ایتالیا علیه آمازون و اپل جریمه سنگین ۲۰۰ میلیون یورویی وضع کرد

02/09/1400 05:11 ب.ظ

ایتالیا علیه آمازون و اپل جریمه سنگین ۲۰۰ میلیون یورویی وضع کرد جزئیات بیشتر🔽

آمازون در واکنش به جریمه این شرکت در ایتالیا اعلام کرد که درخواست تجدیدنظر در این تصمیم را ارائه خواهد کرد. آمازون این تصمیم را «غیرقابل توجیه» و «نامتناسب» توصیف کرده است.

جف بزوس و رویاهای تازه؛ ثروتمندترین فرد جهان پس از استعفا از مدیرعاملی آمازون عازم فضا می‌شود شرکت اپل نیز اعلام کرد که درخواست تجدیدنظر در تصمیم اتخاذشده را ارائه می‌کند. این در حالی است که یک انجمن حمایت از مصرف‌کنندگان در ایتالیا از جریمه وضع‌شده علیه آمازون و اپل استقبال کرد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

دنیای رمزارزها؛ دزدی ۳۲ میلیون یورویی نوجوان کانادایی و ادامه فروش سهام تسلااین نوجوان این کار را از طریق تعویض سیم کارت‌ قربانیان انجام می‌داد

فیفا نام ۱۱ نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین بازیکن سال فوتبال دنیا را معرفی کرددر فهرست ۱۱ نفره بهترین بازیکن سال فیفا، فرانسه ۳ نماینده دارد و کشورهای ایتالیا، برزیل، آرژانتین، پرتغال، مصر، لهستان، بلژیک و نروژ هم هر کدام یک سهم دارند.

چند میلیون مشترک متحمل جریمه گازی می شوند؟۱۳ میلیون مشترک متحمل جریمه گازی می‌شوند سخنگوی شرکت ملی گاز: ۲۵ درصد مشترکان صنعت گاز پرمصرف هستند که حدود ۱۳ میلیون مشترک را در برمی‌گیرد و قرار شده که از این ماه جرایم سنگینی برای آن‌ها اعمال شود. مثل انکه کوتاهی های خودراباعادت جریمه مردم بایدجبران کرد؟!

تعرفه‌های برق هنوز تغییر نکرده استتعرفه‌های برق هنوز تغییر نکرده است مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران: تعرفه‌های موجود برق تغییری نکرده و هیچ افزایش قیمتی به عنوان جریمه اعمال نشده است.

فدراسیون فوتبال ایران بالاخره از اردن شکایت کردفدراسیون فوتبال ایران بالاخره از اردن شکایت کرد شکایت فدراسیون فوتبال ایران علیه فدراسیون فوتبال اردن، به کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شد

تاکید آمریکا بر حمایت از حاکمیت و تمامیت ارضی بوسنی و هرزگوینمشاور امنیت ملی آمریکا بر حمایت کشورش از حاکمیت و تمامیت ارضی بوسنی و هرزگوین تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

آمازون در واکنش به جریمه این شرکت در ایتالیا اعلام کرد که درخواست تجدیدنظر در این تصمیم را ارائه خواهد کرد. آمازون این تصمیم را «غیرقابل توجیه» و «نامتناسب» توصیف کرده است.

جف بزوس و رویاهای تازه؛ ثروتمندترین فرد جهان پس از استعفا از مدیرعاملی آمازون عازم فضا می‌شود

شرکت اپل نیز اعلام کرد که درخواست تجدیدنظر در تصمیم اتخاذشده را ارائه می‌کند. این در حالی است که یک انجمن حمایت از مصرف‌کنندگان در ایتالیا از جریمه وضع‌شده علیه آمازون و اپل استقبال کرد.

نهاد ناظر بر رقابت شرکت‌ها در ایتالیا پیش از این در ماه مه (اردیبهشت/خرداد) نیز شرکت گوگل را به دلیل سوءاستفاده از موقعیت برترش در مقایسه با دیگر شرکت‌ها ۱۰۲ میلیون یورو جریمه کرده بود.