با کاهش محدودیت‌های سفر به آمریکا قیمت نفت خام به ۸۴ دلار رسید

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

▪️لغو محدودیت‌های سفر به آمریکا توسط دولت ایالات متحده و نشانه‌های بیشتر بهبود اقتصادی در جهان پس از همه‌گیری کرونا، چشم‌انداز تقاضا برای نفت را تقویت کرده است. این در حالی است که به نوشته رویترز، عرضه نفت به شدت نزدیک به تقاضا است.

روز دوشنبه، مسافران بار دیگر توانستند به ایالات متحده سفر کنند. در همین حال تصویب لایحه جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، برای زیرساخت‌های آمریکا، و صادرات بهتر از حد انتظار چین، تصویر بهتری را از شرایط اقتصاد جهانی ترسیم کرده است.قیمت نفت خام آمریکا نیز ۸۲ سنت افزایش یافت و به ۸۲.۷۵ دلار رسید.

سازمان کشورهای اوپک و متحدان آن اخیرا توافق کردند که تولید نفت را به طور محتاطانه‌ای افزایش دهند، امری که نظر مصرف‌کنندگان نفت را برآورده نمی‌سازد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بلینکن: حمله به الکاظمی به منزله هدف قرار دادن حاکمیت عراق استنخست وزیر عراق و وزیر امور خارجه آمریکا روز یکشنبه در یک ارتباط تلفنی در رابطه با حمله به منزل الکاظمی و تمایل دو کشور برای تقویت روابط دوجانبه گفت‌وگو کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت بایدن محدودیت‌های سفر از دهها کشور به آمریکا را برداشت؛ جزئیاتی از مقررات جدید🔺 دولت بایدن محدودیت‌های سفر از دهها کشور به آمریکا را برداشت؛ جزئیاتی از مقررات جدید ▪️افرادی که می‌خواهند به آمریکا سفر کنند باید نشان دهند که واکسن مورد تائید سازمان بهداشت جهانی شده‌اند و جواب آزمایش اخیر آنها نیز منفی بوده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران: ظرفیت همکاری با ترکیه بیش از چیزی است که محقق شده استسخنگوی وزارت امورخارجه ایران در نشست خبری خود گفت ظرفیت همکاری با ترکیه بیش از چیزی است که محقق شده است و برنامه‌های متعددی برای توسعه آن وجود دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا مقصر اصلی وضع موجود است/ بدعهدی سه کشور اروپایی بی اعتمادی را افزایش داده استامیرعبداللهیان در گفت وگو با هایکو ماس: *آمریکا مقصر اصلی وضع موجود است *بدعهدی سه کشور اروپایی بی اعتمادی را افزایش داده است *لغو کامل تحریم‌ها یک ضرورت است *هرگونه اظهار نظر غیردقیق و مغایر با واقعیات می‌تواند تلاش‌های در حال انجام را به خطر اندازد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکسن کرونا رایگان است/صیانت از سلامت و تشویق مردم به واکسیناسیون؛ هدف اصلی وزارت بهداشتمعاون بهداشت وزارت بهداشت: *واکسن کرونا رایگان است *صیانت از سلامت و تشویق مردم به واکسیناسیون؛ هدف اصلی وزارت بهداشت است *متاسفانه به دلیل برخی تبلیغات سوء و منفی، شاهد کاهش استقبال مردم به واکسیناسیون هستیم *همین امر هم ما را نگران کرده است رایگان چی اینهمه پول برای واکسنهای برکت ووو از مهریه ننتون برداشت کردین یا از جیب ما مردم بدبخت اسیر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توطئه بنزینی دشمن به سرعت خنثی شد/ هرچه برای قم انجام شود کم استوزیر کشور: در مورد بنزین توطئه دشمنان به سرعت خنثی شد که این نشانگر وجود یک دولت مردمی است و برای این دولت بن‌بستی وجود ندارد امنیت امروز در کشور به برکت وجود رهبر معظم انقلاب و شهدا است کدام برکت نان ؟ آب خوزستان کپرنشین های سیستان سه میلیون دانش اموز سه سال باز مانده از تحصیل خسارات جبران نشده هشت سال جنگ ساختگی شصت میلیون زیر خط فقر تکنولوژی و دانش و تحقیق وضعیت سلامت و بهداشت و درمان؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »