ایران کشتی انگلیسی را رفع توقیف کرد

03/07/1398 12:58:00 ب.ظ

سخنگوی وزارت امورخارجه ایران از نهایی شدن مراحل رفع توقیف کشتی انگلیسی در خلیج فارس خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی وزارت امورخارجه ایران از نهایی شدن مراحل رفع توقیف کشتی انگلیسی در خلیج فارس خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 25.09.2019 تهران/ خبرگزاری آناتولی سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با انتشار توییتی اعلام کرد: با پیگیری وزارت خارجه و همکاری ارزنده قوه قضائیه و سازمان بنادر و دریانوردی امروز مراحل رفع توقیف کشتی استنا ایمپرو نهایی شد.

وی ادامه داد: پرونده رسیدگی به برخی تخلفات آن و خسارات وارده به محیط زیست همچنان باز است. مالک و کاپیتان کشتی در این زمینه تعهد کتبی به پذیرش رای دادگاه داده‌اند. گفتنی است کشتی انگلیسی استنا ایمپرو روز جمعه 19 جولای به دلیل ایجاد آلودگی محیط زیست و به درخواست سازمان بنادر و کشتیرانی ایران و با حکم قضایی توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توقیف شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

ایران: کشتی بریتانیایی آزاد است که برودسخنگوی دولت ایران: کشتی بریتانیایی آزاد است که هر وقت خواست برود. باور نمیشه کرد که این رفتارهای فقها بذون هماهنگی غربیها وشرقی ها باشه . همه باهم برای چپاول وبه فلاکت رساندن مردم ایران با هم کنارآمده اند . آزادی کشتی انگلیس مشروط است.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مصرف لبنیات در ایران ۲۱ درصد کاهش یافت

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مصرف لبنیات در ایران ۲۱ درصد کاهش یافت

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مصرف لبنیات در ایران ۲۱ درصد کاهش یافت

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مصرف لبنیات در ایران ۲۱ درصد کاهش یافت

نشست 'اتحاد علیه ایران هسته‌ای'؛ واکنش تند ایران و انصراف احزاب کرد | DW | 24.09.2019جمهوری اسلامی می‌گوید سازمان آمریکایی 'اتحاد علیه ایران هسته‌ای' را به فهرست گروه‌های تروریستی خود خواهد افزود. این اظهارات در واکنش به برگزاری نشستی با حضور برخی گروه‌های مخالف حکومت ایران در نیویورک عنوان شده است. اسگولا دو طرف نشستن همدیگه رو به گروه های تروریستی اضافه میکنن این گروه تروریستیه دیگه خودش به اندازه یه کشور جمعیت و عضو داره از بس اینا افزودن بهش 😂😂😂😂 JamshidBarzegar واقعا که اینها عقل و منطق را بوسیده اند و گذاشته اند کنار.