بریتانیا در حال بررسی اعزام پهپاد به تنگه هرمز است

11/06/1398 11:46:00 ق.ظ

بنا به اعلام رسانه‌های بریتانیا، لندن اعزام پهپاد به منطقه خلیح برای حفظ امنیت کشتی‌های خود در تنگه هرمز را بررسی می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

بنا به اعلام رسانه‌های بریتانیا، لندن اعزام پهپاد به منطقه خلیح برای حفظ امنیت کشتی‌های خود در تنگه هرمز را بررسی می‌کند. - خبرگزاری آناتولی ????? ????,Makhmud Mazbutov | London, City of مصطفى كامل/خبرگزاری آناتولی به گزارش رسانه‌های لندن از جمله روزنامه «دیلی میل»، دین باست فرمانده ارشد نیروی دریایی بریتانیا گفت: در حال بررسی اعزام پهپادها به منطقه خلیج برای حفظ کشتی‌های خود در تنگه...

????? ????,Makhmud Mazbutov | London, City of مصطفى كامل/خبرگزاری آناتولی به گزارش رسانه‌های لندن از جمله روزنامه «دیلی میل»، دین باست فرمانده ارشد نیروی دریایی بریتانیا گفت: در حال بررسی اعزام پهپادها به منطقه خلیج برای حفظ کشتی‌های خود در تنگه هرمز هستیم.

وی در ادامه همچنین اظهار داشته است: «این پهپادها در جنگ علیه گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق استفاده می‌شوند. انگلیس در حال بررسی گزینه هایی برای تقویت حضور نظامی خود در منطقه است». دو ناو نیروی دریایی ارتش برتانیا در منطقه خلیج وجود دارد، اما این کشور در عملیات شناسایی به هواپیماهای ایالات متحده مریکا تکیه می کند.

گفتنی است منطقه خودمختار جبل‌الطارق در جنوب اسپانیا در 4 ژوئیه سال جاری این نفتکش را به دلیل نقض تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه سوریه توقیف کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

حوثی‌ها: در حمله ائتلاف به رهبری عربستان به زندان ذمار ۶۰ نفر کشته شدندشاهدان عینی در ذمار از شش حمله هوایی به ساختمان زندان این شهر سخن گفته اند.

حوثی‌ها از کشته شدن دهها نفر در حمله نیروهای ائتلاف به زندانی در یمن خبر دادندشبه نظامیان شیعه حوثی از کشته شدن ۶۰ زندانی در جریان حملات هوایی نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان به یک بازداشتگاه در جنوب غرب شهر ذمار در یمن خبر داده‌اند. صلیب سرخ جهانی ضمن ابراز نگرانی نیروی امدادی به این منطقه اعزام کرده. ایران هم این حمله را محکوم کرده است .

پناهجوی افغان مظنون به حمله با چاقو در فرانسه: ندایی به من فرمان قتل داددادستانی فرانسه اعلام کرده است که مظنون این حادثه خود را مسلمان معرفی کرده اما اظهاراتش «متناقض» است. بنا به این گزارش وی مدعی شده است که «ندایی» با مضمون توهین به خدا شنیده و به او دستور داده تا دست به قتل بزند.

بریتانیا بدنبال اعزام پهپاد به خلیج فارس استبریتانیا ممکن است از پهپادهایی که در کویت مستقر هستند و بر فراز عراق و سوریه هم پرواز می کنند استفاده کند.

عراقچی برای بررسی پیشنهاد مکرون به پاریس می‌رودعباس عراقچی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران برای مذاکره با طرف‌های فرانسوی و بررسی پیشنهاد رییس جمهور فرانسه فردا به پاریس خواهد رفت و محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران برای دیدار با همتای روس خود عازم مسکو می‌شود.

اعتراض سراسری در بریتانیا به طرح بوریس جانسون برای تعلیق کار پارلمانشعارهای «از دموکراسی دفاع کنید» و «کودتا را متوقف کنید» شنیده می‌شد