انصاریان :نمی‌دانم چرا هر وقت کسی نیست سر و کله انصاری‌فر پیدا می‌شود/ هر وقت او بوده پرسپولیس به مشکل خورده

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استراماچونی در استقلال موفق می شود انصاریان :نمی‌دانم چرا هر وقت کسی نیست سر و کله انصاری‌فر پیدا می‌شود/ هر وقت او بوده پرسپولیس به مشکل خورده

به گزارش ایلنا،علی انصاریان مدافع سابق پرسپولیس از حضور انصاری‌فرد در پرسپولیس ابراز تعجب می‌کند و معتقد است نباید چنین اتفاقی رخ می‌داده است با انصاریان در خصوص شرایط پرسپولیس و استقلال و همچنین عملکرد کالدرون و استراماچونی به صحبت پرداختیم.کم‌وبیش بازی‌ها را پیگیری می‌کنم بازی دوم این تیم را کامل تماشا کردم متأسفانه پرسپولیس شکست خورد البته بازی کردن در تبریز سخت است.

اصلاً در مورد ایشان نظری ندارم نمی‌دانم چرا هر وقت هیچ‌کس نیست ایشان هست معمولاً همیشه یکی از انصاری‌فردها حضور دارند که به‌عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شوند. نمی‌دانم جریان چیست پنج نفر دیگر گزینه مدیرعاملی پرسپولیس هستند اما یک‌دفعه انصاری‌فر که هیچ سابقه خوبی در پرسپولیس ندارد مدیرعامل می‌شود. هر وقت ایشان در پرسپولیس حضور داشته این تیم به مشکل خورده هر چه ما بدهی داشتیم مال زمان ایشان است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بی‌تحرکی مردم ایران به مرز هشدار رسیدبی‌تحرکی مردم ایران به مرز هشدار رسید سرپرست فدراسیون ورزش‌های همگانی: *سلامت ملی مردم به مخاطره افتاده و دیگر وقت تعارف کردن نیست *در حال حاضر کم تحرکی مردم به یک مسئله و مشکل ملی تبدیل شده است *آمارها نشان می‌دهد مردم ایران ورزش را جدی نمی‌گیرند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرزانه کابلی در گفت‌وگو با یورونیوز: هر چرخیدنی، رقصیدن نیستفرزانه کابلی، رقصندۀ مشهور ایرانی، می‌گوید آنچه که شاگردانش در کنسرت سالار عقیلی اجرا کردند، نه رقص بلکه پرفورمنس آرت (هنر نمایشگون) و دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. کامبیز نوروزی، حقوقدان، نیز معتقد است رقصیدن زنان در مجالس مختلط، در قوانین ایران صریحاً منع نشده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از نذری‌های رایج محرم تا قمه‌زنی و گریاندن مردم به هر قیمتیپژوهش‌های انجام شده گویای آن است که شهروندان وجود مطالب تحریف شده و غلوآمیز در برخی سخنرانی‌ها و ‌مداحی‌ها را تأیید کرده‌اند و اکثریت قریب به‌اتفاق پاسخگویان استفاده از اشعار و مطالب مبالغه‌آمیز و غیرواقعی برای گریاندن مردم و پرشورکردن مراسم عزاداری مخالف هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ربات‌های رقصنده جایگزین رقاص‌ها می‌شوندهر چند تصور اینکه ربات‌ها بتوانند جای رقصنده‌های واقعی را بگیرند دور از تصور به نظر می‌رسد اما این
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تغییر جهت سرمایه‌گذاران؛ نقره دو برابر طلا گران شددر رخدادی نادر، قیمت جهانی هر اونس نقره طی معاملات ماه اوت دو برابر بهای جهانی طلا رشد کرد و از ۱۸.۳ دلار فراتر رفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: روابط ایران و روسیه بیش از هر دوره ای رشد کرده استمسکو- ایرنا- وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد: روابط ایران و روسیه بیش از هر زمانی در همه زمینه ها گسترش یافته است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »