انفجار بمب صوتی در زاهدان؛ سپاه: چهار مامور انتظامی زخمی شده‌اند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انفجار بمب صوتی در زاهدان؛ سپاه: چهار مامور انتظامی زخمی شده‌اند

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد در انفجار یک بمب صوتی چهار مامور نیروی انتظامی شهرستان زاهدان زخمی شدند.

ساعاتی پیش، روزنامه صبح زاهدان در کانال تلگرامی خود به نقل از خبرگزاری صدا و سیما نوشت "یک بمب صوتی در اطراف یک خودروی انتظامی در این شهر منفجر شده است". در گزارش‌های اولیه اعلام شد که "در این حادثه یک سرباز و یک نفر از ماموران انتظامی زاهدان به صورت سطحی زخمی شدند". جیش العدل در بیانیه‌ای مسئولیت حمله دهم مرداد را بر عهده گرفت و نوشت "فرمانده پایگاه کورین در این حادثه "کشته" و به سایر نیروها نیز "خسارت زیادی" وارد شده است". مقام‌های ایرانی اما گفتند در این حادثه، تنها یک فرمانده سپاه زخمی شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۴ مامور انتظامی بر اثر انفجار بمب صوتی در زاهدان مجروح شدندقرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور با صدور اطلاعیه‌ای از مجروح شدن چهار نفر از ماموران انتظامی شهرستان زاهدان بر اثر انفجار بمب صوتی بامداد امروز چهارشنبه در یکی از خیابان‌های این شهر خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جزئیات ‌انفجار شیئی صوتی در زاهدان/ 4 مأمور ناجا مجروح شدند- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم - Tasnimانفجار شئ صوتی در زاهدان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور: شب گذشته در پی انفجار شئ صوتی در مسیر گشت انتظامی در شهرستان زاهدان ‌۴ نفر از پرسنل ناجا به طور سطحی آسیب دیده‌اند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

انفجار مهیبی بیروت را لرزاندانفجار_بیروت | منابع خبری عصر سه‌شنبه از قوع انفجار در انبار مواد محترقه در بندر بیروت گزارش دادند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وقوع انفجار مهیب در پایتخت لبنانانفجار مهیبی در مجاورت بندر بیروت پایتخت لبنان به وقوع پیوست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وقوع انفجار مهیب در بیروت + ویدئومنابع خبری از شنیده شدن صدای انفجاری مهیب در بیروت خبر دادند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انفجار و آتش‌سوزی در بندر بیروت/ یک منبع امنیتی، تروریستی بودن حادثه را رد کردامروز، سه‌شنبه انفجارها و آتش‌سوزی عظیمی در یک انبار حاوی نیترات و بنزین در بندر بیروت روی داد. خبرنگار المیادین از ده‌ها زخمی در این حادثه خبر می‌دهد. یک منبع امنیتی می‌گوید این حادثه تروریستی نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »