انتخابات اسرائیل| نتایج اولیه حاکی از رقابت بسیار نزدیک نتانیاهو با رقبایش است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺انتخابات اسرائیل| نتایج اولیه حاکی از رقابت بسیار نزدیک نتانیاهو با رقبایش است ⚡️نتایج غیررسمی انتخابات اسرائیل در صبح روز چهارشنبه ۲۷ شهریور نشان می دهد که رقابت بسیار نزدیکی بین بنیامین نتانیاهو و رقیب اصلی خود «بنی گانتز» وجود دارد.

مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به حملات اخیر به تاسیسات نفتی عربستان سعودی اعلام کرد که ایالات متحده برای دفاع از منافع خود و متحدانش آماده و مجهز است و نشانه گیری کرده است.

پیشتر پرزیدنت ترامپ نیز هشدار داده بود که برای پاسخگویی به حملات اخیر هدف‌گیری کرده و آماده شلیک است، اما او تاکید کرد که خواهان جنگ نیست. رئیس جمهوری آمریکا گفت: به دنبال جنگ با هیچ کسی نیستیم اما برای تمامی گزینه‌ها آماده هستیم و آمریکا امروز بیش از هر زمان دیگری در تاریخ آماده جنگ است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سگ زرد برادر شغاله

نتانیاهو برنده خواهدشد

به عورت مبارک

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برآوردهای اولیه از نتیجه انتخابات اسرائیل؛ رقابت تنگاتنگ نتانیاهو و گانتزانتخابات اسرائیل؛ رقابت تنگاتنگ نتانیاهو و گانتز
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نتایج اولیه انتخابات اسرائیل؛ رقابت تنگاتنگ نتانیاهو و گانتس«حکومت اسرائیل اکنون در یک نقطه عطف تاریخی قرار گرفته است. ما هم با فرصت‌ها و هم با چالش‌های بزرگی روبرو هستیم و یکی از این چالش‌ها تهدید واقعی از سوی ایران است.» چرا باید بین آقای نتانیاهو و آقای لیبرمن اختلاف نظر وجود داشته باشه در حالی که قلب هر دو برای اسرائیل و یهودیان می تپه ؟ 🤔 از اول هم کشیده شدن به انتخابات مجدد اشتباه بود ، در حالی که با وجود یک اختلاف نظر ، وجه تشابهات زبادی بین او دو وجود داره .. و میشه یک اتحاد قدرتمندی رو در برابر تهدیدات موجود شکل داد ...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رای‌گیری برای انتخابات پارلمانی اسرائیل آغاز شد؛ رقابت نزدیک «نتانیاهو» و «گانتز» برای نخست وزیری♦️رای‌گیری برای انتخابات پارلمانی اسرائیل آغاز شد؛ رقابت نزدیک «نتانیاهو» و «گانتز» برای نخست وزیری ⚡️رای‌دهندگان در اسرائیل برای دومین بار در سال جاری روز سه شنبه ۲۶ شهریور پای صندوق‌های رای رفتند، تا در انتخابات پارلمانی این کشور شرکت کنند. وقتشه که بی‌بی یکم استراحت کنه، در زندان.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تفریح اسرائیلی‌ها در مراکز خرید و سواحل در روز انتخابات پارلمانینظرسنجی ها نشان می دهد که حزب میانه روی «سفید و آبی» به رهبری بنی گانتز در رقابتی تنگاتنگ با حزب راستگرای «لیکود» به رهبری بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل است. تفریح سالم با شهرداری عبادت است و طبیعتا خوشحالی نتانیاهو از این اقدام زیرا مذهبی ها و تندرو هاپای صندوق رای هستن اما لیبرال هاوغیرمذهبی هادر پارتی،ساحل و مراکز خرید.اگریهودیان ارتدکس رای ندن باید ۳سال سربازی اجباری برن لذا مشارکت مذهبیون طرفدار نتانیاهو طبیعتابالاست و اونایی که توساحلن طرفداران بنی گانتزهستن:)
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتخابات سراسری اسرائیل؛ ناکامی نتانیاهو در کسب اکثریت پارلمان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز انتخابات پارلمانی اسرائیل؛ بی‌بی یا بنی؟انتخابات پارلمانی اسرائیل از بامداد سه‌شنبه آغاز شد. رویکرد دو نامزد اصلی این انتخابات نسبت به ایران چیست؟ سگ زرد برادر شغاله بیبی یا بنی یا ببوو اسرائیل محکوم به فناست. دشمن اسرائیل و قوم یهود که دستش توی دست کسانی ست که آرزوی محو اسرائیل رو دارن ، چطور تونسته تا مرحله ی رقیب نخست وزیری پیش بره ؟ در مرحله ی گذر از جهالت و تاریکی هستیم ... نه قدم گذاشتن رو به عقب .. 🙂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »