نجف مهدی‌پور، روزنامه‌نگار زندانی به زندان مرکزی ایلام منتقل و محروم از ملاقات شده است

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«نجف مهدی‌پور»، روزنامه‌نگار و صاحب‌امتیاز نشریه تعلیق شده «باخترزمین» که دوره یکسال محکومیتش را می‌گذارند در پی درگیری لفظی با رییس کل زندان‌های ایلام از زندان دره‌شهر به زندان مرکزی ایلام منتقل شده واز حق ملاقات محروم است. اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست

«نجف مهدی‌پور» ، روزنامه‌نگار و صاحب‌امتیاز زندانی نشریه تعلیق شده «باخترزمین» از زندان دره‌شهر به زندان مرکزی ایلام منتقل شده و از حق ملاقات محروم است.

یک منبع مطلع در این خصوص به کمپین گفته است: «روز چهارشنبه ششم شهریور، آقای کشوری، رییس کل زندان‌های ایلام برای سرکشی به زندان دره‌شهر می‌آید و آقای مهدی‌پور در حین سخن‌رانی او، اعتراض کرده و محل سخن‌رانی را ترک می‌کند. فردای آن‌روز با دستور رییس کل زندان‌های ایلام، او را به مکان نامعلومی منتقل می‌کنند. خانواده این روزنامه‌نگار زندانی در پی‌گیری‌هایی که ‌کردند، متوجه شدند او به زندان مرکزی ایلام منتقل شده‌ است اما از حق ملاقات محروم است.

نجف مهدی‌پور، صاحب امتیاز و مدیرمسوول دو‌‌هفته‌‌نامه تعلیق شده‌ باختر زمین در دادگاه انقلاب ایلام به اتهام‌های «توهین به رهبری» و «تبلیغ علیه نظام» به یک‌سال حبس تعزیری محکوم شده ‌بود. شعبه اول دادگاه انقلاب ایلام روز سه‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ این روزنامه‌نگار را به تحمل یک‌سال حبس تعزیری محکوم کرد. حکم این دادگاه روز دوشنبه دوم اردیبهشت‌ ۱۳۹۸، در شعبه پنجم دادگاه تجدیدنظر ایلام عیناً تأیید شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتوبوس‌های شهری رایگان در فرانسه، موفقیت دانکرک الهام بخش پاریس شدتصمیم به رایگان سازی خدمات حمل و نقل شهری در پاریس، با الهام از پروژۀ مشابهی گرفته شد که از یک سال پیش در شهر دانکرک به اجرا گذاشته شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اربعین 98| لغو روادید سفر به عراق از امروز آغاز شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«لغو_روادید سفر به عراق از امروز آغاز شد» سردار اشتری: *لغو روادید از امروز صورت گرفته و هماهنگی بر این بود که از امروز ترددها انجام شود *اما بستگی به خود کاروان‌ها دارد *البته اکنون مانعی برای حضور کاروان‌ها در مرز وجود ندارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نبیه بری: با تحریم ایران مخالفیمرئیس پارلمان لبنان با اشاره به اینکه امام موسی صدر و دو همراه وی اخیرا از زندانی به زندان دیگری منتقل شدند گفت که این کشور مخالف تحریم ایران است و تمام این تحریم‌ها و دشمنی‌ها به دلیل موضع اصولی ایران در رابطه با فلسطین است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت پرونده «کامیل احمدی» پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او🔺 آخرین وضعیت پرونده کامیل_احمدی پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او ⚡️شفق رحمانی می‌گوید وکلای منتخب خانواده به بازپرسی شعبه یک دادسرای شهید مقدسی اوین مراجعه کرده‌اند اما «قناعت‌کار» بازپرس پرونده در خواست وکالت آنها را رد کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دارایی‌های خارجی بانک مرکزی کم شددارایی‌های خارجی بانک مرکزی کم شد آمار بانک مرکزی حاکی از کاهش حجم دارایی‌های خارجی آن و افزایش این دارایی‌ها در بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حوثی‌ها: در حمله ائتلاف به رهبری عربستان به زندان ذمار ۶۰ نفر کشته شدندشاهدان عینی در ذمار از شش حمله هوایی به ساختمان زندان این شهر سخن گفته اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »