افزایش موارد مبتلا به بیماری ایدز به دنبال اجرای طرح جوانی جمعیت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو کمیته کشوری مبارزه با ایدز، درباره طرح_جوانی_جمعیت می‌گوید این طرح کاملا غیرکارشناسی است و به نظر می‌آید حتی با تایید شورای نگهبان دوباره باید پس گرفته شود و بر روی آن کار شود. اخبار_ایران تهران

استان‌وایر - عضو کمیته کشوری مبارزه با ایدز، درباره طرح «جوانی جمعیت» می‌گوید این طرح کاملا غیرکارشناسی است و به نظر می‌آید حتی با تایید شورای نگهبان دوباره باید پس گرفته شود و بر روی آن کار شود.

او می‌گوید با به کارگیری محدودیت‌های اعمال شده برای استفاده افراد از روش‌های پیشگیری که با هدف تشویق برای فرزندآوری صورت گرفته، «تعداد زیادی به بیماران مقاربتی افزوده خواهد شد و منجر به موجی از بیماری اچ آی وی خواهد شد». عضو کمیته کشوری مبارزه با ایدز در این‌باره توضیح داد: «زمانی که روش‌های پیشگیری ممنوع شود افراد به هرحال دیگر از آن‌ها استفاده‌ای نمی‌کنند و به بیماری‌هایی مانند ایدز دچار می‌شود. این مساله کوششی را که سال‌ها برای نهادینه شدن این مساله در کشور صورت گرفت که یکی از روش‌های پیشگیری از بیماری‌های مقاربتی از جمله اچ آی وی استفاده از وسایل پیشگیری از بارداری است، خدشه‌دار می‌کند و جوانان ما را به بیماری اچ آی وی بسیار آسیب پذیر می‌کند و بیماری اچ آی وی افزایش پیدا می‌کند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ بازگشت لاک‌پشت‌ها به دامن طبیعت به پاس مبارزه با جنگل‌زدایی در آمازون کلمبیاییاین حیوانات پس از آنکه پیمانی برای مبارزه با جنگل‌زدایی غیرقانونی در منطقه آمازون کلمبیا به امضا رسید در سواحل رودخانه «پوتومایو» واقع در جنوب این کشور رها شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

با کاهش محدودیت‌های سفر به آمریکا قیمت نفت خام به ۸۴ دلار رسید▪️لغو محدودیت‌های سفر به آمریکا توسط دولت ایالات متحده و نشانه‌های بیشتر بهبود اقتصادی در جهان پس از همه‌گیری کرونا، چشم‌انداز تقاضا برای نفت را تقویت کرده است. این در حالی است که به نوشته رویترز، عرضه نفت به شدت نزدیک به تقاضا است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

'تصویب طرح جوانی جمعیت' برابر با ورود قانونگذار به حریم خصوصی خانواده است/ هشدار نسبت به افزایش فرزندان معلول در خانواده‌های کارگری با سنگ‌انداری‌ در غربالگریرییس اتحادیه زنان کارگر 'تصویب طرح جوانی جمعیت' را برابر با ورود قانوگذار به حریم خصوصی خانواده دانست و گفت: فکر می کنم مهمترین قانونی که باید در مجلس تصویب شود، این است که هیچ بخشی از حاکمیت حق ندارد برای حریم خصوصی خانواده قانونگذاری کند، مگر برای دفاع از آن. واکسن اجباری برابر با ولایت ناصواب قانونگذار بر جسم انسان ها و خلاف قانون اساسیست. سامانه امید دخالت تو حریم خصوصی نیست ولی طرح جوانی جمعیت هست!!! نوکرهای who دست بردارید از بازی‌هاتون تَکراری‌تون، نمی‌بینید کشور در بحران جمعیتی قرار داره و خطر پیر شدن جمعیت، همون خیانت طرح کنترل جمعیت واسه هفت پشتتون بسه عین الهی استعفا بده تمام مشکلات حل میشه. نه به برجام پزشکی .نه به واکسن
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

توطئه بنزینی دشمن به سرعت خنثی شد/ هرچه برای قم انجام شود کم استوزیر کشور: در مورد بنزین توطئه دشمنان به سرعت خنثی شد که این نشانگر وجود یک دولت مردمی است و برای این دولت بن‌بستی وجود ندارد امنیت امروز در کشور به برکت وجود رهبر معظم انقلاب و شهدا است کدام برکت نان ؟ آب خوزستان کپرنشین های سیستان سه میلیون دانش اموز سه سال باز مانده از تحصیل خسارات جبران نشده هشت سال جنگ ساختگی شصت میلیون زیر خط فقر تکنولوژی و دانش و تحقیق وضعیت سلامت و بهداشت و درمان؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان در گفت‌وگوی تلفنی با لیز تراس خواستار پرداخت بدهی بریتانیا به ایران شدحسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران، در گفت‌و‌گوی تلفنی با لیز تراس وزیر خارجه بریتانیا، خواستار بازپرداخت بدهی لندن به تهران شد.به گزارش خبرگزاری - کلاس زبان زندگی (ارتباط بدون خشونت) تلفن: (تماس رایگان) +18887017779 (واتس‌اپ) +19254306320 وب‌سایت: radcollection2021
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اسلام‌آباد: با طالبان پاکستان بر سر آتش‌بس کامل به توافق رسیدیموزیر اطلاع‌رسانی پاکستان اعلام کرد با طالبان پاکستان بر سر آتش‌بس کامل به توافق کامل رسیده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »