کرونا یک روز هم تولید نفت را متوقف نکرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر نفت: *نفت در شرایط سختی است، اما مردم در شرایط سخت‌تری هستند *تلاش ما این است که فشار بر مردم کاسته شود *کرونا یک روز هم تولید نفت را متوقف نکرد *اگر نفت و گاز تولید نشود، برق و آب نیز تولید نخواهد شد

به گزارش ایسنا، بیژن زنگنه امروز در مراسم اهدای 141 دستگاه کمک تنفسی ویژه بیماران کرونایی که از طرف وزارت نفت به بیمارستان‌های مناطق نفت‌خیز کشور انجام شد، با اشاره به تلاش‌های بی‌وقفه کادر درمان اظهار کرد: در بین مردم کادر درمان سرافراز هستند و مردم قدر زحمات آنها را می‌دانند و من نیز به سهم خودم به عنوان یک ایرانی از زحمات بی‌وقفه آنها تشکر می‌کنم.

زنگنه ادامه داد: وقتی که استان‌های نفت خیز در وضعت قرمز قرار گرفتند اما اعلام کردیم که کارکنان سر کار نروند البته برای سکوها و جزایر نمی‌توانستیم این پروسه را دنبال کنیم. وی با بیان اینکه عنوان مسوولیت های اجتماعی را نفت مطرح کرد، افزود: نمی توانیم خودمان را از مردم مناطق نفتی جدا ببینیم. وی افزود: ایران در تحریم با دست های بسته در این اقیانوس بلا شنا کرد، و دنیا فهمید ایران در اوج تحریم چه عظمتی به دست آورد.

نمکی با بیان اینکه یکی از ضعف‌ها در کشور محدود بودن مطالعات تاریخی است، گفت: نفت یکی از مهمترین مولفه ها در تمام امور است. نفت به عنوان یک سرمایه مهم مملکتی در توسعه زیرساخت ها و توسعه انسانی کشور باید استفاده شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

علی برکت الله، ژنرال ورشکسته واشنگتن دی سی، یاواشنگتن لی سی

تولید نیاز انرژی داخل کشور ربطی به تحریم ها ندارد ، گرو کشی نکنید.

شیاد ب تمام معنا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در افغانستان؛ شناسایی 71 مورد جدید طی یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران رکورد شکست؛ طی یک روز 272 نفر جان باختندبا فوت 272 بیمار کرونایی طی شبانه‌روز گذشته در ایران، رکورد شمار بیشترین قربانیان روزانه ویروس کرونا در این کشور شکسته شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مرگ 706 تن دیگر طی یک روز براثر کرونا در هند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ابتلای 220 نفر از پرسنل یک بیمارستان در تهران به کرونامدیر بیمارستان مدرس تهران اعلام کرد تا به امروز قریب به 220 نفر از کادر درمان و نیروهای پشتیبانی ما درگیر کرونا شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پژوهش جدید: ویروس کرونا می‌تواند تا ۲۸ روز بر روی سطوح دوام بیاوردپژوهش جدید: ویروس_کرونا می‌تواند تا ۲۸ روز بر روی سطوح دوام بیاورد دانشمندان همچنین دریافتند که ویروس کرونا پس از گذشت ۲۴ ساعت د‌ر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد، عفونت‌زایی خود را از دست می‌دهد. چرا هیچ اشاره‌ای به ایمیلهای_هیلاری نمی‌کنید، صرف نمی‌کنه؟ پس چطور سه ماه تابستان در شهرهایی مثل اهواز با میانگین بالای ۵۰درجه فعال مانده والان وضعیتش قرمزه .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ویروس کرونا در شرایط آزمایشگاهی 'می‌تواند ۲۸ روز دوام بیاورد' - BBC News فارسیبر اساس پژوهشی که در مرکز ملی علوم استرالیا انجام شده ویروس کرونا می‌تواند در شرایط آزمایشگاهی روی اسکناس، صفحه موبایل و فولاد ضد زنگ تا ۲۸ روز زنده بماند که بیشتر از آن چیزی است که تاکنون تصور می‌شد. برخی از کارشناسان در اینکه ویروس کرونا در شرایط واقعی بتواند از طریق لمس سطوح منقل شود ابراز تردید می‌کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »