اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه کره شمالی در پی آزمایش موشکی | DW | 13.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا در واکنش به تازه‌ترین آزمایش‌ موشکی کره شمالی از وضع تحریم‌های جدید علیه این کشور خبر داده است. این تحریم‌ها از جمله شامل شش شهروند کره شمالی می‌شوند که در برنامه موشکی این کشور نقش داشته‌اند.

وزارت خزانه‌داری آمریکا چهارشنبه ۱۲ ژانویه اعلام کرد به منظور"جلوگیری از پیشرفت برنامه موشکی کره شمالی و گسترش فناوری‌های تسلیحاتی" دست به اعمال تحریم‌هایی جدید علیه این کشور می‌زند.

تحریم‌های جدید ایالات متحده شش شهروند کره شمالی، یک شهروند روسیه و یک شرکت روسی را در برمی‌گیرد. طبق اعلام وزارت خزانه‌داری آمریکا آن‌ها در برنامه موشکی کره شمالی نقش داشته و در این راستا اقلام و تجهیزاتی را از چین و روسیه تهیه کرده‌اند.به گفته مقامات این وزارتخانه پنج شهروند کره‌ شمالی که مورد تحریم قرار گرفته‌اند، برای"آکادمی دوم علوم" در این کشور فعالیت دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آمریکا جنایتکار هیچ گویی نمتواند بخورد هیچ کاری کرده نمیتواند در قبال کره شمالی آمریکا در افغانستان بیست سال شبانه روز دوزید سرمایه افغانستان را آخر هم از دست چهار تا طالب تروریست شبانه فرار کرد مردم بیگناه رنجدیده افغانستان را تباوبرباد کرد روی خوده سیا کرد در دونیا بایدین

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد سازمان ملل از استفاده از کلاه‌های آبی نیروهای حافظ صلح این سازمان توسط سربازان قزاقستاندولت قزاقستان در پاسخ به انتقادات گفت که «به جز کلاه ایمنی که به عنوان بخشی از تجهیزات رسمی نیروهای حافظ صلح محلی در زمان تهدید استفاده می‌شود، هیچ تجهیزات علامت گذاری شده توسط سازمان ملل مورد استفاده سربازان دولتی استفاده نشده است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هرمزگان نباید با این همه ظرفیت گرفتار فقر و بیکاری باشدرئیس‌جمهور گفت: هرمزگان با این همه ظرفیت عظیم نباید گرفتار فقر و بیکاری باشد و ما در این زمینه با برنامه‌ریزی تلاش می‌کنیم تا مردم تفاوت را احساس کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

طرح دمکرات‌های کنگره آمریکا برای تحریم روسیه در صورت حمله به اوکراینسناتورهای دمکرات روز چهارشنبه ۲۲ دی رئوس لايحه پيشنهادی خود برای اعمال تحریم‌های شدید علیه روسیه در صورت تجاوز به اوکراین را اعلام کردند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

حکومت‌ها و دولت‌ها برای به این به وجود نمی آیند که مردم را دعوت به فقر کنند/ چرا عده‌ای می‌خواهند چهره ای مفلوک و درمانده از مردم و کشور به نمایش بگذارندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: حکومت‌ها و دولت‌ها برای این به وجود نمی‌آیند که مردم را دعوت به فقر کنند، برای این به وجود می‌آیند که با استفاده از امکاناتی که مردم در اختیارشان می گذارند شرایط رشد، توسعه و رفاه عمومی را فراهم کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

راهبرد خنثی‌سازی تحریم‌ و دست برتر ایران در مذاکرات وین- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimراهبرد خنثی‌سازی تحریم‌ و دست‌برتر ایران در مذاکرات اینکه دولت سیزدهم علاوه بر رفع تحریم‌ها به دنبال خنثی‌سازی تحریم‌ها است موجب شده مذاکره‌کنندگان ایران در وین دست برتر را در گفت‌وگوها در اختیار داشته باشند JCPOA میخوان تحریم ها رفع بشه پول بیاد دست حکومت اما نون زن و بچت رو کوپنی کنن باش
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نخستین تحریم‌های دولت بایدن علیه کره‌شمالی در پی آزمایش‌های موشکیدولت بایدن روز چهارشنبه ۲۲ دی ماه نخستین تحریم‌های خود علیه برنامه موشکی کره شمالی را اعمال کرد. چیزی نمونده کد خدا خودشم تحریم کنه الان کشورهای که میتونن امریکا رو از نقشه جهان حذف کنن به ۳ کشور افزایش یافته روسیه و چین و کره شمالی انشالله به زودی ایران هم به این کشورها اضافه میشه بمب_اتمی_حق_مسلم_ماست
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »