امکان اعتراض متهم به بازداشت‌های موقت طولانی مدت وجود دارد/ ضرورت تعلیق، تبدیل و تعویق حکم زندان برای مادران زندانی

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تعلیق، تبدیل و تعویق حکم زندان برای مادران زندانی تاکید کرد.

محمد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره پایین بودن سرانه غذای زندانیان که روزانه ۵ هزار تومان است، گفت: قطعا با مبلغ ۵ هزار تومان نمی‌توان غذای مناسبی برای زندانیان فراهم کرد، اما در حال حاضر بودجه بسته شده و نمی‌توان اقدامی در خصوص افزایش آن انجام داد. قوه قضاییه باید تلاش کند در بودجه سال ۹۹ افزایش سرانه برای آنها در نظر گرفته شود.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته متهم می‌تواند بعد از یک ماه از بازداشت موقت اعتراض کند و تقاضای تبدیل قرار بازداشت موقت را داشته باشد و دادستان نیز درخواست را بررسی کرده و در این باره نظر دهد. این اختیار و امکان برای متهم وجود دارد که نسبت به بازداشت موقت اعتراض کند، اما چنانچه تحقیقات در پرونده طولانی شود، قاضی نیز می‌تواند بازداشت موقت را بیش از چند ماه تمدید کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدیو؛ تظاهرات مردم بریتانیا در اعتراض به تعلیق فعالیت پارلمانتصمیم نخست وزیر بریتانیا در تعلیق فعالیت پارلمان که موافقت ملکه الیزابت دوم را به همراه داشته در بحبوحه تنش های این کشور با اتحادیه اروپا بر سر برکسیت اتخاذ شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عراق تلویزیون «الحره» را به خاطر مستندی مربوط به ارتباط مشکوک نهادهای مذهبی با گروه‌های مسلح تعلیق کرد♦️عراق تلویزیون «الحره» را به خاطر مستندی مربوط به ارتباط مشکوک نهادهای مذهبی با گروه‌های مسلح تعلیق کرد ⚡️ تلویزیون الحره مستند ۱۲ دقیقه‌ای پخش کرد که در آن مدعی شد رهبران شیعی و سنی با گروه‌های مسلح ارتباط مشکوکی دارند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

'جامو و کشمیر به بزرگترین زندان روباز جهان تبدیل شده است'
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تجمع کارگران «شرکت آذرآب اراک»تجمع کارگران «شرکت آذرآب اراک» جمعی از کارگران شرکت آذرآب اراک که چندماهی است حقوق و مزایای خود را دریافت نکرده‌اند،‌ برای اعتراض در میدان شهدای این شهر دست به تجمع زدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نجف مهدی‌پور، روزنامه‌نگار زندانی به زندان مرکزی ایلام منتقل و محروم از ملاقات شده است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ویدیو؛ تظاهرات مردم بریتانیا در اعتراض به تعلیق فعالیت پارلمانتصمیم نخست وزیر بریتانیا در تعلیق فعالیت پارلمان که موافقت ملکه الیزابت دوم را به همراه داشته در بحبوحه تنش های این کشور با اتحادیه اروپا بر سر برکسیت اتخاذ شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »