آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • پویان کاظمیان | DW | 13.01.2022

23/10/1400 02:30:00 ب.ظ

آواهای_کم_شنیده از دیروز تا امروز • پویان کاظمیان پویان کاظمیان، خواننده ساکن آلمان که به تازگی آلبوم 'همزاد دل' با آهنگسازی علی قمصری را در ایران منتشر کرده است، مهمان این هفته پادکست 'آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز' است. برنامه کامل در این لینک:

پویان کاظمیان، خواننده ساکن آلمان که به تازگی آلبوم 'همزاد دل' با آهنگسازی علی قمصری را در ایران منتشر کرده است، مهمان این هفته پادکست 'آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز' است. علی قمصری نیز در این برنامه از شیوه آهنگسازی‌اش در این آلبوم گفته است. آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • پویان کاظمیان پویان کاظمیان، خواننده ساکن آلمان که به تازگی آلبوم"همزاد دل" با آهنگسازی علی قمصری را در ایران منتشر کرده است، مهمان این هفته پادکست"آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز" است.

علی قمصری نیز در این برنامه از شیوه آهنگسازی‌اش در این آلبوم گفته است.

شنیدن صوت 32:09 پویان کاظمیان متولد شهریور سال ۱۳۶۶ است. او در خانواده‌ای علاقه‌مند به موسیقی در همدان پرورش یافت. پویان کاظمیان در این برنامه از این می‌گوید که با آواز دیلمان استاد بنان موسیقی را جدی پی گرفت و بعدها وارد هنرستان موسیقی اصفهان شد. او در سال‌های فراگیری موسیقی، نزد اساتید مختلفی آموزش دید و در حال حاضر ساکن شهر مونیخ در آلمان است.

از پویان کاظمیان در پادکست این هفته"آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز" قطعه"آتش" با آهنگسازی علی قمصری و شعر امیر حسین الهیاری را انتخاب کردیم. این قطعه از آلبومی به نام"همزاد دل" است که در سال جاری منتشر شد. این مجموعه شامل شش آهنگ باکلام است که در آنها از سروده‌های هوشنگ ابتهاج، امیرحسین الهیاری، حسین منزوی و احسان افشاری بهره گرفته شده است. headtopics.com

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

انتقاد سازمان ملل از استفاده از کلاه‌های آبی نیروهای حافظ صلح این سازمان توسط سربازان قزاقستاندولت قزاقستان در پاسخ به انتقادات گفت که «به جز کلاه ایمنی که به عنوان بخشی از تجهیزات رسمی نیروهای حافظ صلح محلی در زمان تهدید استفاده می‌شود، هیچ تجهیزات علامت گذاری شده توسط سازمان ملل مورد استفاده سربازان دولتی استفاده نشده است.»

ابراز نگرانی از شیوع بیماری سالک در مناطقی از استان تهران | DW | 11.01.2022پس از سرخک و سرخجه، نوبت به کرونا رسید. در حالی که مقابله با کرونا به فرجام نرسیده، از شیوع بیماری سالک سخن می‌رود. پس‌ماندها، اختلال در جمع‌آوری زباله و نخاله ساختمانی از جمله موارد موثر در شیوع بیماری سالک هستند.

گزارش موارد «سالک» در مناطق روستایی تهران / مرگ ناشی از «اُمیکرون» در کشور نداریمرییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به مشاهده مواردی از بیماری سالک در مناطق روستایی استان تهران و همچنین ورود استانداری به این موضوع، گفت: اگر سریع اقدام کنیم می‌توانیم امیدوار باشیم بیماری به سرعت کنترل شود. ثم في الحلم في أبريل 2014 ، أخبرني الله لأول مرة 'قاسم يروي أحلامك للعالم كله ، أريد أن يعرف الجميع من أنت'. محمد قاسم نفسه ينفي لكن الكثير من المسلمين يقولون إنه الإمام المهدي!

جهان فناوری در سال ۲۰۲۱؛ از سیستم‌عامل‌های جدید تا تغییر در معادلات سخت‌افزارمجله فناوری: سال ۲۰۲۱ سال مهمی در جهان فناوری بود. چندین سیستم عامل جدید در این سال معرفی شدند و جهان مجازی متاورس هم متولد شد.

جامعه نمی‌پذیرد مجلسی که از رئیسی برای شرکت در انتخابات دعوت کرد، حساب خودش را از دولت جدا کند/ مردم از نمایندگان بیان مشکلات نمی‌خواهند/ تاکتیک قالیباف راه به جایی نمی‌بردیک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه از نمایندگان بیان مسئله و مشکلات نمی‌خواهد زیرا مردم خودشان تریبون‌های مختلفی در اختیار دارند و می‌توانند مشکلات را بیان کنند، افکار عمومی از نمایندگان حل مشکلات می‌خواهند نه این‌که بیایند مشکلات را بیان کنند.

ثبت بیش از ۱۳۴ هزار ازدواج و ۴۸ هزار طلاق در تابستان۱۴۰۰ثبت بیش از ۱۳۴ هزار ازدواج و ۴۸ هزار طلاق در تابستان۱۴۰۰ بر پایه آمار ثبت احوال کشور در تابستان سال ۱۴۰۰ در کل کشور ۱۳۴ هزارو ۲۰۸ ازدواج و ۴۸ هزارو ۳۲۵ طلاق به ثبت رسیده است. اکثر طلاق ها بخاطر بی پولیه😁😁🖐🖐