افزایش موارد بستری کرونا در تهران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون درمان ستاد کرونا تهران اعلام کرد موراد بستری در این استان افزایش 18 درصدی داشته است. - خبرگزاری آناتولی

17.03.2021نادر توکلی، معاون درمان ستاد کرونا استان تهران گفت: متاسفانه از هفته گذشته تاکنون 18 درصد افزایش بار بستری داشتیم که این نگران کننده است. گرچه در اسفند ماه روند مرگ و میرمان نسبت به بهمن ماه کمتر بود، اما به هر حال این افزایش در بستری را داشتیم که نگران کننده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی این افزایش بستری را به دلیل افزایش تراکم جمعیتی و کاهش رعایت فاصله گذاری اجتماعی دانست که طی یک هفته اخیر در تهران رخ داده و همچنان هم ادامه دارد. توکلی درباره احتمال سفر تهرانی‌ها در تعطیلات نوروز، گفت: به دلیل اینکه تهرانی‌ها معمولا به همه نقاط کشور سفر می‌کنند، اگر در تعطیلات هم سفر کنند و حجم زیادی از سفر را داشته باشیم، متاسفانه در هفته سوم فروردین احتمالا آلودگی در شهرهای مختلف تهران وجود دارد و بر همین اساس درباره هفته سوم و چهارم فروردین ماه در تهران هشدار می‌دهیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ بستری ۱۱۵۷ بیمار جدید، افزایش تعداد شهرهای قرمز و نارنجی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمار موارد ابتلا به کرونا در هند دوباره افزایش یافتتعداد مبتلایان به کرونا در هند با شناسایی 56 هزار و 211 مورد جدید به 12 میلیون و 95 هزار و 855 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش موارد ابتلای خانوادگی کرونا و شمار بیماران بدحال در تهرانمعاون درمان ستاد کرونا استان تهران، با بیان اینکه دید و بازدید نوروزی عامل موثری در افزایش ابتلای خانوادگی به کرونا بوده است،‌ گفت: از طرفی بروز موج چهارم کرونا وابسته به حجم سفرهای صورت گرفته است. همچنان نگران هستیم اما اگر با شرایط خوبی از هفته سوم و چهارم فروردین گذر کنیم شرایط مساعدتر خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استاندار تهران: موارد فوتی بر اثر کرونا 52 درصد افزایش یافته استاستاندار تهران اعلام کرد که از ابتدای سال 1400 موارد فوتی بر اثر ابتلا به کووید-19 در این استان افزایش 52 درصدی یافته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رکوردشکنی ابتلاء به کرونا در موج چهارم بیماری/ پیش‌بینی افزایش موارد مرگ‌ومیررکوردشکنی ابتلاء به کرونا در موج چهارم بیماری عضو هیئت علمی انستیتو پاستور ایران با اشاره به رکوردشکنی ابتلای روزانه به کرونا در موج چهارم بیماری، گفت: با این وجود انتظار داریم طی روزهای آتی همچنان شاهد افزایش موارد مرگ ناشی از کرونا در کشور باشیم‌. واردات واکسن ممنوع است! این اراجیف از کیست؟؟؟ خاك بر سر نظام بى لياقت جمهورى اسلامى ، قاتل ايرانى و ويرانگر ايران ، اى عرزشى بى شعور ، اگر عزيزت رو به خاطر كرونا از دست دادى ، بدون اين نتيجه پشتيبانى از رهبر كثيفى هست كه خودش واكسن امريكايى زد و ان رو از مردم دريع كرد تا اشغالهاى دور و برش رانت بخورن .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »