انفجار در کارخانه فشفشه‌سازی در ساکاریا؛ 2 نفر جان باختند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد که در حادثه انفجار کارخانه فشفشه‌سازی در ساکاریا 2 تن جان باخته و 73 نفر زخمی شدند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

.سلیمان سویلو وزیر کشور، فخرالدین کوجا وزیر بهداشت و زهرا زمرد سلجوق، وزیر خانواده، کار و تامین اجتماعی ترکیه عازم محل سانحه انفجار در کارخانه فشفشه‌سازی و محصولات آتش‌بازی در ساکاریا شدند.وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد که در حادثه انفجار کارخانه فشفشه‌سازی در ساکاریا 2 تن جان باخته و 73 نفر زخمی شدند. 85 آمبولانس، 2 بالگرد آمبولانس و نیروهای 11 واحد امداد و نجات در محل حادثه حضور دارند.

چتین اوکتای کالدیریم، استاندار ساکاریا ترکیه طی مطلبی در حساب توییتر خود اعلام کرد: 41 تن از مجروحین سانحه انفجار در کارخانه تولید فشفشه و لوازم آتش‌بازی در منطقه خندق ساکاریا به بیمارستان‌های اطراف منتقل شده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار در کارخانه فشفشه‌سازی در ساکاریا؛ 41 مجروح به بیمارستان منتقل شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش آمریکا به انفجار در تاسیسات نطنز: در حال ارزیابی دقیق حادثه هستیمتازه‌ترین گمانه زنی را یک مسئول امنیتی در خاورمیانه مطرح کرده که حکایت از بمب‌گذاری در تاسیسات هسته‌ای نطنز دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دور جدید اعتراضات در هفت تپه؛ مدیرعامل در دادگاه، کارگران بی‌حقوق در خیابان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایران از وقوع حادثه‌ای در کارخانه غنی‌سازی سوخت اتمی نظنز خبر دادبهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران از وقوع حادثه ای در کارخانه غنی‌سازی سوخت اتمی نطنز خبر داد. به گفته آقای کمالوندی این حادثه تلفات جانی نداشته و همچنین 'خطر ایجاد آلودگی' را هم رد کرد. او درباره اینکه این حادثه چه بوده است، توضیحی نداد. فرماندار نطنز هم از وقوع یک آتش‌سوزی در 'محوطه باز' سایت اتمی نطنز خبر داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه: انفجار در کلینیک پزشکی سینا اطهردر دیدگاه بشنوید: انفجار در کلینیک پزشکی سینااطهر تهران شامگاه سه‌شنبه ۱۰تیر جان ۱۹ شهروند را گرفت. چه تعداد ساختمان فرسوده در تهران ممکن است تلفات جانی بگیرد؟ 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وقوع حادثه در سایت اتمی نطنز پس از انفجار خجیر؛ کمالوندی: حادثه تلفات جانی نداشتیک هفته پس از انفجار در منطقه خجیر، سخنگوی سازمان انرژی اتمی از وقوع یک «حادثه» در سایت اتمی نطنز خبر داد و گفت که در این حادثه فردی کشته نشده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »