اینفوگرافی| آخرین وضعیت میدانی اوکراین پس از ۲۰ روز جنگ

23/12/1400 06:46:00 ب.ظ

📊 اینفوگرافی| آخرین وضعیت میدانی اوکراین پس از ۲۰ روز جنگ 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline

برخی رسانه‌ها تحلیل کرده بودند که پوتین گمان می‌کرد در عرض سه روز کی‌یف را اشغال خواهد کرد. حالا خبر رسیده روسیه از چین تقاضای تجهیزات نظامی کرده است.

دیدگاه خود را اینجا بنویسید:.هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران روز شنبه ۲۱ اسفند (۱۲ مارس) گزارش داد که علیرضا ثقفی و هاله صفرزاده برای تحمل دوران محکومیت یک سال حبس خود به زندان کچویی کرج منتقل شدند..به گزارش ایسنا، طرفین در این تماس تلفنی بر ضرورت پیگیری جدی توافقات بعمل آمده در جریان سفر اخیر رییس جمهور کشورمان و امیر قطر در مذاکرات دوحه تاکید کردند..دومین اجلاس مجمع دیپلماسی آنتالیا با میزبانی از رویدادها و نشست‌های مهم مقامات ترکیه و سایر کشورها روز گذشته با همایش جوانان و نوجوانان به پایان رسید..

ارسال دیدگاه..سایر بازداشت‌شدگان ساعاتی بعد با اخذ تعهد و همچنین سها مرتضایی و الهام صالحی نیز امروز، شنبه، آزاد شدند..

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نقشه شما گویا نقشه ناتو است. به طرز عجیبی حق مطلبو ادا کرد 👌 BisimchiMedia و این هم آخرین وضعیت ایران در معادلات و نگاه رو به شرق 🇷🇺🐻🇷🇺

بازداشت چندین فعال مدنی در ایران در کمتر از دو روز | DW | 12.03.2022دو فعال کارگری که در مراسمی در کرج بازداشت شده بودند، برای اجرای احکام حبس خود روانه زندان شدند. در شهریار هم یک زندانی سیاسی پیشین بار دیگر بازداشت شد. از یزد نیز خبر می‌رسد که یک فعال حوزه زنان، دستگیر شده است.

انتقاد امیر عبداللهیان از طرح موضوعات جدید از سوی آمریکا در جریان مذاکرات وین«شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» معاون نخست‌وزیر و وزیر امور خارجه قطر، در تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان، در مورد آخرین تحولات دوجانبه ، منطقه‌ای و بین‌المللی و مذاکرات وین به گفتگو و تبادل نظر پرداخت. آمریکایی ها فکر کردند با تحریم هایی که بر علیه روسیه راه انداخته اند چشم ایران ترسیده و میتوانند در وین ایرانی ها را تهدید کنن و ازشون امتیاز بگیرن. آقای باقری کنی هم درجا زد تو دهنشون ومیز گفتگوهارو برگردوند. حالا قطری ها رو فرستادن جلو بگن غلط کردن.

پایان اجلاس مجمع دیپلماسی آنتالیا پس از میزبانی از نشست‌های مهم سیاسی جهانپایان اجلاس مجمع دیپلماسی آنتالیا پس از میزبانی از نشست‌های مهم سیاسی جهان دومین اجلاس مجمع دیپلماسی آنتالیا با میزبانی از رویدادها و نشست‌های مهم مقامات ترکیه و سایر کشورها روز گذشته با همایش جوانان و نوجوانان به پایان رسید.

مسکو به دنبال استفاده از نقش خود در مذاکرات برای نجات از تحریم‌هاست/ آیا روسیه آنقدر از بحران اوکراین ناامید شده که مانع توافق شود؟استاد دانشگاه هاروارد تاکید کرد: به نظر می‌رسد روسیه به دنبال استفاده از نقش خود در وین برای پیشبرد منافع‌اش در اوکراین است و مذاکرات هم به این دلیل متوقف شده است در حالیکه همه اکنون طرفدار توافق هستند، باید دید آیا روسیه آنقدر در مورد اوکراین ناامید شده که مانع توافق شود؟

زلنسکی: ظرف 18 روز 13 هزار نیروی اشغالگر کشته شدندرئیس‌جمهور اوکراین اعلام کرد که ظرف 18 روز گذشته 13 هزار نفر از اعضای ارتش روسیه در اوکراین کشته شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی بگو ۲۰ هزار نفر ..کی به کیه؟ کنتور که نمی اندازه ابلهانند به حمایتهای صلیبچیهای استعمار جهانی دل ببندند. زلنسکی کمدین یهودی هم بزودی مثل اشرف غنی غیب میشود!!!....

مرندی: اروپا و آمریکا دست از تعلل بردارند/ هنوز متن توافق نهایی در وین وجود نداردیک کارشناس سیاسی حاضر در مذاکرات وین: هنوز متن توافق نهایی در وین وجود ندارد تعجب می‌کنم که برخی از روزنامه‌نگاران فکر می‌کنند که مذاکرات به نتیجه نهایی رسیده به خط پایان نزدیک شده‌ایم آمریکا و سه کشور اروپایی باید دست از تعلل کردن مانند بچه‌ها بردارند