فیلترینگ سیگنال در ایران؛ دولت از سیاست بستن پیام‌رسان‌ها انتقاد کرد

06/11/1399 10:58 ب.ظ

هیچ منبع رسمی‌ای وجود دستور یا ابلاغی برای فیلترینگ سیگنال را تأیید نکرده اما ظاهرا دستور فیلترینگ این پیام‌رسان به اپراتورها ابلاغ شده است.

هیچ منبع رسمی‌ای وجود دستور یا ابلاغی برای فیلترینگ سیگنال را تأیید نکرده اما ظاهرا دستور فیلترینگ این پیام‌رسان به اپراتورها ابلاغ شده است.

ده روز پیش نیز اپ‌استورها و فروشگاه‌های آنلاین در ایران مجبور شده بودند بر اساس دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اپلیکیشن سیگنال را از روی ویترین مجازی خود حذف کنند.در هفته‌های اخیر با اعلام سیاست جدید واتس‌اپ مبنی بر این که این شبکه قرار است به زودی محتوای اطلاعات کاربران خود را با فیس بوک به اشتراک بگذارد، بسیاری از کاربران ایرانی سیگنال را به عنوان پیام‌رسانی امن به عنوان جایگزین مناسبی برای واتس‌اپ معرفی و از آن استقبال کردند و به این ترتیب موج مهاجرت بزرگ کاربران از واتس‌اپ به سیگنال آغاز شد.

واتس‌اپ و اینستاگرام از معدود شبکه‌های پیام‌رسان اجتماعی هستند که در ایران فیلتر نشده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

سیگنال فیلتر نمیشه به هیچ عنوان ، اینا همش خواب و خیاله !!!

نامه ظریف به مسئول سیاست خارجی اروپا درباره برجاموزیر امورخارجه ایران در نامه‌ای به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از عملکرد آمریکا و اروپا در مورد برجام انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی

دولت جو بایدن، رابرت مالی را به عنوان نماینده آمریکا در امور ایران منصوب کرددولت جو بایدن، رابرت_مالی، از اعضای تیم مذاکره‌کننده دولت اوباما در پرونده هسته‌ای ایران را به عنوان «نماینده ویژه‌ آمریکا در امور ایران» منصوب کرد. شبیه به اخوندها ست. بیشترنفرات تیم برجامی اوباماتوسط بایدن چیدمان شده اندوسکاندارندامابرای بازگشت به برجام شروط غیرعقلانی ونزدیک به مواضع ترامپ شورشی می گذارند؟ هرچند سیاسیون آمریکاازهردوحزب درقبال ایران معمولا مواضعشون هماهنگ بامنافع اسراییل و نزدیک به هم است ولاجرم انتظاربیش ازاین هم خلاف خرداست یارو نگران لیبرال دمکراسی امریکا بوده و رفته به بایدن رای داده که دموکراسیش به خطر نیفته و حالا تیم بایدن فاندش ر قطع میکنه =)

نامه انتقادی ظریف به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپانامه انتقادی ظریف به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ظریف در نامه‌ای چند صفحه‌ای، ضمن انتقاد از عملکرد اروپا و آمریکا در ارتباط با موضوع برجام تاکید کرد که در صورتی که طرف‌های مقابل به تعهدات برجامی خود عمل کنند ایران نیز به تعهدات عمل خواهد کرد.

سعید خطیب زاده:‌ اروپایی‌ها تعهدات برجامی را اجرا نکنند از پروتکل الحاقی خارج می‌شویمسخنگوی وزارت خارجه ایران،‌ در نشست خبری تاکید کرد در صورت عدم اجرای تعهدات برجامی طرف‌های مقابل ایران، دولت از پروتکل الحاقی خارج می‌شود Mr. Netanyahu, the Iranian people want to establish a government of the people, by the people, for the people, the iranian people ask for your help. YourTurn_Israel PayUsBackFor_Cyrus