اپلیکیشن پیام‌رسانی سیگنال در ایران فیلتر شد | DW | 15.01.2021

15/01/2021 01:38:00 ب.ظ

کاربران ایرانی که به اپلیکیشن سیگنال روی آورده‌اند، دریافته‌اند که این پیام‌رسان فیلتر شده است. اکنون استفاده از سیگنال نیز یکی دیگر از 'مصادیق محتوای مجرمانه' است.

سیگنال, فیلترینگ در ایران

کاربران ایرانی که به اپلیکیشن سیگنال روی آورده‌اند، دریافته‌اند که این پیام‌رسان فیلتر شده است. اکنون استفاده از سیگنال نیز یکی دیگر از 'مصادیق محتوای مجرمانه' است.

کاربران ایرانی که به اپلیکیشن سیگنال روی آورده‌اند، دریافته‌اند که این پیام‌رسان فیلتر شده است. اکنون استفاده از سیگنال نیز یکی دیگر از 'مصادیق محتوای مجرمانه' است.

اپلیکیشن پیام‌رسانی سیگنال در ایران فیلتر شدکاربران ایرانی که به اپلیکیشن سیگنال روی آورده‌اند، دریافته‌اند که این پیام‌رسان فیلتر شده است. اکنون استفاده از سیگنال نیز یکی دیگر از"مصادیق محتوای مجرمانه" است.کاربران ایرانی که قصد نصب اپلیکیشن سیگنال را دارند، درمی‌یابند که این پیام‌رسان توسط  مقامات حکومتی فیلتر شده و از فروشگاه‌های آنلاین نرم‌افزار ایرانی مانند کافه‌بازار و مایکت قابل دریافت نیست.

بازارهای عرضه نرم‌افزار به کاربران می‌گویند که اپلیکیشن سیگنال"به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه" حذف شده است؛ همان نهادی که زیرمجموعه قوه قضاییه و مسئول"فیلترینگ" و محروم کردن کاربران ایرانی از ارتباطات اینترنتی است که همه جهانیان از آنها استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سلام من از ایران استفاده میکنم فیلتر نیست فیلتر نیست فقط واتساپ بانفوذی که تومقامات ایران داشته از تو مارکت های داخلی حذفش کرده زندگی_نرمال در ایران فیلتر شده . جاعش خدایی میکند. فرقه_تبهکار به درک مجرمانه است . حزب دمکرات با استفاده از سانسور و نابودی حق‌ آزادی بیان و تقلب انتخاباتی به دیکتاتورها روحیه و توجیه سانسور بیشتر و همنیطور بریدن صدای مخالف بخشیدند،رویه حزب ابله دمکرات دنیای دمکراسی رو به نابودی کشاند و دیکتاتورها رو وقیح‌تر.

هنوز اذری جهرمی نیومده کصنمک بگه؟! فیلتر نشده از رو مارکت های ایرانی حذف شده. میشه از پلی استور دانلود کرد.

فیلترینگ سیگنال در ایران؛ دولت از سیاست بستن پیام‌رسان‌ها انتقاد کردهیچ منبع رسمی‌ای وجود دستور یا ابلاغی برای فیلترینگ سیگنال را تأیید نکرده اما ظاهرا دستور فیلترینگ این پیام‌رسان به اپراتورها ابلاغ شده است. سیگنال فیلتر نمیشه به هیچ عنوان ، اینا همش خواب و خیاله !!!

موقعیت نابهنجار واتس‌آپ در مصاف با سیگنال و تلگراموضعیت نابهنجاری که برای نرم‌افزار واتس‌آپ در سطح جهان بروز کرده، باعث شده است که نرم‌افزارهای رقیب

هشدار درباره موج چهارم کرونا در ایران در پی بازگشایی‌ها | DW | 15.01.2021مسئولان دولت درباره بازگشایی مدارس اختلاف دارند و کارشناسان در مورد خطر شیوع موج جدید کرونا در ایران هشدار می‌دهند. معاون وزیر بهداشت می‌گوید مراکز درمانی آمادگی بازگشت بحران کرونا را ندارند.

تکذیب مصوبه 'غربالگری اجباری مادران باردار' در ایران | DW | 15.01.2021یک نماینده مجلس خبر لغو غربالگری اجباری پیش از زایمان را تکذیب کرد. این خبر توسط کبری خزعلی، رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده منتشر شده بود. سخنگوی وزارت بهداشت هم گفت، غربالگری زایمان هیچ‌گاه اجباری نبوده است.

ایران اپلیکیشن پیام‌رسانی سیگنال در ایران فیلتر شد کاربران ایرانی که به اپلیکیشن سیگنال روی آورده‌اند، دریافته‌اند که این پیام‌رسان فیلتر شده است.ده روز پیش نیز اپ‌استورها و فروشگاه‌های آنلاین در ایران مجبور شده بودند بر اساس دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اپلیکیشن سیگنال را از روی ویترین مجازی خود حذف کنند.January 10, 2021 پس از جنجال‌های بزرگی که هنوز هم ادامه دارد، «تلگرام» از طریق حساب رسمی خود در سایت شبکه اجتماعی «توییتر»، ویدیو کلیپی را منتشر کرد که نشان می‌داد گروه معروف آفریقایی که مشهورترین «رقص مرگ» را در جهان اجرا می‌کند، حامل تابوتی نمادین هستند که بروی آن درخواست موافقت سیاست‌های جدید واتساپ نقاشی شده که دست مایه ریشخند و تمسخر قرار گرفته ‌است.وزارت آموزش و پرورش خواهان بازگشایی مدارس است، وزارت بهداشت طرفدار ادامه آموزش مجازی ایران در حال پشت سرگذاشتن موج سوم بحران کرونا است و وزیر بهداشت، سعید نمکی نسبت به عادی‌انگاری شرایط و گرفتاری در موج جدید و شدیدتر شیوع بیماری کووید۱۹ هشدار می‌دهد.

اکنون استفاده از سیگنال نیز یکی دیگر از"مصادیق محتوای مجرمانه" است. کاربران ایرانی که قصد نصب اپلیکیشن سیگنال را دارند، درمی‌یابند که این پیام‌رسان توسط  مقامات حکومتی فیلتر شده و از فروشگاه‌های آنلاین نرم‌افزار ایرانی مانند کافه‌بازار و مایکت قابل دریافت نیست. واتس‌اپ و اینستاگرام از معدود شبکه‌های پیام‌رسان اجتماعی هستند که در ایران فیلتر نشده‌اند. بازارهای عرضه نرم‌افزار به کاربران می‌گویند که اپلیکیشن سیگنال"به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه" حذف شده است؛ همان نهادی که زیرمجموعه قوه قضاییه و مسئول"فیلترینگ" و محروم کردن کاربران ایرانی از ارتباطات اینترنتی است که همه جهانیان از آنها استفاده می‌کنند. نرم‌افزارهای جایگزین ایلان ماسک میلیاردر مشهور جهان و مدیر عامل شرکت تسلا نیز وارد این موضوع شد و هفته گذشته با ارسال توییتی، 42 میلیون نفر از فالورهای خود را به استفاده از نرم‌افزار «سیگنال» ترغیب کرد. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید  در روزهای گذشته و به خاطر اعلام واتس‌اپ، مبنی بر ارائه اطلاعات کاربران به شرکت مادر، فیس‌بوک، بسیاری بر آن شدند که ارتباطات آنلاینی خود را به پیام‌رسان سیگنال منتقل کنند که گفته می‌شود امن‌تر است و عملکرد بهتری دارد. در ایران بسیاری از اپلیکیشن‌های محبوب و کارآمد مانند تلگرام و فیس‌بوک فیلتر هستند و مقام‌های مسئول این امر را برای"ملاحظات امنیتی" جهت نظارت بر هرگونه اعتراضی از سوی جامعه، لازم می‌دانند..

ارگان‌های اطلاعاتی ایران، در کنار نظارت شدید بر هرگونه نشر و بیان، فضای مجازی را نیز زیر کنترل دارند و به سانسور گسترده وبسایت‌ها و خدمات اینترنتی می‌پردازند.. این درحالیست که بسیاری از مقامات مانند علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، به شکل گسترده از شبکه‌های فیلترشده استفاده می‌کنند. در همین زمینه: .