اوج‌گیری موج ششم تا اواسط اسفند؛ مقام بهداشتی: تا ایران فکر کند واکسن بسازد یا نه ۶ ماه از سایر کشورها عقب افتاد

29/11/1400 09:41:00 ب.ظ

🔺اوج‌گیری موج ششم تا اواسط اسفند؛ مقام بهداشتی: تا ایران فکر کند واکسن بسازد یا نه ۶ ماه از سایر کشورها عقب افتاد در عین حال در روزهای گذشته، شمار تست‌های روزانه کرونا در ایران نیز کاهش پیدا کرده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

یک عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا در ایران گفت مقامات جمهوری اسلامی ایران از آغاز تصمیم گرفته بودند تا «از کشورهایی واکسن بگیرند که با ایران دشمنی نداشته باشند.» امیکرون در ایران همچنان در حال گسترش است و قربانی می‌گیرد. معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت می‌گوید موج ششم کرونا در هفته دوم اسفند به اوج خود می‌رسد. همچنین در این ۲۴ ساعت، ۱۹ هزار و ۳۱۷ بیمار جدید تأیید شدند.

در عین حال در روزهای گذشته، شمار تست‌های روزانه کرونا در ایران نیز کاهش پیدا کرده است. افزایش ۶۰ درصدی بستری و ابتلای کودکان در هرمزگان در همین حال، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت گفته است که تاکنون تنها ۵ تا ۶ درصد کودکان زیر ۱۲ سال واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

سازمان بهداشت جهانی، از میان ۹ واکسنی که به آنها مجوز مصرف اضطراری داده است، تنها واکسن‌ فایزر را برای کودکان توصیه می‌کند و استفاده از دیگر واکسن‌ها برای خردسالان را نیازمند بررسی بیشتر دانسته است. کارشناسان بهداشتی بارها از مقامات جمهوری اسلامی ایران درخواست کرده‌اند تا واکسن‌های دارای شواهد علمی و تأیید شده توسط نهادهای معتبر بین‌المللی را برای استفاده مردم ایران وارد کنند. headtopics.com

صدای آمریکا اگه جرات داره از آمار مرگ و میر کرونا در آمریکای مدعی گزارش دهد

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

کشف محموله عتیقه قاچاق پیش از خروج از ایران در مرز ترکیهگمرک ایران از کشف یک محموله قاچاق بسیار ارزشمند عتیقه‌جات که بین اثاثیه خانه جاسازی شده بود، در مرز ترکیه خبر داد.

پارلمان اروپا در قطعنامه‌ای از ایران خواست اجرای حکم اعدام را «فورا» متوقف کندپارلمان اروپا با تصویب قطعنامه‌ای از جمهوری اسلامی ایران خواست به‌عنوان گامی در جهت لغو کامل مجازات اعدام، اجرای این نوع مجازات را «فورا» متوقف کند.در این

اجازه دخالت هیچ طرفی را در مذاکرات برجام نمی‌دهیم/ سعودی‌ها در مذاکره با ایران جدی نیستندیک دیپلمات پیشین گفت: کشورهایی که سعی دارند اسرائیل را در مذاکرات برجام دخالت دهند، باید بدانند که ما بارها اعلام کرده‌ایم که فشارهای سایر طرف‌ها در روند مذاکرات وین را نمی‌پذیریم و ما حتی آمریکا را هم که از برجام خارج شده به اتاق مذاکرات راه نداده‌ایم.

تلاش برای باز کردن پرونده «جنایت جنگی در سوریه» علیه ایران در دیوان بین‌المللیمرکز اسناد حقوق بشر ایران از دادگاه جنایی بین‌المللی خواست تا نقش جمهوری اسلامی و گروه‏‌ها‏ی مسلح تحت حمایتش در سوریه را در زمینه اتهام «جنایت جنگی» در این کشور بررسی کند. خامنه‌ای_سوراخ_موش_بخر مجتبی_خامنه‌ای، سوراخ_موش_بخر سران سپاه خونخوار سوراخ.... مملکت دردست مشتی مسلمم وکثافت خونخوارخائنو کوسکشو زنجنده و قاتلودزدوغارتگراستبسکه این ملت خروبیغیرت خفته بی هویتن اندحال روشنفکربیچاره زبد هم بد تراستبسکه این ملت خروکسکشوبی هویتنمغزها له شد به زیرسُم ملایان کشکش قم وای در عصر اتم بسکه این ملت خرو بیغیرتو بی هویتن بسکه 💩💩

جروزالم پست: ایران در حال توسعه یک مرکز زیرزمینی هسته‌ای در نطنز استروزنامه «جروزالم پست»، در گزارشی آورده، ایران در حال توسعه یک مرکز هسته‌ای زیرزمینی جدید در نطنز با هدف انتقال سانتریفیوژهای نسل جدید به آن است که در صورت این حکومت چیزی بیش از لاف زدن نیست همش دروغ است برای حفظ منافع اربابانش ومردمی هزینه داده ومات و مبهوت در برابراین نماد فسادودروغ وتزویرکه چه کلاهی سرشان رفته وچک سفید امضا به اینها داده اند وتوان پس گرفتن این چک رو ندارن چون تنها تنهایند.

شکایت علیه ایران در دیوان بین‌المللی به اتهام «ارتکاب جنایات جنگی» در سوریهشماری از وکلای مدافع حقوق بشر با طرح شکایتی در دیوان کیفری بین‌المللی خواستار رسیدگی به نقش جمهوری اسلامی و نیروهای وابسته‌ آن در جریان جنگ سوریه شدند.به جاکشا نگین ایران بگین جمهوری عسلامی