امارات توافق عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی را تصویب کرد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

28/07/1399 05:38:00 ب.ظ

امارات توافق با رژیم صهیونیستی را تصویب کرد منابع خبری از تصویب توافق ننگین سازش با رژیم صهیونیستی از سوی حکومت امارات خبر دادند التطبيع_خيانة

منابع خبری از تصویب توافق ننگین سازش با رژیم صهیونیستی از سوی حکومت امارات خبر دادند. فرستادگان حاکمان امارات و بحرین شامگاه سه شنبه 25 شهریور همزمان با سالگرد جنایت هولناک صهیونیست‌ها در کشتار فجیع کودکان و زنان فلسطینی در اردوگاه صبرا و شتیلا، توافق ننگین سازش را با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حضور دونالد ترامپ...

فرستادگان حاکمان امارات و بحرین شامگاه سه شنبه 25 شهریور همزمان با سالگرد جنایت هولناک صهیونیست‌ها در کشتار فجیع کودکان و زنان فلسطینی در اردوگاه صبرا و شتیلا، توافق ننگین سازش را با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حضور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و بانی اصلی سازش در کاخ سفید امضا کردند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) در 13 آگوست امارات با رژیم صهیونیستی با میانجگری « دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به توافق رسیدند. توافق عادی‌سازی بحرین با رژیم صهیونیستی یک ماه پس از اعلام سازش امارات با این رژیم، انجام شد .

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

حاج قاسم ، روحت شاد واقعا که دیپلمات قَدَری بودی و الان داریم محصول مدیریت شما بر دیپلماسی جبهه مقاومت را مشاهده می کنیم. می گویند آمریکا چرا قاسم سلیمانی را ترور کرد؟ ترور قاسم سلیمانی و نوع واکنش ج.ا به آن، باعث شد که کشورهای عرب جسارت پیدا کنند برای این توافق بزرگ سریالی هیتلر میگفت : یهودی با هیچکَس دوست نمیشه مگر برای کلاه گذاشتنِ اقتصادی سرِ او !!

آذربایجان و ارمنستان درباره آتش‌بس انسانی توافق کردندآذربایجان و ارمنستان از ساعت 00:00 به وقت محلی روز 18 اکتبر در مورد آتش‌بس انسانی موقت به توافق رسیدند. - خبرگزاری آناتولی

جمهوری آذربایجان و ارمنستان در مورد آتش‌بس انسانی موقت به توافق رسیدندجمهوری آذربایجان و ارمنستان از ساعت 00:00 به وقت محلی روز 18 اکتبر در مورد آتش‌بس انسانی موقت به توافق رسیدند

بریتانیا برای خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا آماده می‌شود | DW | 19.10.2020احتمال توافق تجاری میان بریتانیا و اتحادیه اروپا مدام کمتر می‌شود و لندن خود را برای 'برگزیت سخت' آماده می‌کند. دولت بریتانیا از فعالان اقتصادی و تجاری خواسته است، خود را برای خروج بدون توافق از اتحادیه اروپا آماده کنند.

طالبان: حملات هوایی هلمند توسط آمریکا، توافق صلح دوحه را نقض کرده استدر حالی‌که نیروی هوای آمریکا مواضع طالبان در استان هلمند را برای دفاع از نیروهای دولتی افغانستان هدف قرار داده، این گروه می‌گوید اقدامات آمریکا نقض توافقات صلح دوحه میان آمریکا و طالبان به شمار می‌رود و مسئولیت این کار بر عهده واشنگتن خواهد بود.

توافق در منامه: اسرائيل و بحرین روابط دیپلماتیک برقرار کردند - BBC News فارسیتوافقی که به واسطه آمریکا سرگرفته بود در روز یکشنبه با امضای طرفین در منامه، پایتخت بحرین، رسمی شد. حالا بحرین چهارمین کشور عرب شده که در خاورمیانه، اسرائیل را به رسمیت شناخته است. از ۱۹۴۸ که کشور اسرائیل تاسیس شد، تا به حال اردن، مصر، امارات و بحرین، موجودیت اسرائیل را به رسمیت شناخته‌اند.

ارمنستان و آذربایجان یکدیگر را به نقض توافق جدید آتش‌بس متهم کردند🔺ارمنستان و آذربایجان یکدیگر را به نقض توافق جدید آتش‌بس متهم کردن ⚡️ارمنستان و آذربایجان روز یکشنبه ۲۷ مهر و ساعاتی پس از توافق بر سر یک آتش‌بس انسان‌دوستانه جدید در منطقه قره‌باغ کوهستانی (ناگورنو قره باغ) یکدیگر را به نقض آن توافق متهم کردند.