افشای اسنادی از طراحی اطلاعات سپاه برای ممنوع‌الخروجی مدیران نفت و گاز ایران

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عمده اتهامات طرح شده علیه مدیران نفت و گاز ایران شامل مواردی چون «داشتن حجم وسیع اطلاعات سری فروش نفت، احتمال افشای اطلاعات، اخذ رشوه و اشراف کامل به اقدامات ضد‌تحریمی» است.

گروه «عدالت علی» از طریق شبکه تلویزیونی «ایران اینترنشنال» اسنادی را درباره برنامه‌ریزی سازمان اطلاعات سپاه برای ممنوع‌الخروجی ۳۷ مدیر میانی دولت روحانی منتشر کرده است که ۲۲ نفر از آن‌ها مدیران حوزه نفت و گاز هستند.

علاوه بر این سعید خشرو، مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی نفت، متهم به «ارتباط چند لایه با شبکه‌های نفوذ و [گروه] نایاک» شده و خواسته شده است که «با طراحی ممنوع‌الخروج گردد». علاوه بر این، در فهرست سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، نام ۱۶ مدیر حوزه نفت به چشم می‌خورد که شامل نصرالله سردشتی، مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران، علی منصورزاده، مشاور او، آیدین ختلان، دستیار ارشد بیژن زنگنه، وزیر نفت ایران در دولت روحانی، غلامرضا منوچهری اردستانی، مدیرعامل شرکت اوپک، حمیدرضا حق‌بین جهرمی، مدیر امور بین‌الملل شرکت گاز، علی‌اکبر پورابراهیم، مدیرعامل شرکت نیکو و پنج نفر از مدیران این شرکت ، سعید خشرو، مدیر امور بین‌الملل شرکت نفت، رضا دهقان، معاون توسعه شرکت ملی نفت ایران، و سید...

نفتکش سانچی با پرچم پاناما که تحت اجاره ایران بود روز ۱۶ دی ۹۶ در دریای شرقی چین با کشتی کریستال که در هنگ‌کنگ به ثبت رسیده‌ بود، تصادف کرد و پس از یک هفته آتش‌سوزی در نهایت به‌طور کامل غرق شد. گروه سوم این فهرست به مدیران مناطق آزاد شامل جعفر آهنگران، مدیرعامل منطقه آزاد کیش، و معراج نادری، معاون اقتصادی او و قدسیه نجار،‌ خواهر‌زاده حسن روحانی و از مدیران سازمان منطقه آزاد کیش است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامه اطلاعات سپاه برای ممنوع‌الخروجی ۳۷ مدیر دولت روحانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

«نگرانی» در اسرائیل از نوع واکنش آمریکا به حمله اربیلیک روز پس از حمله موشکی سپاه به اربیل، رسانه‌های اسرائیل گزارش داده‌اند که این کشور از این‌که ایران به «اهداف آمریکایی» حمله می‌کند اما آمریکا واکنشی نشان نمی‌دهد، «مضطرب» شده است. تجویز میشه پوشک دولایه استفاده کنین.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

باقی‌مانده الواح هخامنشی آماده تحویل از آمریکا به ایرانسرپرست اداره کل موزه‌ها همزمان با نمایش ۵۱ قطعه آجر لعابدار سه‌هزارساله استردادی از سوئیس، از آمادگی دانشگاه شیکاگو برای بازگرداندن باقی‌مانده کتیبه‌های هخامنشی به ایران خبر داد. این آثار را در آمریکا باید نگه دارن به رژیم اعتماد نکنید شک نکنید که یک دزدی کلان پشت این ماجراست وگرنه این بی‌وطنان احمق اصلن شعور درک ارزش آثار تاریخی را ندارند و دلشان هم برای این آثارتنگ نشده.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فایننشال تایمز: روسیه از چین درخواست تجهیزات نظامی کرده استروزنامه فایننشال تایمز از قول مقامات آمریکایی گزارش داد که روسیه از چین درخواست تجهیزات نظامی و کمک برای حمله به اوکراین کرده است. زارررت..این هم از ارتش ضفرمند روسیه..بده در.راه خدا..واسه این بدبخت خدا زده..
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دو دُز واکسن شرط ورود به موزه‌ها در نوروزوزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: صدور بلیت برای بازدیدکنندگان موزه‌ها پس از احراز سلامت آن‌ها و استعلام تزریق دو دُز واکسن کرونا امکان‌پذیر شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

راهیان نور از مصادیق بارز «جهاد تبیین» است/ دفاع مقدس ظرفیت تحول‌آفرینی عظیمی دارد/ حرکت عظیم راهیان نور ایمان راسخ مردم و در نتیجه قدرت و قوت ملی را تحکیم‌، تقویت و ارتقا می‌بخشدرئیس جمهور در دیدار اعضای ستاد مرکزی و شورای سیاست‌گذاری راهیان نور: راهیان نور از مصادیق بارز «جهاد تبیین» است دفاع مقدس ظرفیت تحول‌آفرینی عظیمی دارد حرکت عظیم راهیان نور ایمان راسخ مردم و در نتیجه قدرت و قوت ملی را تحکیم‌، تقویت و ارتقا می‌بخشد دوستی میگفت رفتم فروشگاه کورش مایع جلا ماشین ظرفشویی رو زده بود۵۸ روش زده ۴۹ گفتم چرا گران زدی گفت ۴۹ قیمت تولیده بعد گفت رفتم وین مارکت دیدم همون و روش زده ۵۸ فروشگاه با تخفیف گذاشته ۴۹! ۹تومن هاپولی میشه عجب نوابغی در دولتن که راههای حقه بازی وکلاهبرداری رو بیشتر میکنن آقاي رئيسي كلاً مديريت كشور را رها كردين! اون وضع حضور در مذاكرات بين المللي، اين هم از وضعيت داخلي!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »