افزایش ۳۰ میلیون تومانی قیمت خودروهای مونتاژی/ درخواست جدیدی برای مجوز نمایشگاه اتوموبیل نداریم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در گفت‌وگو با ایلنا: افزایش ۳۰ میلیون تومانی قیمت خودروهای مونتاژی/ درخواست جدیدی برای مجوز نمایشگاه اتوموبیل نداریم

همواره بازار سکه، ارز و خودرو با یکدیگر نوساناتی را به همراه داشته است. حالا هم دلار چندین بار افزایش پیدا کرده است اما به نظر نمی‌رسد خودرو هم مانند ارز بازار سرکشی داشته باشد. سعید موتمنی در رابطه با این موضوع بهگفت: از ۳ هفته پیش آرامشی بر بازار خودرو حاکم بود و اکنون دوباره شیب ملایمی نسبت به افزایش قیمت‌ها اعم از خودرو‌های داخلی، وارداتی و مونتاژی به دلیل بی‌ثباتی ارزی به همراه دارد.

رئیس اتحادیه نمایشگاهداران ادامه می‌دهد: افرادی که خودرو در اختیار دارند آن را با قیمت بالا برای فروش می‌گذارند. همچنین بیشتر خودرو‌ها نسبت به ماه گذشته با تغیر قیمت همراه بوده‌اند در ماه اخیر خودرو‌های مونتاژی چیزی نزدیک به ۳۰ میلیون تومان و خودرو‌های داخلی تقریبا ۳تا ۷ میلیون تومان تغییر قیمت داشته‌اند.

موتمنی در رابطه با کاهش یا افزایش صدور جواز نمایشگاه خودرو اظهار داشت: درخواست جواز نمایشگاه اتوموبیل مقوله‌ای است که در دو ماه اخیر متقاضی جدیدی برای آن وجود نداشته است. در صورتی که تا پیش از آن متقاضی به صورت عادی وجود داشت. زمانی که خرید و فروش کاهش پیدا می‌کند کسب و کار هم به همان تناسب کاهش پیدا می‌کند.

وی افزود: باید در نظر داشت که متقاضیان جدید اکثرا اجاره‌دار هستند و در صورتی که نتوانند مشتری به اندازه کافی داشته باشند مجبور به تعطیل کردن نمایشگاه می‌شوند. چرا که هزینه‌های اجاره به صورت سر‌سام آوری بالاست و باید دخل و خرج نمایشگاهداران هم با هم بخواند. همچنین نمی‌توان دریافت جواز نمایشگاه را به منطقه خاصی تعمیم داد، زیرا هر کس بنا بر نیاز مناطق درخواست دریافت جواز می‌دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش 77 درصدی قیمت مسکن در تهران / میانگین نرخ هر مترمربع به 23 میلیون رسیدطبق گزارش بانک مرکزی، متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده در شهر تهران 231.1 میلیون ریال بود که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب معادل 10.5 و 77.4 درصد افزایش نشان می‌دهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز 99/06/10؛افزایش قیمت طلا و ارز در بازار/ سکه 11 میلیون و 200 هزار تومان شد- اخبار قیمت طلا، سکه و ارز - اخبار بازار تسنیم - Tasnimقیمت سکه، طلا، دلار و ارز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک میلیون و ۹۶ هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۳ هزار و ۶۰۰ تومان است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آشفته‌بازار مسکن؛ متوسط قیمت آپارتمان از متری ۲۳ میلیون گذشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عقبگرد بورس به کانال یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحدعقبگرد بورس به کانال یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۴۳ هزار و ۲۹۵ واحد نزول رقم یک میلیون و ۶۸۴ هزار واحد را ثبت کرد.شاخص کل با معیار هم وزن نیز ۶۵۱۴ واحد کاهش و رقم ۴۵۵ هزار و ۹۹۱ واحد را ثبت کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تولیدات داخلی کافی نیست/سفارش واردات ۷ میلیون واکسن آنفلوآنزا به کشور برای فصل سرماسخنگوی دولت: *تحریم و فشار بزودی با شکستی به یادماندنی مواجه خواهد شد *رییس جمهور نقشه راه اقتصادی یک سال باقی مانده به قرن جدید را با مردم در میان خواهند گذاشت *برای دولت سال آخر به معنای پایان تلاش نیست *تولیدات داخلی کافی نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تخریب‌ خانه‎های روستای ابوالفضل؛ ‌'به روستاییان ۴۰ تا ۵۰ میلیون میلیون تومان پرداخت می‌شود' - BBC News فارسیحسین ذوالفقاری، معاون امنیتی و انتظامی وزارت ایران با اشاره به قانونی بودن ساخت و سازها در ۱۰۰ هکتار از ۳۰۰ هکتار زمین‌های متعلق به بنیاد مستضعفان اعلام کرد به هر یک از ۳۵ خانوار روستای ابوالفضل مبلغ ۵۰ میلیون تومان به عنوان پیش‌پرداخت سکونت در شهر جدید رامین پرداخت خواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »