افزایش اسرارآمیز مرگ و میر در ایتالیا؛ سه احتمال در توضیح این اتفاق چیست؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

افزایش اسرارآمیز مرگ و میر در ایتالیا؛ سه احتمال در توضیح این اتفاق چیست؟ بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شمال ایتالیا کانون اصلی شیوع نوع جدید ویروس کرونا در این کشور در اواخر ماه فوریه (اوایل اسفند) و ماه مارس (اسفند/فروردین) بود.

آمار رسمی جان باختگان بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا در ایتالیا تقریبا به طور کامل مبتنی بر آمار مرگ و میر در بیمارستان ها است. این در حالی است که تعداد افرادی که در خانه های سالمندان بر اثر ابتلا به این ویروس جان باختند مشخص نیست. تعداد بسیار کمی از ساکنان خانه های سالمندان در ایتالیا مورد تست کرونا قرار گرفته‌اند.

تاثیر منفی مراجعه ناگهانی و زیاد مبتلایان به «کووید ۱۹» به مراکز درمانی بر کیفیت رسیدگی به سایر بیماران سومین احتمال مطرح شده است. مسئولان ایتالیایی احتمال می دهند که در بسیاری از مناطق شمال ایتالیا هجوم ناگهانی مبتلایان به کرونا به مراکز درمانی باعث شده است که به حال برخی دیگر از بیماران به درستی رسیدگی نشود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

واااییی شما که از هیچی خبر ندارین؟؟؟؟؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در جهان؛ شناسایی یک مورد ابتلا در فرانسه پیش از اعلام رسمی از سوی چیندر فرانسه، بر اساس پژوهشی که در یک نشریه پزشکی بین‌المللی منتشر شده، ویروس کرونا بسیار زودتر از زمانی که دولت فرانسه رسما اعلام کرده، وارد این کشور شده بوده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

موسوی: حادثه اخیر برای تعدادی از شهروندان افغانستان در خاک این کشور رخ داده استسخنگوی وزارت خارجه در پی انتشار اخبار در خصوص وقوع حادثه برای تعدادی از شهروندان این کشور که با عبور از رودخانه مرزی قصد ورود غیر قانونی به خاک ایران را داشته‌اند، ضمن ابراز همدردی با خانواده جانباختگان تصریح کرد: این حادثه در خاک افغانستان رخ داده mbGhazali 🖕🖕🖕 اگر در خاک افغانستان رخ داده پس حتما مرزبانان سپاهی رفته بودند تو خاک افغانستان! اینکه بدتره! افغانستان سپاه_عامل_کرونا zarifIsALiar KhameneiVirus KingdomWithPahlavi
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی در آلمان از خطر سوءاستفاده افراطی‌ها از بحران کرونا | DW | 04.05.2020کارشناسان آلمان درباره استفاده ابزاری و تبلیغاتی نیروهای افراطی و احزاب پوپولیست این کشور از بحران کرونا هشدار داده‌اند. نیروهای راستگرا از نارضایتی و ناامیدی شهروندان برای تبلیغات علیه دولت بهره‌برداری سیاسی می‌کنند. راست ها واقعیت رو می گویند در تمامی کشورها چنین اعتراضاتی باید برپا شود تا آن پزشکان👨‍⚕️ بفهمند وقتی پیشرفت شان خیلی کند است، مردم نباید علاف آن‌ها شوند! البته هر چند که پزشکان خیلی از کارها را نمی‌توانند انجام دهند! مثلاً چشم پزشک👁️، خودش عینکی👓 است!! یا پزشک رشد موی سر، خودش کچل👨‍🦲 است! سیاست چه در چپ و چه در راست همیشه پر از بازی های بی اخلاق میباشد ،ما مردم باید آگاه باشیم سیاست_اخلاق
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ابتلای بیش از ۱۰ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته در روسیه به ویروس کرونادر ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ مورد مرگ ناشی از ویروس کووید-۱۹ در روسیه ثبت شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیش از ۶۰۰ نفر از افراط‌گرایان طالبان از زندان‌های افغانستان آزاد شدنددولت افغانستان پیش از این ۵۵۰ زندانی طالبان را در چند نوبت از زندان‌های سراسر کشور آزاد کرده‌بود و با آزادی این گروه تازه، شمار زندانیان آزادشده‌ طالبان از سوی دولت به ۶۴۸ تن رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بحران جهانی کرونا| بیشترین شمار روزانه ابتلا و مرگ بر اثر کرونا در افغانستان گزارش شد🔺بحران جهانی کرونا| بیشترین شمار روزانه ابتلا و مرگ بر اثر کرونا در افغانستان گزارش شد ⚡️افغانستان بیشترین شمار ابتلای روزانه به کرونا و مرگ را گزارش داد که بر این اساس ۲۳۵ مورد جدید طی ۲۴ساعت گذشته شناسایی شدند و در این مدت ۱۲ بیمار جانباختند. دروغ است حقیقت ندارد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »