اوضاع بازار میوه، روغن و شکر خوب است

23/12/1399 11:56 ق.ظ

قائم مقام وزیر صمت: *اوضاع بازار میوه، روغن و شکر خوب است *هیچ گزارشی از استان‌ها مبنی بر وجود بحران در بازار میوه دریافت نشده *هیچ ازدحام جمعیتی در مراکز توزیع و عرضه وجود ندارد *در مورد روغن نیز میزان تولید در کشور در حد مطلوب است

قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی وضعیت بازار میوه، روغن و شکر را با ثبات اعلام کرد. در ابتدای این جلسه، محمدصادق مفتح، با تاکید بر شرایط مناسب بازار میوه گفت: در حال حاضر میوه با کیفیت مناسب و قیمت متعادل در حال توزیع است و طبق گزارشهای میدانی، هیچ ازدحام جمعیتی در مراکز توزیع و عرضه وجود ندارد.

قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با اشاره به ایجاد شبکه توزیع مستقیم گفت: در مورد میوه شب عید هیچ کمبود و مشکلی وجود ندارد و بازرسی‌ها بر این بازار به صورت ویژه در حال انجام است؛ در مورد روغن نیز میزان تولید در کشور در حد مطلوب است.

وی با اشاره به افزایش قیمت جهانی روغن خام آفتابگردان و روغن پالم تصریح کرد: به منظور جلوگیری از قاچاق این کالا به خارج از کشور تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. مفتح تعیین گروه‌های هدف و تامین کالای مورد نیاز آن‌ها از طریق شبکه‌های توزیع موازی بازار را یکی از راه‌کارهای مناسب برای تنظیم بازار و جلوگیری از قاچاق روغن به خارج از کشور دانست و گفت: با استفاده از ظرفیت شبکه‌های موازی بازار، نه تنها اقلام مورد نیاز جامعه هدف تامین می‌شود، که با خروج نیاز آن‌ها از بازار، مراجعه به بازار نیز کاهش می‌یابد. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

مثل اینکه توی این مملکت زندگی نمی کنی! به به همه جا خوبه!!!! میگویند آدم مشنگ پیدانمیشود این معاون وزیر اگر از این دروغ‌های شاخدار نگوید معاون وزیرنمیشود بالاتر رییس جمهور که اگردرروز دروغ نگوید به خانه نمیرود اگرهمه چیز گل وبلبل هست پس ایران نیست حتما مدینه فاضله هست وجود نداره هرجا هم که باشه ازدحام هست

باشه دولت_انقلابی تنها راه چاره خب معلومه ازدحام و گزارش کمبود نیست چون جیب ملت خالیه فقط مواظب باشین این خبر را روحانی نگه که روزگارمون سیاه میشه

توزیع ۲۰ هزار تن گوشت مرغ در بازار/ برنامه‌ریزی برای افزایش تولید روغن جامدقائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با تاکید بر کاهش قیمت‌ها در بازار میوه، نظام توزیع را یک موضوع علمی و دقیق توصیف کرد و گفت: این شبکه می‌تواند نواقص بخش تولید را بپوشاند و یا آنها را تشدید و بیشتر کند.

همین الان به عنوان خبرنگار زنگ بزنید بپرسید قیمت روغن 810 گرمی چنده بازار. این ها حیوان هستند که حکومت بدستشون افتاده. این ها حتی به خیابان هم نمیرن که ببینن واقعاً چه خبره مردم چه میکشن برای همین همیشه از اقتدار نظام اسلامی صحبت میکنن چون در کاخشون همه چیز خوبه سفره هاشون رنگیِ. گوه به قبرتون بباره پفیوزا

فقط میشه گفت گوه نخور عناقا خب این ینی باید باور کنیم؟! ک... ننه آدم دروغگو گوه خوردی مردیکه چشمات را باز کن میبینی

کاهش عرضه روغن سرخ‌کردنی در بازار+پاسخ سازمان حمایتکاهش عرضه روغن سرخ‌کردنی در بازار مشاهدات حاکی از آن است که عرضه روغن سرخ‌کردنی در سطح خرده فروشی‌ها کم شده است. مشاهدات نشان میده توی ایران قحطی اومده و باید به فکر فرار باشیم.

هشتگ #حال_لبنان_خوش_نیست، فریاد اعتراض لبنانی‌ها به اوضاع این کشورهشتگ لبنان_ليس_بخير (حال_لبنان_خوش_نیست) كه در روز یکشنبه 14 مارس 2021 در این کشور به راه افتاده و وقتی به طمع پول مردم ایران گذاشتند حزب الشیطان و حسن خرس الله هر غلطی بکنه باید فکر الان را می کردند المال الإيراني لم يعد موجودًا لبنان_ليس_بخير پول های یامفت ج.ا نمیرسه بهشون

ماموریت دشوار هریس؛ رسیدگی به اوضاع مهاجران در مرزهای مکزیک | DW | 25.03.2021جو بایدن وظیفه دشوار رسیدگی به وضعیت مهاجران در مرزهای مکزیک را به کامالا هریس، جانشین خود واگذار کرد. تعداد مهاجران به ویژه کودکان خردسال بی‌سرپرست در مرزهای جنوبی آمریکا در حال افزایش و شرایط در اردوگاه‌ها نامناسب است.

اوضاع اقتصادی متولدین دهه‌های هفتاد و هشتاد بحرانی‌تر می‌شودمحمد مهدی تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ایران: بحران اقتصادی دهه شصتی‌ها برای دهه هفتادی‌ها و هشتادی‌ها بسیار بیشتر می‌شود. ادامه خبر در سایت العربیه_فارسی

به گزارش ایسنا، به نقل از شاتا، امروز جلسه کارگروه تنظیم بازار به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور و با حضور وزیران صمت و جهاد کشاورزی، معاونین دو وزارتخانه و دیگر مسئولان مربوطه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، محمدصادق مفتح، با تاکید بر شرایط مناسب بازار میوه گفت: در حال حاضر میوه با کیفیت مناسب و قیمت متعادل در حال توزیع است و طبق گزارشهای میدانی، هیچ ازدحام جمعیتی در مراکز توزیع و عرضه وجود ندارد.

قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با اشاره به ایجاد شبکه توزیع مستقیم گفت: در مورد میوه شب عید هیچ کمبود و مشکلی وجود ندارد و بازرسی‌ها بر این بازار به صورت ویژه در حال انجام است؛ در مورد روغن نیز میزان تولید در کشور در حد مطلوب است.

وی با اشاره به افزایش قیمت جهانی روغن خام آفتابگردان و روغن پالم تصریح کرد: به منظور جلوگیری از قاچاق این کالا به خارج از کشور تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

مفتح تعیین گروه‌های هدف و تامین کالای مورد نیاز آن‌ها از طریق شبکه‌های توزیع موازی بازار را یکی از راه‌کارهای مناسب برای تنظیم بازار و جلوگیری از قاچاق روغن به خارج از کشور دانست و گفت: با استفاده از ظرفیت شبکه‌های موازی بازار، نه تنها اقلام مورد نیاز جامعه هدف تامین می‌شود، که با خروج نیاز آن‌ها از بازار، مراجعه به بازار نیز کاهش می‌یابد.

بنا به توضیحات مفتح، استفاده از ابزارهای توزیع هر گروه هدف، باعث آرامش بازار خواهد شد چرا که این شبکه‌های موازی اطلاعات کامل از جامعه و میزان تقاضا دارند و توزیع به بهترین شکل انجام خواهد شد که اقدامات اولیه برای استفاده از ظرفیت‌های این شبکه انجام شده است.

قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با تاکید بر اینکه هیچ گزارشی از استان‌ها مبنی بر وجود بحران در بازار میوه دریافت نشده است، گسترش شبکه توزیع را ضروری دانست و افزود: ساختار سازی در این رابطه انجام شده است و با توجه به نواقصی که در شبکه توزیع سنتی وجود دارد، ایجاد شبکه‌های توزیع جدید لازم به نظر می‌رسد.

مفتح همچنین بر آرامش و تعادل در بازار شکر اشاره کرد و گفت: بر خلاف سنوات گذشته که در این ایام شاهد نوساناتی در این بازار بودیم، امسال در خصوص شکر هیچ مشکلی وجود ندارد.