ایجاد حساب رسمی «آقای دوم» برای همسر کامالا هریس توسط توییتر

26/10/1399 01:50 ب.ظ

ایجاد حساب رسمی «آقای دوم» برای همسر کامالا هریس توسط توییتر بیشتر بخوانید🔽

پس از انتصاب تاریخی کامالا هریس به عنوان اولین زن در مقام معاون رئیس جمهور در آمریکا، اعطای لقب «آقای دوم» به همسر او نیز رویدادی تاریخی و بی‌سابقه در این کشور محسوب می‌شود. توییتر همچنین اعلام کرد: «همانطور که پیش‌تر در سال ۲۰۱۷ میلادی انجام دادیم، توییتر فعالانه با دولت ایالات متحده همکاری خواهد کرد تا پروسۀ بایگانی و انتقال حسابهای توییتری بطور کامل انجام شود.

» بیانیه مشترک فرماندهان ارشد ارتش آمریکا: جو بایدن چهل و ششمین فرماندۀ کل قواست

از جمله دیگر حسابهای رسمی که ادارۀ آنها به دولت بایدن واگذار خواهد شد، می‌توان به حساب کاخ سفید(@WhiteHouse)، رئیس جمهور(@WhiteHouse)، بانوی اول(@FLOTUS)، معاون رئیس جمهور(@VP) و دبیر مطبوعاتی کاخ سفید(@PressSec) اشاره کرد.

توییتر قبل از انجام پروسۀ انتقال، حسابهای رسمی اعضای دولت فعلی را به اداره بایگانی و سوابق ملی (NARA) منتقل می‌کند و در آنجا هر کدام از این حساب‌ها و محتوای آنها برچسب بایگانی می‌خورد؛ تا پس از تغییر نام کاربری به مالکان جدید، محتوای قدیمی آنها با برچسب «آرشیو» در دسترس عموم قرار بگیرد. headtopics.com

کار مزخرفیه

خوب برای هم نوشابه باز میکنند،،این چپول های بی ریشه.

کاربرانی که پیش از این دنبال کننده این حساب‌ها بودند نیز هشداری دریافت خواهند کرد تا در صورت تمایل، حساب‌های دولت جدید را دنبال کنند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »