تعرفه‌های برق هنوز تغییر نکرده است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

تعرفه‌های برق هنوز تغییر نکرده است مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران: تعرفه‌های موجود برق تغییری نکرده و هیچ افزایش قیمتی به عنوان جریمه اعمال نشده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مصطفی رجبی مشهدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت جریمه مشترکان پرمصرف برق، اظهار کرد: پیرو بند ی تبصره ۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ برای اصلاح تعرفه‌های مشترکان خانگی، مراحل کارشناسی طرح به پایان رسیده و در صورت تصویب آن در هیات دولت، با کاهش یارانه برق پرداختی به این دسته از مشترکان، نرخ برق مصرفی مشترکان پرمصرف به صورت غیر یارانه ای محاسبه خواهد شد.

سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه اگر ۱۵ درصد مشترکان که جزو پر مصرف‌ها هستند به مدیریت مصرف توجه بیشتری داشته باشند بسیاری از مشکلات تامین برق برطرف می‌شود، اظهار کرد: اگر این دسته از مشترکان در تابستانی که گذشت همراهی بیشتری با صنعت برق داشتند، محدودیت‌ها و یا خاموشی‌ها اتفاق نمی افتاد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

با فرهنگ بسیجی می‌توان بر همه تحولات کشور فائق آمدرئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به هفته بسیج و تاکید بر این‌که امروز سنگر عوض شده اما هدف تغییر نکرده است، گفت: صرف برگزاری مراسم کفایت نمی‌کند، اگر هر کدام از دستگاه‌های اجرایی کشور روحیه‌ی بسیجی پیدا کنند، توفیقات‌شان بیش‌تر می‌شود و فرهنگ بسیجی است که می‌تواند بر همه‌ی تحولات این کشور فایق بیاید و حرکت این کشور را تضمین کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ساعت طرح ترافیک تغییر نمی‌کندبا توجه به‌عدم بازگشایی کامل مراکز آموزشی شهر تهران ساعات محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا تغییر نمی‌یابد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بحران کم آبی در ایران؛ انتقال آب، کشاورزی غیراصولی، و صنایع آب‌بر سرزمین کهن را خشکانده استهمشهری آنلاین ۱۵ مهر نوشت حسین میرزایی، نماینده اصفهان، در مجلس گفته است: «به نظر می‌رسد راه حل کوتاه مدت معضل آب زاینده رود، توسل به معصومین و نماز باران است.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

موج جدید کرونا نظام درمانی ضعیف اوکراین را از پا در آورده است؛ شیفت‌های ۴۲ ساعته کادر درماندر حالی که اروپای شرقی به طور کلی از نظر واکسیناسیون از دیگر کشورهای اروپایی عقب مانده، اوکراین از جمله کشورهایی است که کمترین درصد واکسیناسیون را در منطقه داشته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

قاتل متجاوز دختر ۹ ساله آمریکایی پس از ۶۰ سال شناسایی شدکارآگاه بخش جرایم عمده اداره پلیس گفت: «به نظر می‌رسید که نمی‌توانیم این معما را حل کنیم اما هیچ کس این موضوع را فراموش نکرده بود.» خیلی زود شناسایی شده
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نوسان ۲۳۰ درصدی قیمت گوجه فرنگینوسان ۲۳۰ درصدی قیمت گوجه فرنگی قیمت یک کیلو گوجه فرنگی امسال در مقایسه با سال قبل ۲۳۰ درصد افزایش داشته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »