کرونا در ایران؛ بستری ۱۱۵۷ بیمار جدید، افزایش تعداد شهرهای قرمز و نارنجی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 64 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 63%

براساس آخرین آمارهای ارائه شده طی روزهای آینده، ۲۰ شهر دیگر به شهرها با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی در ایران افزوده می‌شود و طی روزهای آینده ایران شاهد خیز جدید کرونا از شهرهای متعددی از نوار غربی و مرکزی خواهد بود. اخبار_ایران کرونا_در_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

براساس آخرین آمارهای ارائه شده طی روزهای آینده، ۲۰ شهر دیگر به شهرها با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی در ایران افزوده می‌شود.که طی روزهای آینده ایران شاهد خیز جدید کرونا از شهرهای متعددی از نوار غربی و مرکزی خواهد بود.

او با هشدار در خصوص آغاز پیک چهارم کرونا گفت که پیش‌بینی می‌شود شهرستان‌های شبستر و میانه در «آذربایجان شرقی»، نجف آباد در «اصفهان»، ساوجبلاغ، فردیس و نظرآباد در «البرز»، دشتستان در «بوشهر»، شهریار در «تهران»، بروجن در «چهارمحال و بختیاری»، کرمانشاه در «کرمانشاه»، دلفان و سلسله در «لرستان»، ساوه و اراک در «مرکزی»، در وضعیت نارنجی کرونا قرار بگیرند.

همچنینی در شهرهای اصفهان، شیراز، زنجان و رفسنجان روند بستری صعودی شده است و احتمال نارنجی شدن وضعیت کرونا در این شهرها وجود دارد. براساس آخرین آمار در حال حاضر ۲۳ شهرستان قرمز و ۴۴ شهرستان نارنجی هستند و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت «از» و «به» شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی، ممنوع است. همچنین ۲۸۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۹۴ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.که در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر روز دوشنبه، ۸۱ نفر بیماران مبتلای قطعی به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند. با احتساب این میزان فوتی، تعداد جان باختگان ویروس کرونا در ایران به ۶۲ هزار و ۴۷۸ نفر رسیده است.

همچنین بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۹ هزار و ۳۱۰ نفر بیمار جدید در ایران شناسایی شدند و یک هزار و ۱۵۷ نفر بستری شدند.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کروناکرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کرونا آمار جمع‌آوری شده توسط تارنمای «دنیای ما در قالب آمار» نشان می‌دهد شمار مرگ و میر روزانه به ازای هر میلیون نفر در ایران، از هند بالاتر است و تقریبا نزدیک کشور ایتالیا است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

موج چهارم کرونا در ایران؛ رکورد روزانه تعداد مبتلایان به کرونا شکسته شدموج چهارم کرونا در ایران؛ رکورد روزانه تعداد مبتلایان به کرونا شکسته شد از روز هفدهم تا هجدهم فروردین ۲۰ هزار و ۹۵۴ مبتلای جدید به ویروس کرونا در ایران شناسایی شده است. به گفته سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت ۱۹۳ نفر در ۲۴ ساعت جان خود را از دست دادند جمهوری اسلامی اینجوریه ، بجای سعی در قلع و قمع ویروس کرونا ،داره خانواده هائي که خودش داغدیده کرده قلع و قمع میکنه که در ایران صحرای برهوتی برای عزاداران حسینی درست کنه !! . وجود اش عذاب و عزا برای دنیا . نه_به_جمهوري_اسلامي
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ قریب به ۲۰۰ فوتی جدید، ۲۵۷ شهر در وضعیت قرمز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

افزایش یکباره شمار قربانیان کرونا در ایران؛ 258 مورد فوتی در یک روزدر شبانه روز گذشته 258 بیمار مبتلا به کرونا در ایران جان باختند که این رقم بیشترین آمار در 4 ماه گذشته در این کشور است. - خبرگزاری آناتولی ترکیه با اقتدار در مقام نخست مرگ و میر کرونایی ایستاده است ترکیه در ربته اول کرونایی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ناهماهنگی و اختلاف در اجرای مقررات مقابله با کرونا در ایران - BBC News فارسیدر ایران، آمار رسمی جانباختگان کرونا با جهشی چشمگیر به حدود ۲۶۰ نفر در روز رسیده است. وزارت بهداشت گفته که در شبانه روز گذشته بیش از ۲۱ هزار مورد جدید ابتلا هم ثبت شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »