افزایش ٣۵ درصدی نرخ سرویس مدارس در شیراز

13/06/1399 11:25 ق.ظ

شورای شهر شیراز رای به افزایش ۳۵ درصدی نرخ کرایه سرویس_مدارس در این شهر داد. این تصمیم در صد وچهل و هشتمین جلسه شورای شهر شیراز اتخاذ شده است. بر این اساس برای مسیر‌های پر ترافیک ۱۰ درصد به نرخ ورودی و نرخ هر کیلومتر سال ۹۹ اضافه خواهد شد. اخبار_ایران

بر این اساس برای مسیر‌های پر ترافیک ۱۰ درصد به نرخ ورودی و نرخ هر کیلومتر سال ۹۹ اضافه خواهد شد. تعیین مسیر پرترافیک نیز توسط سازمان حمل‌ونقل مسافر شهرداری خواهد بود.

همچنین برای مسافت‌های بالاتر از ۲۰ کیلومتر به ازای هر کیلومتر مازاد به میزان یک درصد نرخ فوق به مبلغ کل کرایه اضافه خواهد شد.

نرخ ورودی سرویس مدارس در سال ۱۳۹۸ برای خودرو‌های پیکان، روآ، پراید و تیبا هشت میلیون و ۵۹۰ هزار ریال تعیین شده بود. این نرخ در همان سال برای خودرو‌های پژو، سمند و ال ۹۰ هم ۹ میلیون و ۶۳۰ هزار ریال تعیین شده بود.

ادامه مطلب:
iranwire »

بحران آب در سیستان و بلوچستان: مرگ کودکان در هوتک‌ها و رودخانه‌ها افزایش یافته استمعین‌الدین سعیدی، نماینده چابهار، نیکشهر، دشتیاری، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی، به تازگی در جمع ساکنان شهرستان نیکشهر، از جان باختن سه کودک در روزهای اخیر در هوتک‌ها و رودخانه‌های این مناطق خبر داد و وزارت نیرو را مسئول مستقیم این حوادث دانست

افزایش قدرت بازدارندگی ملی ترکیه با ادغام موشک‌های ضد تانک و لیزریترکیه موشک‌های ضد تانک و لیزری تولید داخل را با سیستم تسلیحاتی مشابه ادغام کرده و سیستم جدیدی با قدرت بازدارندگی بسیار بالا در برابر تهدیدهای مختلف ایجاد می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

توضیحات معاون وزیر کشور ایران از پشت پرده افزایش قیمت بنزین در آبان 98حسین ذولفقاری درباره اعتراضات پس از افزایش قیمت بنزین در آبان 98 اظهار کرده است؛ آنها که گفتند تا روز جمعه نمی‌دانستیم، مستنداتش وجود دارد که چه ساعت و چه روزی و توسط چه کسی به آنها گفته شده است. - خبرگزاری آناتولی

شورای نگهبان لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی را تایید کردتهران- ایرنا- عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان لایحه دوفوریتی افزایش سرمایه شرکت‌های پذیرفته شده بورس تهران یا فرابورس ایران از طریق صرف سهام یا سلب حق تقدم را مغایر با شرع مقدس و قانون اساسی تشخیص نداد.

افزایش شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

افزایش ۳۰ میلیون تومانی قیمت خودروهای مونتاژی/ درخواست جدیدی برای مجوز نمایشگاه اتوموبیل نداریمرئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو اظهار داشت: بیشتر خودرو‌ها نسبت به ماه گذشته با تغییر قیمت همراه بوده‌اند، در ماه اخیر خودرو‌های مونتاژی چیزی نزدیک به ۳۰ میلیون تومان و خودرو‌های داخلی تقریبا ۳ تا ۷ میلیون تومان تغییر قیمت داشته‌اند.

استان‌وایر- شورای شهر شیراز رای به افزایش ۳۵ درصدی نرخ کرایه سرویس مدارس در این شهر داد.در صد و چهل و هشتمین جلسه شورای شهر شیراز اتخاذ شده است.

بر این اساس برای مسیر‌های پر ترافیک ۱۰ درصد به نرخ ورودی و نرخ هر کیلومتر سال ۹۹ اضافه خواهد شد.

تعیین مسیر پرترافیک نیز توسط سازمان حمل‌ونقل مسافر شهرداری خواهد بود.

همچنین برای مسافت‌های بالاتر از ۲۰ کیلومتر به ازای هر کیلومتر مازاد به میزان یک درصد نرخ فوق به مبلغ کل کرایه اضافه خواهد شد.

نرخ ورودی سرویس مدارس در سال ۱۳۹۸ برای خودرو‌های پیکان، روآ، پراید و تیبا هشت میلیون و ۵۹۰ هزار ریال تعیین شده بود.

این نرخ در همان سال برای خودرو‌های پژو، سمند و ال ۹۰ هم ۹ میلیون و ۶۳۰ هزار ریال تعیین شده بود.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: