن دیگر طی یک روز براثر کرونا در هند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراضات بلاروس؛ پلیس برای استفاده از سلاح مرگبار مجوز گرفته است - BBC News فارسییک مقام ارشد دولتی در بلاروس می‌گوید پلیس این کشور مجوز گرفته است تا در صورت لزوم علیه معترضان ضد دولت از نیروها و سلاح کشنده و مرگبار استفاده کند. خارمادر مجوز گیرنده و مجوز دهنده رو باهم . بی بی سی لعنتی چرا یه خبر مثبت درمورد دنیا نداری ؟ فقط اخبار منفی رو پوشش میدی کشتار زیاد میکنند. تنها راه ملتهای در بند مسلح شدنه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران باز هم رکورد شکست؛ طی یک روز 279 نفر جان باختندهمزمان روزی 2 پرواز از ایران به استانبول است!
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بلاروس، معترضان را به سرکوب با سلاح مرگبار تهدید کردوزارت کشور بلاروس اعلام کرد با توجه به «افراطی شدن» تظاهرات سراسری در این کشور، نیروهای امنیتی بلاروس می‌توانند در صورت نیاز علیه تظاهرات‌کنندگان از «اسلحه مرگبار» استفاده کنند. بله اگر جناب پوتین از کاخ کرملین امر فرمودمد کمترین سلاخ مرگبار ار پی جی 7 باشد. در صورت لزوم هم بروید با جناب پوتین گفتگو کنید، تا به بشار اسد که متخصص این کار است زنگ بزند و نظر او را جویا شود خاک بر سرت لوکاشنکو بلاروس Belarus BelarusProtest Беларуси Лукашенко کشورمربوط به ملتهاست وقیام هم فرمان خداست به عملکرداشتباه دولتها که نماینده ملتها هستند،لذادولتها حق برخوردباملتها راندارندبلکه درهمه حال بایدامنیت ملتها راتامین کنندوبه اصلاح اشتباهات براساس حقوق الهی ملتها بپردازند تاتعادل بین دولتها وملتها براساس قانون خدابرقرارشود.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ضارب پلیس زاگرب خودکشی کردیک فرد مسلح روز دوشنبه پس از شلیک به یک مامور پلیس کرواسی در نزدیکی اماکن دولتیِ شهر زاگرب اقدام به خودکشی کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا یک روز هم تولید نفت را متوقف نکردوزیر نفت: *نفت در شرایط سختی است، اما مردم در شرایط سخت‌تری هستند *تلاش ما این است که فشار بر مردم کاسته شود *کرونا یک روز هم تولید نفت را متوقف نکرد *اگر نفت و گاز تولید نشود، برق و آب نیز تولید نخواهد شد شیاد ب تمام معنا علی برکت الله، ژنرال ورشکسته واشنگتن دی سی، یاواشنگتن لی سی تولید نیاز انرژی داخل کشور ربطی به تحریم ها ندارد ، گرو کشی نکنید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »