افشاگری رزیتا قبادی؛ گفتند باید سه بار روی آنتن به خاطر کلمه «رقص» عذرخواهی کنی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رزیتا_قبادی، مجری صدا و سیما که به خاطر استفاده کارشناس برنامه از کلمه «رقص » ممنوع‌الکار شده است در یک لایو اینستاگرامی می‌گوید محمدرضا جعفری جلوه، مدیر شبکه دوم سیما او را به خاطر این که معذرت خواهی‌اش کافی نبوده ممنوع‌الکار کرده است. اطلاع_رسانی

«رزیتا قبادی»، مجری صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که به خاطر استفاده کارشناس برنامه از کلمه «رقص»، ممنوع‌الکار شده است، در یک لایو اینستاگرامی می‌گوید «محمدرضا جعفری جلوه»، مدیر شبکه دوم سیما او را به خاطر این که معذرت خواهی وی کافی نبوده، ممنوع‌الکار کرده است.

رزیتا قبادی، مجری برنامه «عصرخانواده» شبکه دو صداوسیمای جمهوری اسلامی که به دلیل اظهارنظر میهمان برنامه مبنی بر رقصیدن افراد در شب «یلدا» مجبور به عذرخواهی شد، پس از عذرخواهی، او درباره روزی که روی آنتن زنده مجبور به عذرخواهی شده هم توضیح می‌دهد: «من در اتاق گریم بودم و قرار بود ویژه برنامه شب یلدا را اجرا کنم. یک لحظه دیدم یک کاغذ دادند دست من و گفتند عین این جملات را باید بخوانی.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ریدم به این سیما من ۱۴ ساله نگاه نمیکنم

هركسي كه ميگه حكومت ج.ا با داعش فرق دارد قطعا حاصل رابطه خر با مادرش هست ،

چه ارزشی داشت آیت الله یدک ایران واشر این ضد خبر... مجری دستمال، برای پوزش بی دلیل دوباره دستمال پهن کرده...همین

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش صندوق بین‌المللی پول؛ آیا چشم‌انداز رشد اقتصادی در جهان روشن است؟به گفته اقتصاددانان صندوق بین المللی پول بحران اقتصادی سال گذشته در صورت عدم اختصاص کمک های گسترده اقتصادی به شرکت‌ها و مصرف‌کنندگان می‌توانست «سه برابر» بدتر از آنچه روی داد باشد. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدیو؛ اجرای رقص باله روی یخ برای حمایت از محیط زیستیک بالرین روسی برای حمايت از محیط زیست با اجرای رقص باله روی یخ‌‌، سرمای شدید زیر صفر درجه را به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حضور بازیگران ایرانی‌تبار در یک فیلم «از روی جسد من باید رد بشی»؛ روایت عشق یک پسر مسلمان و دختری یهودیحضور بازیگران ایرانی‌تبار در یک فیلم «از روی جسد من باید رد بشی»؛ روایت عشق یک پسر مسلمان و دختری یهودی محور اصلی داستان، تفاوت‌های فرهنگی، مذهبی، و اختلافات خانوادگی است که این رابطه عاشقانه را با چالش‌های جدی مواجه می‌کند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آغاز فاز سوم تزریق واکسن کووایران برکت به ۲۰ هزار داوطلبآغاز مرحله سوم آزمایش انسانی واکسن کوو ایران برکت مینو محرز، عضو ستاد ملی مقابله با کرونا نخستین داوطلب مرحله سوم آزمایش انسانی واکسن کوو ایران برکت شد. جهان وقتی جشن خلاصی از کرونا رو بگیره واکسن کووکیرخر توو مرحله دهم تست انسانیه احتمالا😄 رای_بی_رای خجالت بکشید ... مینو محرز تا الان واکسن نزده؟؟؟؟؟؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »