ترامپ در زمان برپایی دادگاهش مشغول بازی گلف بود!

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ در زمان برپایی دادگاهش مشغول بازی گلف بود! العربية

روزنامه دیلی میل، تصاویری را منتشر کرد که نشان می‌داد رئیس‌جمهوری پیشین، پیراهن سفید گلف را در وست پالم بیچ بر تن کرده ‌است که پس از پایان دوران ریاست جمهوری‌اش در 20 ژانویه و اقامت در استراحتگاه مار-لا-لاگو در فلوریدا، مرتباً به آنجا می‌رود.

به گزارش دیلی میل، بیش از سه ساعت پس از شروع بازی، ترامپ هنوز در سوراخ چهارم بود و این نشان می‌داد او با با کندی زیاد بازی می‌کند. از ظهر جمعه 12 فوریه ، وکلای چهل و پنجمین رئیس‌جمهوری ایالات متحده سعی خواهند کرد، استدلال‌های دادستان‌های دموکرات را رد کنند که طی مدت دو روز، حقایق حمله به 6 ژانویه را با ارائه قیلم‌های ویدئویی از اقدامات وحشت‌آفرین تظاهر‌کنندگان مهاجم به ساختمان کنگره، بررسی کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ترامپ به دست جمهوری اسلامی وبه نفع دموکراتها و همکاریه دموکراتها ترور خواهدشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برپایی ۳ بیمارستان صحرایی در مناطق زلزله‌زده/ مردم از حضور در منازل خودداری کنندسخنگوی اورژانس کشور در گفت‌وگو با ایلنا: برپایی ۳ بیمارستان صحرایی در مناطق زلزله‌زده/ مردم از حضور در منازل خودداری کنند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تنش و درگیری در زمان ثبت‌نام احمدی‌نژاد در وزارت کشور+ویدئواز ورود هواداران رئیس جمهور سابق به دلیل تجمع و عدم رعایت فاصله بهداشتی جلوگیری شد. عاشق هیا هو و جلب توجه و خبر سازی و مطرح شدن ووواین بازیها رنگی نداارند احمدی نژاد ماسک دولت کودتایی بیت و سپاه و انتصاب مزدوران صهیونیستهای روسی خزری بود که آمال تندرهای اسرائیل،غارتگران خزانه ایران و شرکتهای نفتی و گازی روسی خزری را تحقق بخشید. احمدی ن تصویر واضحی از دروغ و تبه کاری و بی اخلاقی بیت و سپاه مفسدین است دلار۳۰هزارپوتینسلیمانی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نخستین گروه پناهجویان در دولت بایدن از دیوار ترامپ در مرز مکزیک گذشتنددونالد ترامپ با طرح «در مکزیک بمانید» مانع ورود پناهجویان از مرز مکزیک شده بود، اما دولت جو بایدن قانون ورود این دسته از پناهجویان را اصلاح کرد. + دیوار ترامپ در خط مرزی مکزیک مشابهت به برنامه های اقتصادی تابوت ساز دارد که حریم بازگشت آن لایتناهی است . بایدن شارلاتان برای خورش رای جمع میکنه چون می دونه دموکراتها بین آمریکایها از اعتبار افتاده پناه آورده به پناهجویان
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ در نشست محافظه کاران: جو بایدن در برابر ایران سهل‌انگار استکنفرانس سالانه کمیته اقدام سیاسی محافظه کاران آمریکا معروف به «سی پک» از روز 25 تا 28 فوریه در شهر هر گونه مماشات با این رژیم ضد بشری به ضرر مردم ایران و جهان خواهد بود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | محور مقاومت در سوریه در برابر اسرائیل در هم شکسته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. زارت خواهی دید یعنی محور شکسته اینقدر ترس داشت که جو بمبارانش کرد؟نکنه پمپئو با تمام مشنگیش راست گفت که امیدوارم بیابان رو بمباران نکرده باشند اسرائیل مگر وجود دارد ؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »