انتشار گزارش‌هایی از پیدا شدن جسد امین بذرگر، کشتی‌گیر و از دوستان نوید افکاری

30/02/1401 04:56:00 ب.ظ

انتشار گزارش‌هایی از پیدا شدن جسد امین_بذرگر، کشتی‌گیر و از دوستان نوید_افکاری امین بذرگر بارها به دلیل حمایت از نوید افکاری توسط نهادهای امنیتی تهدید شده بود. نوید افکاری، کشتی گیر و از معترضان مرداد ۹۷ بود که در شهریور ۹۹ اعدام شد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

پس از گذشت حدود ده ماه از ناپدید شدن امین بذرگر، کشتی گیر و از دوستان نزدیک نوید افکاری، گزارش‌هایی مبنی بر پیدا شدن جسد وی در کوه‌های دراک شیراز منتشر شده است. امین بذرگر بارها به دلیل حمایت از نوید افکاری توسط نهادهای امنیتی تهدید شده بود. نوید افکاری، کشتی گیر و از معترضان مرداد ۹۷ بود که در شهریور ۹۹ اعدام شد.

به گفته نزدیکان بذرگر، قبل از ناپدید شدن او، چند تن از مأموران امنیتی به باشگاه کشتی رفته و سراغ او را گرفته‌اند.

امین بذرگر پیش از ناپدید شدن در صفحه اینستاگرام خود با انتشار ویدیویی در مورد نوید، نوشته بود: «سکوت ما خیانت است.» چندی پیش نیز شاهین ناصری، از شاهدان شکنجه نوید افکاری در طول بازداشت، به طرز مشکوکی در زندان تهران جان خود را از دست داد.

Embed

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

اینهای که به این راحتی آدم میکشنن اگه دین ندارن که احتمالا ندارن آیا به کار ما هم اعتقادی ندارن؟ یعنی اعتقاد ندارن که همینطور نمی مونه و یه روزی باید جوابگو باشن

ابراز نگرانی ملک عبدالله از پر شدن جای خالی روسیه در سوریه با ایران و متحدانشملک عبدالله دوم، پادشاه اردن، روز چهارشنبه گفت که حضور نظامی روسیه در جنوب سوریه «مایه آرامش بود» و حال «خلاء ناشی از کاهش حضور آنان را ممکن است ایران و نیروهای متحدش پر کنند». ترجمه: ابراز نگرانی ملک عبدلله از استقرار کنیزمطبخی آمریکا در مرز اردن!

حمایت شماری از سازمان‌های حقوق بشری از کمپین «عدالت برای قربانیان محلاتی»شماری از کنشگران حقوق بشر و فعالان حوزه اجتماعی از کشورهای مختلف با انتشار نامه‌ای، خواستار آغاز تحقیقاتی در زمینه ادامه فعالیت کاری محمد جعفر محلاتی در

خیزش گرد و خاک در بیش از ۲۰ استان/ از حضور در فضای باز اجتناب کنیدخیزش گرد و خاک در بیش از ۲۰ استان سازمان هواشناسی کشور نسبت به وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در بیش از ۲۰ استان هشدار داد و از مردم خواست از حضور در فضای باز خودداری کنند.

احتمالا «شلیک» اسلحه اسرائیلی باعث کشته شدن خبرنگار الجزیره شده استیک مقام اسرائیلی می‌گوید برای اطمینان از این‌که اسلحه یاد شده عامل مرگ خانم ابوعاقله بوده است، فلسطینیان باید گلوله را به اسرائیل «تحویل» دهند تا این امر دقیق‌تر بررسی شود. یک گروه «بی‌طرف» باید به این جنایت رسیدگی کند.

روسیه مدعی تسلیم شدن 1700 نظامی اوکراینی در آزوفستال شدخبرگزاری روسی «تاس» به نقل از دنیس پوشیلین، رهبر جدایی‌طلبان طرفدار روسیه که منطقه ماریوپول را در کنترل دارند، گفت که بیش از نیمی از جنگجویان اوکراینی که

با کمبود عالم دینی در کشور مواجه‌ایم/ ما را برای رئیس شدن نساختندآیت‌الله سیداحمد خاتمی: *ما اصالتا طلبه هستیم و ما را برای رئیس‌شدن نساختند *با کمبود عالم دینی در کشور مواجهیم و این یک فاجعه است *مسئولان باید رنج مردم را رنج خودشان بدانند و با مردم حرف بزنند یک شهر ( شهر قم ) عالم دینی داریم ،باز هم کمه؟! کشورداری رئیس نمی خواد شعور وعقل ودرایت میخواد که آخوند جماعت ازآن بی بهره است.فقط جعل وجهل ودزدی بلدید گفته ما ذاتا طلبه هستیم درست است پس او در مراکز سیاسی چه می کند ؟ طلبه جاش در حوزه است نه در مجمع تشخیص مصلحت و ..... در واقع او در حال مفت خوری است.‌