افشای اسنادی از طراحی اطلاعات سپاه برای ممنوع‌الخروجی مدیران نفت و گاز ایران

23/12/1400 10:20:00 ب.ظ

عمده اتهامات طرح شده علیه مدیران نفت و گاز ایران شامل مواردی چون «داشتن حجم وسیع اطلاعات سری فروش نفت، احتمال افشای اطلاعات، اخذ رشوه و اشراف کامل به اقدامات ضد‌تحریمی» است.

عمده اتهامات طرح شده علیه مدیران نفت و گاز ایران شامل مواردی چون «داشتن حجم وسیع اطلاعات سری فروش نفت، احتمال افشای اطلاعات، اخذ رشوه و اشراف کامل به اقدامات ضد‌تحریمی» است. گروه «عدالت علی» از طریق شبکه تلویزیونی «ایران اینترنشنال» اسنادی را درباره برنامه‌ریزی سازمان اطلاعات سپاه برای ممنوع‌الخروجی ۳۷ مدیر میانی دولت روحانی منتشر کرده است که ۲۲ نفر از آن‌ها مدیران حوزه نفت و گاز هستند.

این فهرست روز ۱۵ شهریور امسال در قالب یک نامه از طریق معاون حقوقی سازمان اطلاعات سپاه برای علی القاصی‌ مهر، دادستان تهران، ارسال شده است. علاوه بر این سعید خشرو، مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی نفت، متهم به «ارتباط چند لایه با شبکه‌های نفوذ و [گروه] نایاک» شده و خواسته شده است که «با طراحی ممنوع‌الخروج گردد».

اتهامات مدیران حوزه نفت در گزارش سازمان اطلاعات سپاه همچنین به نام جعفر ربیعی، مدیر عامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس و پنج مدیر دیگر این شرکت (رضا عباس‌زاده سمنانی، محمدرضا افتخاری، میثم امیری باوندپور، محسن سعیدی‌نسب و آمیتیس درانی)، اشاره شده و این افراد متهم به «اخذ پورسانت و رشوه» شده‌اند. headtopics.com

این هلدینگ که دومین هلدینگ بزرگ پتروشیمی در خاورمیانه محسوب می‌شود، بر اساس برخی گزارش‌ها، بیش از ۲۳ میلیارد دلار پروژه برای اجرا در اختیار دارد.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

نامه اطلاعات سپاه برای ممنوع‌الخروجی ۳۷ مدیر دولت روحانی

«نگرانی» در اسرائیل از نوع واکنش آمریکا به حمله اربیلیک روز پس از حمله موشکی سپاه به اربیل، رسانه‌های اسرائیل گزارش داده‌اند که این کشور از این‌که ایران به «اهداف آمریکایی» حمله می‌کند اما آمریکا واکنشی نشان نمی‌دهد، «مضطرب» شده است. تجویز میشه پوشک دولایه استفاده کنین.

باقی‌مانده الواح هخامنشی آماده تحویل از آمریکا به ایرانسرپرست اداره کل موزه‌ها همزمان با نمایش ۵۱ قطعه آجر لعابدار سه‌هزارساله استردادی از سوئیس، از آمادگی دانشگاه شیکاگو برای بازگرداندن باقی‌مانده کتیبه‌های هخامنشی به ایران خبر داد. این آثار را در آمریکا باید نگه دارن به رژیم اعتماد نکنید شک نکنید که یک دزدی کلان پشت این ماجراست وگرنه این بی‌وطنان احمق اصلن شعور درک ارزش آثار تاریخی را ندارند و دلشان هم برای این آثارتنگ نشده.

فایننشال تایمز: روسیه از چین درخواست تجهیزات نظامی کرده استروزنامه فایننشال تایمز از قول مقامات آمریکایی گزارش داد که روسیه از چین درخواست تجهیزات نظامی و کمک برای حمله به اوکراین کرده است. زارررت..این هم از ارتش ضفرمند روسیه..بده در.راه خدا..واسه این بدبخت خدا زده..

دو دُز واکسن شرط ورود به موزه‌ها در نوروزوزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: صدور بلیت برای بازدیدکنندگان موزه‌ها پس از احراز سلامت آن‌ها و استعلام تزریق دو دُز واکسن کرونا امکان‌پذیر شد.

راهیان نور از مصادیق بارز «جهاد تبیین» است/ دفاع مقدس ظرفیت تحول‌آفرینی عظیمی دارد/ حرکت عظیم راهیان نور ایمان راسخ مردم و در نتیجه قدرت و قوت ملی را تحکیم‌، تقویت و ارتقا می‌بخشدرئیس جمهور در دیدار اعضای ستاد مرکزی و شورای سیاست‌گذاری راهیان نور: راهیان نور از مصادیق بارز «جهاد تبیین» است دفاع مقدس ظرفیت تحول‌آفرینی عظیمی دارد حرکت عظیم راهیان نور ایمان راسخ مردم و در نتیجه قدرت و قوت ملی را تحکیم‌، تقویت و ارتقا می‌بخشد دوستی میگفت رفتم فروشگاه کورش مایع جلا ماشین ظرفشویی رو زده بود۵۸ روش زده ۴۹ گفتم چرا گران زدی گفت ۴۹ قیمت تولیده بعد گفت رفتم وین مارکت دیدم همون و روش زده ۵۸ فروشگاه با تخفیف گذاشته ۴۹! ۹تومن هاپولی میشه عجب نوابغی در دولتن که راههای حقه بازی وکلاهبرداری رو بیشتر میکنن آقاي رئيسي كلاً مديريت كشور را رها كردين! اون وضع حضور در مذاكرات بين المللي، اين هم از وضعيت داخلي!