سیگنال, فیلترینگ در ایران, سیگنال, واتس‌اپ

سیگنال, فیلترینگ در ایران

اپلیکیشن پیام‌رسانی سیگنال در ایران فیلتر شد | DW | 15.01.2021

کاربران ایرانی که به اپلیکیشن سیگنال روی آورده‌اند، دریافته‌اند که این پیام‌رسان فیلتر شده است. اکنون استفاده از سیگنال نیز یکی دیگر از 'مصادیق محتوای مجرمانه' است.

15/01/2021 01:38:00 ب.ظ

کاربران ایرانی که به اپلیکیشن سیگنال روی آورده‌اند، دریافته‌اند که این پیام‌رسان فیلتر شده است. اکنون استفاده از سیگنال نیز یکی دیگر از 'مصادیق محتوای مجرمانه' است.

کاربران ایرانی که به اپلیکیشن سیگنال روی آورده‌اند، دریافته‌اند که این پیام‌رسان فیلتر شده است. اکنون استفاده از سیگنال نیز یکی دیگر از 'مصادیق محتوای مجرمانه' است.

اپلیکیشن پیام‌رسانی سیگنال در ایران فیلتر شدکاربران ایرانی که به اپلیکیشن سیگنال روی آورده‌اند، دریافته‌اند که این پیام‌رسان فیلتر شده است. اکنون استفاده از سیگنال نیز یکی دیگر از"مصادیق محتوای مجرمانه" است.کاربران ایرانی که قصد نصب اپلیکیشن سیگنال را دارند، درمی‌یابند که این پیام‌رسان توسط  مقامات حکومتی فیلتر شده و از فروشگاه‌های آنلاین نرم‌افزار ایرانی مانند کافه‌بازار و مایکت قابل دریافت نیست.

اسرائیل خواستار «لغو فوری» حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیسی شد کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد بررسی پیشنهاد وزارت بهداشت برای تعطیلی دو هفته ای کشور

بازارهای عرضه نرم‌افزار به کاربران می‌گویند که اپلیکیشن سیگنال"به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه" حذف شده است؛ همان نهادی که زیرمجموعه قوه قضاییه و مسئول"فیلترینگ" و محروم کردن کاربران ایرانی از ارتباطات اینترنتی است که همه جهانیان از آنها استفاده می‌کنند.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید در روزهای گذشته و به خاطر اعلام واتس‌اپ، مبنی بر ارائه اطلاعات کاربران به شرکت مادر، فیس‌بوک، بسیاری بر آن شدند که ارتباطات آنلاینی خود را به پیام‌رسان سیگنال منتقل کنند که گفته می‌شود امن‌تر است و عملکرد بهتری دارد. headtopics.com

در ایران بسیاری از اپلیکیشن‌های محبوب و کارآمد مانند تلگرام و فیس‌بوک فیلتر هستند و مقام‌های مسئول این امر را برای"ملاحظات امنیتی" جهت نظارت بر هرگونه اعتراضی از سوی جامعه، لازم می‌دانند.ارگان‌های اطلاعاتی ایران، در کنار نظارت شدید بر هرگونه نشر و بیان، فضای مجازی را نیز زیر کنترل دارند و به سانسور گسترده وبسایت‌ها و خدمات اینترنتی می‌پردازند.

این درحالیست که بسیاری از مقامات مانند علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، به شکل گسترده از شبکه‌های فیلترشده استفاده می‌کنند. ادامه مطلب: DW فارسی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

سلام من از ایران استفاده میکنم فیلتر نیست فیلتر نیست فقط واتساپ بانفوذی که تومقامات ایران داشته از تو مارکت های داخلی حذفش کرده زندگی_نرمال در ایران فیلتر شده . جاعش خدایی میکند. فرقه_تبهکار به درک مجرمانه است . حزب دمکرات با استفاده از سانسور و نابودی حق‌ آزادی بیان و تقلب انتخاباتی به دیکتاتورها روحیه و توجیه سانسور بیشتر و همنیطور بریدن صدای مخالف بخشیدند،رویه حزب ابله دمکرات دنیای دمکراسی رو به نابودی کشاند و دیکتاتورها رو وقیح‌تر.

هنوز اذری جهرمی نیومده کصنمک بگه؟! فیلتر نشده از رو مارکت های ایرانی حذف شده. میشه از پلی استور دانلود کرد.

فیلترینگ سیگنال در ایران؛ دولت از سیاست بستن پیام‌رسان‌ها انتقاد کردهیچ منبع رسمی‌ای وجود دستور یا ابلاغی برای فیلترینگ سیگنال را تأیید نکرده اما ظاهرا دستور فیلترینگ این پیام‌رسان به اپراتورها ابلاغ شده است. سیگنال فیلتر نمیشه به هیچ عنوان ، اینا همش خواب و خیاله !!!

موقعیت نابهنجار واتس‌آپ در مصاف با سیگنال و تلگراموضعیت نابهنجاری که برای نرم‌افزار واتس‌آپ در سطح جهان بروز کرده، باعث شده است که نرم‌افزارهای رقیب

هشدار درباره موج چهارم کرونا در ایران در پی بازگشایی‌ها | DW | 15.01.2021مسئولان دولت درباره بازگشایی مدارس اختلاف دارند و کارشناسان در مورد خطر شیوع موج جدید کرونا در ایران هشدار می‌دهند. معاون وزیر بهداشت می‌گوید مراکز درمانی آمادگی بازگشت بحران کرونا را ندارند.

تکذیب مصوبه 'غربالگری اجباری مادران باردار' در ایران | DW | 15.01.2021یک نماینده مجلس خبر لغو غربالگری اجباری پیش از زایمان را تکذیب کرد. این خبر توسط کبری خزعلی، رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده منتشر شده بود. سخنگوی وزارت بهداشت هم گفت، غربالگری زایمان هیچ‌گاه اجباری نبوده است.