اعلام موافقت ملکه انگلیس با قانون ممانعت از برگزیت بدون توافق- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعلام موافقت ملکه انگلیس با قانون ممانعت از برگزیت بدون توافق ملکه انگلیس موافقت خود را با قانونی که مجلس اعیان این کشور به منظور ممانعت از برگزیت بدون توافق به تصویب رسانده بود، اعلام کرد

بوریس جانسون در همان اولین نشست خبری خود به عنوان نخست‌وزیر انگلیس تأکید کرد که کشورش حداکثر تا روز 31 اکتبر تحت هر شرایطی اتحادیه اروپا را ترک خواهد کرد. وی البته چندین بار اعلام کرده است که لندن خواستار دستیابی به یک توافق نهایی با بروکسل و خروج از اتحادیه اروپا با توافق است.

با این حال اختلافات جدی بین انگلیس و اتحادیه اروپا در مورد مرز ایرلند پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا وجود دارد و بوریس جانسون چندی پیش اعلام کرد اگر اتحادیه اروپا موضع خود را درباره مرز ایرلند تغییر ندهد، چشم انداز روشنی برای دستیابی به توافق وجود نخواهد داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مبادلۀ ۷۰ زندانی روس و اوکراینی؛ اعلام آمادگی دو کشور برای بهبود روابطاز جمله زندانیان آزاد شده ولودیمیر تسماخ بود. او مظنون است که در سقوط هواپیمای مالزیایی پرواز MH17 در سال ۲۰۱۴ میلادی در شرق اوکراین که منجر به کشته شدن ۲۹۸ نفر شد، دست داشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جزئیات گام‌ سوم کاهش تعهدات برجامی ایران اعلام شدایران می‌گوید گازدهی به سانتریفیوژهای پیشرفته‌ را از سر گرفته و ذخیره اورانیوم غنی‌سازی ‌شده‌اش را افزایش خواهد داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

چرا آمار تجارت خارجی اعلام نمی‌شود؟چرا آمار تجارت خارجی اعلام نمی‌شود؟ با قطع اعلام آمار مربوط به تجارت خارجی در ماه‌های اخیر، گمرک ایران دلیل این اقدام را تحریم‌های آمریکا و فشار برای محدودیت در حوزه تجارت خارجی که موجب ایجاد چالش‌هایی شده است، اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت خارجه ایران اعلام کرد که نفت‌کش «آدریان دریا۱» به مقصد رسیده استسخنگوی وزارت خارجه ایران اعلام کرد که نفت‌کش «آدریان دریا۱» به مقصد رسیده است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سومین جمهوریخواه برای رقابت درون حزبی با پرزیدنت ترامپ، اعلام نامزدی کرد🔺سومین جمهوریخواه برای رقابت درون حزبی با پرزیدنت ترامپ، اعلام نامزدی کرد ⚡️فرماندار سابق کارولینای جنوبی اعلام کرد برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات مقدماتی جمهوریخواهان جهت تعیین نامزد نهایی حزب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ داوطلب می‌شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعلام موجودیت ائتلاف بین المللی مقابله با گردوغبار با تلاش ایراناعلام موجودیت ائتلاف بین المللی مقابله با گردوغبار با تلاش ایران بدنبال تلاش‌های ایران امروز ائتلاف بین المللی مقابله با گردوغبار از سوی یونپ و با مشارکت وسیع سازمان‌های تخصصی ملل متحد در دهلی نو اعلام موجودیت کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »