انتقاد از حزب‌الله در لبنان: نقش سرنیزه را برای ایران بازی نکنید!

18/06/1399 05:35:00 ب.ظ

«سمير جعجع»، ریيس حزب «نیروهای لبنانی»، از «حزب_الله» خواستار پیوستن به برنامه بازسازی حکومت و سپردن تصمیم برای جنگ و صلح به آن و کنار گذاشتن نقش سرنیزه برای پروژه توسعه‌طلبانه و رو‌ به‌ رشد ایران در جهان عرب شد. گزارش عماد الشدیاق👇 اخبار_ایران لبنان

او غروب روز یکشنبه ۱۶شهریور۱۳۹۹ در مراسم (مسیحی) تشییع جنازه «شهدای مقاومت لبنان» در منطقه «معراب...

او غروب روز یکشنبه ۱۶شهریور۱۳۹۹ در مراسم (مسیحی) تشییع جنازه «شهدای مقاومت لبنان» در منطقه «معراب الجبليه» با تاکید بر این که استمرار اوضاع کنونی دیگر غیرممکن است، گفت: «ادامه فعالیت حزب‌الله بدون تغییر رفتار و رویکرد و تنظیم روابط خود با حکومت مانند هر حزب سیاسی دیگر محال است.»

جعجع افزود: «زمان آن فرا رسیده است که حزب‌الله به‌ جای فعالیت برای منافع ایران، به لبنان و ملت و امنیتش خدمت کند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کاخ سفید: پرزیدنت ترامپ از اخراج مردم آمریکا از خانه‌های‌شان در طول همه‌گیری کرونا جلوگیری می‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

اسکلت ۲۰۰ ماموت ۲۰ هزار ساله در مکزیک از زمین در آمداین کشف در مکزیک احتمالا به یافتن راز انقراض ماموت‌ها کمک خواهد کرد.

جلوگیری از وقوع حمله تروریستی در حوزه عملیاتی چشمه صلح در شمال سوریهواحدهای امنیتی وابسته به ارتش ملی سوریه با شناسایی موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در حوزه عملیاتی چشمه صلح مانع از انفجار آن شدند. - خبرگزاری آناتولی

برپایی ۹۰ تظاهرات کرونایی در آلمان از سوی راست‌گرایان افراطی | DW | 06.09.2020راست‌گرایان افراطی در آلمان با استفاده از محدودیت‌های کرونایی، تاکنون ۹۰ تجمع اعتراض‌آمیز برپاکرده‌اند. کارشناسان معتقدند این خطر وجود دارد که آنها در میان طرفداران حقوق مدنی نیز طرفدار جذب کنند.

مجلس از این پس در روزهای سه‌شنبه نیز جلسه علنی داردسخنگوی هیات رییسه مجلس گفت که با تصمیم هیت رییسه، مجلس از این به بعد در روزهای سه‌شنبه نیز جلسه علنی خواهد داشت.

گل‌محمدی استعفا کرد/ خداحافظی از پرسپولیس بعد از لیگ قهرمانانگل‌محمدی بعد از لیگ قهرمانان از پرسپولیس می‌رود سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که فردا نامه عدم همکاری‌اش را به مدیران این باشگاه تحویل می‌دهد. گل‌محمدی: *از این همه دروغی که شنیده‌ام، خسته شده‌ام ‌*تمریناتمان به خاطر نبود نفرات، ناقص برگزار شد *ما بازیکنان خوبی مانند ترابی و علیپور را از دست دادیم که دوست داشتیم در کنار ما باشند