ربات‌های رقصنده جایگزین رقاص‌ها می‌شوند

11/06/1398 11:51:00 ق.ظ

ربات‌های رقصنده جایگزین رقاص‌ها می‌شوند

هر چند تصور اینکه ربات‌ها بتوانند جای رقصنده‌های واقعی را بگیرند دور از تصور به نظر می‌رسد اما این ربات‌ها نقش‌های مختلفی برای انسان‌ها در سراسر جهان داشته اند و این بار قرار است جای رقاص‌ها را...

ربات‌ها نقش‌های مختلفی برای انسان‌ها در سراسر جهان داشته اند و این بار قرار است جای رقاص‌ها را بگیرند. بر اساس گزارش اسکای نیوز، از دو رقصنده ربات با پاشنه‌های بلند در یکی از این کلوپ‌های شبانه فیلمبرداری شد. گویا، هفته آینده پنجمین سالگرد حضور ربات رقصنده در کلوپ شبانه فرنچ سیتی است. مغز این ربات توسط گیلز واکر هنرمند بریتانیایی ساختاربندی شد. قسمت‌های آهنی ربات با سطح پلاستیک مانکن پوشیده شده است.

او 10 سال برای ساخت ربات رقصنده وقت گذاشته است، اما صاحب کلوپ شبانه، نظر مخالفی درباره جایگزینی این ربات با انسان دارد و معتقد است فقط می‌توان به آن یک نظر تکنولوژی داشت نه فراتر، چون تاثیر مستقیم عنصر انسانی را شدیدتر و تاثیر گذارتر می‌داند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تعدادی مداح تربیت شده اسرائیلی بازداشت شدندکرمان - ایرنا - به گفته رئیس سازمان بسیج مداحان کشور در اسرائیل مداحانی برای تخریب عاشورا تربیت می‌شوند که عده‌ای از آن‌ها این روزها در کشور دستگیر شده‌اند.

محصولات اپل مشمول تعرفه ۱۵ درصدی می‌شوند

خرید ملک در زعفرانیه و بنز برای عمار صالحی/ آقازاده‌هایی که با پول مردم سهامدار می‌شوندسومین جلسه دادگاه گروه جهانبانی در پرونده بانک سرمایه صبح امروز (شنبه) ۹ شهریورماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

آغاز فصل شکار جنجالی دلفین‌ها در ژاپندر ژاپن و در شهر تایجی شکار سالانه جنجالی و بحث‌برانگیز دلفین‌ها در سواحل این منطقه آغاز شده است. در این شکار، دلفین‌ها به سمت یک خلیج کوچک رانده شده و در آنجا برخی از این حیوانات در آب‌های کم عمق سلاخی می‌شوند.