انتقاد از حزب‌الله در لبنان: نقش سرنیزه را برای ایران بازی نکنید!

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«سمير جعجع»، ریيس حزب «نیروهای لبنانی»، از «حزب_الله» خواستار پیوستن به برنامه بازسازی حکومت و سپردن تصمیم برای جنگ و صلح به آن و کنار گذاشتن نقش سرنیزه برای پروژه توسعه‌طلبانه و رو‌ به‌ رشد ایران در جهان عرب شد. گزارش عماد الشدیاق👇 اخبار_ایران لبنان

«سمير جعجع»، ریيس حزب «نیروهای لبنانی»، از «حزب‌الله» خواستار پیوستن به برنامه بازسازی حکومت و سپردن تصمیم برای جنگ و صلح به آن، اجتناب از دخالت آشکار و غیر قابل توجیه در امور و سیاست اکثر کشورهای عربی و کنار گذاشتن نقش سرنیزه برای پروژه توسعه‌طلبانه و رو‌ به‌ رشد ایران در جهان عرب شد.

جعجع افزود: «زمان آن فرا رسیده است که حزب‌الله به‌ جای فعالیت برای منافع ایران، به لبنان و ملت و امنیتش خدمت کند. اوضاع لبنان قرار است به کجا برسد؟ آیا وضعیتی بدتر از آن چه دچارش هستیم، وجود دارد؟ آیا منتظر قحطی کامل در لبنان و مرگ بزرگ و کوچک بر اثر گرسنگی، بیماری، سوختگی، خفگی و تجاوز در انفجارهای مبهم هستید؟»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاخ سفید: پرزیدنت ترامپ از اخراج مردم آمریکا از خانه‌های‌شان در طول همه‌گیری کرونا جلوگیری می‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسکلت ۲۰۰ ماموت ۲۰ هزار ساله در مکزیک از زمین در آمداین کشف در مکزیک احتمالا به یافتن راز انقراض ماموت‌ها کمک خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جلوگیری از وقوع حمله تروریستی در حوزه عملیاتی چشمه صلح در شمال سوریهواحدهای امنیتی وابسته به ارتش ملی سوریه با شناسایی موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در حوزه عملیاتی چشمه صلح مانع از انفجار آن شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برپایی ۹۰ تظاهرات کرونایی در آلمان از سوی راست‌گرایان افراطی | DW | 06.09.2020راست‌گرایان افراطی در آلمان با استفاده از محدودیت‌های کرونایی، تاکنون ۹۰ تجمع اعتراض‌آمیز برپاکرده‌اند. کارشناسان معتقدند این خطر وجود دارد که آنها در میان طرفداران حقوق مدنی نیز طرفدار جذب کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مجلس از این پس در روزهای سه‌شنبه نیز جلسه علنی داردسخنگوی هیات رییسه مجلس گفت که با تصمیم هیت رییسه، مجلس از این به بعد در روزهای سه‌شنبه نیز جلسه علنی خواهد داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گل‌محمدی استعفا کرد/ خداحافظی از پرسپولیس بعد از لیگ قهرمانانگل‌محمدی بعد از لیگ قهرمانان از پرسپولیس می‌رود سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که فردا نامه عدم همکاری‌اش را به مدیران این باشگاه تحویل می‌دهد. گل‌محمدی: *از این همه دروغی که شنیده‌ام، خسته شده‌ام ‌*تمریناتمان به خاطر نبود نفرات، ناقص برگزار شد *ما بازیکنان خوبی مانند ترابی و علیپور را از دست دادیم که دوست داشتیم در کنار ما باشند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »